Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone

Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone

Bitcoin Megaphoneis interesanta ideja, ka mēs esam bijuši skatoties augt pēdējo dažu nedēļu laikā. Vieta Koncepcija ir vienkārša, un tiek raksturots kā ļaujot savu naudu runāt par jums, Bitcoin megafons ļauj ikvienam post jebkādu saturu, bet maksāt par raksturu. Īsas ziņas izmaksas pennies, bet jo ilgāk jūsu post, jo vairāk jūs maksājat.

Kad jūs post, jūs arī automātiski izveidot drošu virtuālo "tip jar", ka ikviens var ziedot, un tikai jūs varat savākt naudu. Varat arī manuāli ievadīt savu publisko Bitcoin adresi padomus.

Mēs runājām ar izveidotājs Mike Salamanu par Bitcoin Megaphone, lai uzzinātu vairāk par vietu, viņa nākotnes plānus, un to, ko viņam liek ķeksīti.

Coin Fire: Paldies Mike veltījāt kādu laiku no jūsu izstrādes grafiku, lai dalītos ar saviem lasītājiem. Cik ilgi esat bijis Bitcoin?

Maiks: Es esmu relatīvs jaunpienācējs pasaules Bitocin. Es dzirdējis dažas min to presē, bet nedarīja "dziļi nirt", līdz 2014. Gada martam, kas ir, kad es uzzināju par publiskās / privātās atslēgas, maki, un pamati nodrošinātu jūsu bitcoins. Un, protams, tas ir tad, kad es pavadīju pāris buki spēlēt aptuveni ar. Es sev teicu, es nevarētu pārtraukt mācības par Bitcoin kamēr es varētu izdomāt tikai to, ko ellē notiek pie blockchain.info. (Noklikšķinot ap šo vietni, kā Bitcoin amatieris ir tik neskaidra, tas ir tiešām jautrs.)

Coin Fire: Kas ieguva jums satraukti par Bitcoin?

Maiks: Man, visvairāk aizraujošu aspekts Bitcoin ir micropayments. Ar digitālo naudas jūs varat darīt visu veidu lietas, kas ir iespējams (vai tikai nepraktiska) ar esošajiem maksājumu sistēmām. Es domāju, ka cilvēki varētu maksāt daudz vairāk par sīkumiem, ja tas būtu berzes. Šoseju, piemēram. Es labprāt maksāt daļu no santīma uz visiem, kas ļauj man iet tiem. Vai ar diētām; ja mans mērogs būtu automātiski maksā KKK $ 1 par katru dienu man nav zaudēt svaru, es varētu būt nedaudz skinnier tiesības tagad. (Tas pēdējais piemērs ir acīmredzami joks, bet tas ir tehniski iespējams...)

Ikvienam runā par to, kā tas ir tik forši, ka Bitcoin ļauj nosūtīt miljons dolāru visā pasaulē praktiski neko. Bet es domāju, ka tas ir svarīgi apsvērt otru galu spektru. Ar Bitcoin jūs varat iegādāties kaut ko, kas maksā daļu no santīma. Kā foršs ir tas, ka?

Coin Fire: Kas pamudināja jūs veidot šo projektu?

Maiks: Es gribēju, lai izveidotu kaut ko, kas varētu būt iespējama tikai ar Bitcoin. True, jūs varētu esam izveidojuši kaut ko līdzīgu Bitcoin Megaphone pirms Bitcoin, bet tas būtu bijis sāpīgi komplekss lietotājiem, iesaistot lietotāju kontus, paroles, kredītkaršu... Fui. Neviens būtu ievietojis lieta.

Bet ar Bitcoin visi šķēršļi publicējot saturu tikai izbalināt prom. Cilvēki var apmeklēt vietni, redzēt, kas tas ir par, un sekundēs izveidotu ziņu, kas būs redzams visā pasaulē, un, iespējams, sākt pelnīt viņiem padomus.

Mēs nekad redzējis dinamiku, kur jūs varat teikt kaut ko vēlaties, anonīmi, un gūt peļņu no tā.

Coin Fire: Kādi ir jūsu mērķi, ar Bitcoin Megaphone?

Man patiktu, lai pierādītu, ka micropayments ir nākotne publicēšanu. Šajā brīdī tas ir tikai liels eksperiments, lai redzētu, cik daudzi cilvēki maksā un noglabāšanu, bet, ja Bitcoin pieņemšana turpinās pacelties Es ceru, ka izdevēji redzēs vietni kā izmēģinājuma poligonu jaunas ieņēmumu plūsmas.

Tas ir smieklīgi, jo mana diena darbu laikā, es izveidot ļoti tiešsaistes reklāmas, ka es ceru, ka kādu dienu aizstāt vai aizvietojusi ieņēmumiem tieši no Bitcoin. Šobrīd dominē gudrība ir tas, ka "lietotājiem nebūs jāmaksā par saturu", un, lai gan es piekrītu, mēs vēl neesam redzējuši, ko lietotāji būs vai nebūs darīt ar Bitcoin. Tas ir aizraujošs laiks, lai redzētu šo tehnoloģiju pieņemšana augt.

Coin Fire: Kas ir lielākās problēmas, ciktāl ar to?

Vietnē var iebiedēt, lai cilvēki, kuri nav ieinteresēti vai zina ļoti maz par Bitcoin. Tur nekas cits patīk tīmeklī, tāpēc ir grūti uzreiz nodot koncepciju jauniem apmeklētājiem.

Coin Fire: Kas ir lielākie panākumi ar to?

Man patīk redzēt jaunas ziņas nāk uz vietas, un man patīk redzēt cilvēkus iegūt smaili. Es gribētu teikt, ka mana proudest brīdis bija uzsākšanas dienā, kad kāds gudri publicēja "Uz Mēness" puisis, un kāds cits izgāž viņam dažu minūšu laikā. Pēc nenogurstoši ēkas vietā bija šāds attaisnojums, lai redzētu to nekavējoties sākt iegūt vilces.

Coin Fire: Kādi ir jūsu nākotnes plāni Bitcoin Megaphone?

Maiks: Es domāju, ka lielākā avenue izaugsmei ir self-publishing. Es runāju ar dažiem autoriem, kuri ir ieinteresēti savu darbu tieši publicējot Bitcoin Megaphone. Ikviens, kurš ir mēģinājis self-publicēt var pateikt, cik grūti ir veikt jebkādu naudu. Tātad Bitcoin megafons ir pievilcīgs dzejniekiem un autoriem, jo ​​tas dod viņiem iespēju uzreiz izmantot peļņas gūšanai. Making soļus, lai radošā kopiena ir milzīgs prioritāte mani.

Arī tad, ja ir pietiekami daudz pieprasījums es labprāt izveidot API tā saturu var remiksēja ap internetā. Viens veids, kā es redzu vietā aug, ir kļuvis par tādu kā Craigslist mārketinga ziņojumus. Tātad, kam ir piekļuve šiem datiem, varētu būt noderīga daudz ļaudīm.

Neatkarīgi forma vietā notiek, tas ir aizraujoši redzēt jaunus un radošus veidus, kā cilvēki gūst posts. Es redzu ASCII mākslu, base64 kodēts attēlus, sienas atkārtojot rakstzīmes, lai piesaistītu uzmanību; tas ir ļoti iedvesmojoša. Protams, tur ir arī mazliet surogātpasta un pornogrāfija. Es domāju, ka tas viss ir daļa no fun. :-P

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

7 Must skatīties Max Keizer Bitcoin video

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes