Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Liberté Mining ir paziņojusi par jauna mākonis kalnrūpniecības dienesta darbību pilnībā nodrošina 100% atjaunojamās hidroenerģijas uzcelta uz kontrahentu protokolu.

Kanādas kompānija vada komanda pieredzējušu kalnračiem, kas izmanto P2Pool raktuvju tīklu, lai palīdzētu mazināt iespēju par 51% uzbrukumu Bitcoin tīklā. Tagad tie ir celt iespēja ikvienam iegādāties mākonis ieguves īpašumus, izmantojot darījuma partneru patiesi decentralizētu un pārredzamu sistēmu.

Ar aktīvu izsniegšanu, izmantojot Darījumā protokolu, tie ļauj šos aktīvus var brīvi tirgot Couterparty reālā laika decentralizētu apmaiņu. Darījuma partneris ir inovatīva platforma peer-to-peer tirgiem un finanšu instrumentiem. Atšķirībā no Wall Street un citas centralizētas finanšu iestādes, Darījuma partneris nodrošina atvērtu, drošu finanšu instrumentus un tirgus, kas nav nepieciešama uzticama trešā persona, vai starpnieks, lai izmantotu.

Platforma ir veidota uz augšu Bitcoin, un paplašina funkcionalitāti Bitcoin tīkla jaunus un nebijušus veidus. Ar darījumu partneri, ikviens ar interneta pieslēguma, iegūst piekļuvi finanšu instrumentiem, kas bija iepriekš izmaksās aizliedzošo vai nav pieejami vispār.

Ar mākonis ieguves pakalpojumu aktīvus var tirgot, taču atšķirībā no konkurējošiem pakalpojumiem tas tiek darīts uzreiz, izmantojot decentralizētu saziņu, kas darbojas ar pati kontrahentu tīkls. Unikalitāte šī resursa padara to atšķirībā no jebkura cita pieejama šajā laikā.

Liberté Mining potenciāli varētu kļūt par nozares līderi "zaļās" ieguvei. Kamēr konkurenti ir touted darbībām, kas ir tīras un energoefektīvas, Liberté Mining ir pirmā operācija, lai izmantotu 100% hidroenerģiju. To datu centrs ir powered izmanto gandrīz visi pilnīgi atjaunojami emisijas bezmaksas, tīras enerģijas avotus par ieguves darbībām.

"Vadošais ieguves baseins patērēts 159,519,788KW / H varas pirmajā darbības gadā. Iedomājieties, ja šīs tiesības bija tīras, atjaunojamās enerģijas, piemēram, ka, Liberté Mining tiek lietots. Ūdens enerģija piedāvā atšķirīgas priekšrocības, ka tā nerada siltumnīcefekta gāzes. Mēs izmantojam pilnībā atjaunojamos ūdeni, tā vietā, lai ierobežotu fosilā kurināmā, kas ļauj par zemākām enerģijas izmaksas par Liberté kalnrūpniecības darbību. "

-Ryan Scott, CEO, Liberté Mining

Liberté ieguve ir viens no caurspīdīgiem ieguves baseiniem esamību. Par darījuma partnerim izmantošana ir redzami visi pārdoto un tirgoto ļauj ikvienam, lai pārbaudītu operatora integritāti aktīviem. Ar P2Pool parādot izrakteņu statistiku un skaidri publicēto kontaktinformāciju, pircēji var būt pārliecināti par savu ieguldījumu. Es atklāju šo ideja pilnībā beigsies līdz beigām, pārredzamību, ir atsvaidzinošu pārmaiņu no tā, ko mēs esam redzējuši pēdējā laikā ar citiem mākonis ieguves darbībām.

P2Pool ir decentralizēta Bitcoin ieguves baseins, kas darbojas, izveidojot peer-to-peer tīkls kalnraču mezglu.

P2Pool akcijas veido "sharechain" ar katras akcijas atsaucoties uz iepriekšējo akciju ir hash. Katrai akcijai ir standarta Bitcoin bloku galveni, daži P2Pool specifisku informāciju, kas tiek izmantota, lai aprēķinātu paaudzes darījuma (kopējo subsīdijas izmaksas skriptu šo akciju, ir nonce, iepriekšējā dalīties s hash, un pašreizējo mērķi akcijām), un Merkle filiāle saistot to paaudzes darījumu bloķēto galvenes Merkle hash.

Ķēdes nepārtraukti regulē savu mērķi, lai saglabātu paaudzes ap vienu akciju ik trīsdesmit sekundes, tāpat kā Bitcoin regulē tā, lai radītu vienu bloku ik pēc desmit minūtēm. Tas nozīmē, ka, konstatējot akcijas kļūst grūtāk (kas rada lielāku novirzi) vairāk cilvēku raktuves P2Pool, gan lieli kalnrači ir iespēja paaugstināt savu grūtības, un tādējādi samazinātu ietekmi to iegūšanu uz P2Pool minimālo grūtībām.

Atšķirībā no Bitcoin, mezgli nezinu visu ķēdi - tā vietā viņi tikai tur pēdējie 8640 akcijas (pēdējo 3 dienas vērts). Lai novērstu uzbrucēju no darba uz ķēdi noslēpumā, un tad atlaižot, ignorējot esošo ķēdi, ķēdes tiek vērtēti pēc tā, cik daudz darba viņi ir, jo punktu pagātnē. Lai pārliecinātos, ka darbs ir paveikts kopš šī punkta, mezgli apskatīt Bitcoin blokiem, ka akcijas atsauci, izveidojot pierādāmie laikspiedolu.

Decentralizēta izmaksa apvienošana atrisina problēmu centralizētos ieguves baseini pazemojošu decentralizāciju Bitcoin un novērš risku grūti atklāt zādzības kopfonda operatoru. Tas ir saistīts ar šo iestatīšanu, ka tie, iegādājoties, lai Liberté Mining varētu pilnībā zināt, ka ieguves aparatūra faktiski darbojas un redzēt rezultātus, un zina, ka uzņēmums nav nosmeļot augšpusē, jo tika apgalvots ar citām darbībām.

Ryan un viņa partneri, Lauva un Niks, visi ir labi pazīstama un ievērota Bitcoin kopienas locekļiem. Kā aktīvajiem un kalpošanas locekļiem Bitcoin fonda un Bitcoin alianses Kanādas, komandas daļa viņu aizraušanās dod atpakaļ sabiedrībai daudzos veidos. Visi trīs ir iesaistīti arī veicinot vietējo Bitcoin sanāksmju laikā. Leo un Niks arī darboties savas Bitcoin bankomātu uzņēmumu pazīstams kā BitSentand BitTeller. Ryan darbojas arī tiešsaistes juvelierizstrādājumu kompānija sauc Kripto Juvelieris.

Šodien kompānija paziņoja, viņi stāda koku par katru pārdoto, lai palīdzētu kompensēt oglekļa izmešus kas iegūti, izmantojot citus raktuvju aktīvu.

Liberté Mining ir jārada pēc plašām resursiem Carbon Farmer, lai palīdzētu viņiem ar koku stādīšanu Kanādā, lai palīdzētu kompensēt emisijas. Carbon Farmer ir unikāla organizācija, stādot kokus vārdā indivīdu, organizāciju un uzņēmumiem, kas vēlas, lai palīdzētu cīnīties pret oglekļa emisijas visā pasaulē.

Liberté Mining dara visu ieguves kādā maksa brīvajā P2Pool kas arī izraisa augstāku peļņu turētājiem Liberté ieguves aktīviem.

Es apsēdos ar Ryan no Liberté Mining uzņemt viņa smadzenes mazliet vairāk par uzņēmumu un mākonis kalnrūpniecības kopumā.

Leo: Jūs guys ir pieredzējuši kalnračiem, kas, šķiet, darbojas dažas veiksmīgas operācijas pašlaik tad kāpēc jūs uzsākt jaunu piedāvājumu?

Ryan: Mēs uzsākam mūsu jauno ieguves uzņēmums, lai risinātu dažus jautājumus mēs redzam kas rodas kriptogrāfiskā kalnrūpniecības telpā. First off ir centralizācija tīkla ar rašanos baseiniem kontrolējošo ievērojamu jaucējsummas jaudu. Mēs redzam to kā nopietno likumību Bitcoin un kaut kas ir jāizvairās visos izmaksas. A 51 procenti uzbrukums vai pat iespēju, ka varētu notikt jebkurā brīdī ir iespēja darīt kaitējumu reputācijai Bitcoin. Par izaugsmi un ieguldījumus, uzticība ir būtiska sastāvdaļa. Turpinājums draudi uzbrukumu ir spēja būtiski triku Bitcoins izaugsmi. Mēs plānojam, lai mazinātu centralizāciju, cik vien iespējams, ar atklātu un pārskatāmu izmantošanu P2Pool.

Vēl viens aspekts, kas kļūst arvien grūtāk pamatot, ir ietekme uz vidi, kas Bitcoin ir izveidojis ar saviem ieguves praksi. No tīkla ietekme ir redzams daudz skaidrāk, kad nodots reālās pasaules skaitļi.

Šobrīd ar tīkla sēž 200 PH ietekme uz vidi spēka nepieciešama atrodas kārtu aptuveni 192,000 benzīna automašīnām un tā katru dienu pieaug. Tas ir jāsamazina, par to, kas ir sajūta veidot jaunu digitālo ekonomiku par arhaisku un sevis destruktīvas pamatu pagātnē.

Mēs zinām, tas nav gatavojas mainīt pa nakti, bet mums ir dot vidusmēra kalnraču iespēja raktuves tādā veidā, kas ir ekoloģiski atbildīga, pat ja tie nav piekļuves atjaunojamiem tīru enerģiju. Mēs arī veikt šo soli tālāk, sadarbība ar Kanādas oglekļa kompensēt uzņēmuma nosaukumu Carbon Farmer.

Mums būs stādīšanas koku par katru pārdoto caur Liberté Mining TeraHash. Ne tikai mēs piedāvājam kalnrači iespēju veikt savu daļu kalnrūpniecība tādā videi nekaitīgā veidā, bet mēs dodam viņiem iespēju, lai palīdzētu kompensēt kaitējumu tiek darīts, lai planētas kalnračiem, kas izmanto elektrību, kas ir izveidots, izmantojot fosilo kurināmo.

Leo: Kas pamudināja jūs izmantot darījuma partnera izdot aktīvus Liberte?

Ryan: Mēs vienmēr esam bijuši ieinteresēja decentralizētām tehnoloģijām. Man bija pēc attīstības projektu skaitu, kas ļauj jums izsniegt aktīvus vai lietotāja definēta žetonus. Mēs jutām piedāvāts visefektīvākais veids, kā iesniegt Bitcoin ieguves līdzekli darījuma partnera, kas ļauj mums veikt ieguves izmaksu tieši uz aktīvu īpašniekiem kontrahentu maka adresi. Tas arī sniedz mums pieeju drošā tirdzniecības platformu klientiem tirgot savu aktīvu atklātos tirgos. Aktīvu īpašumtiesību izmanto šo Bitcoin tīklu pati, kas ļauj ikvienam, lai pārbaudītu savu aktīvu sarakstu pret mūsu ieguves darbību statistika par P2Pool. Darījuma partneris palīdz pasargā mūsu klientus no draudiem uzbrukuma, zagšana savus līdzekļus / aktīvus, izmantojot centralizētu serveri, mēs kontrolēt. Tas dod pilnīgu aktīvu kontroli un īpašumtiesības uz klientam.

Leo: Kādi ir lielākie izaicinājumi esat saskaras izveidojot operācijas Liberte?

Ryan: Mūsu lielākais izaicinājums vienmēr ir bijusi kopējā enerģijas jaudu. Lietas ir strauji mainās Bitcoin kalnrūpniecības telpu un aparatūras tagad sasniedz jaudas blīvums nekad redzējis standarta datu centrā. Meklējot zemu izmaksu hosting risinājumu ar augstu jaudas blīvums uz vienu servera statnes nebija viegls uzdevums. Kā mēs ātri atklāja pašreizējās datu centriem nav izstrādāti ar Bitcoin prātā. Tas bija iemesls, kāpēc mēs nolēmām veidot savu iespēju, ka mēs kontrolē.

Leo: Vai jums kādreiz ir plāni veidot savas ierīces?

Ryan: Mēs darīsim to, kas ir labākais mūsu klientiem. Mums ir bijusi zināma pieredze iegādes mikroshēmas darināšanas mērķiem, es nododu ikviens ražošanas nozarē, jo tā nav jebkura viegls uzdevums.

Mēs turpināsim veidot ciešas attiecības ar mūsu pašreizējiem piegādātājiem, jo ​​mēs koncentrējamies uz mūsu stiprajām pusēm. Lietas var mainīt ātri Bitcoin telpā un mēs vienmēr esam atvērti idejai, kā mēs augt. Es vēlētos ieguldīt R & D atjaunojamo bezmaksas enerģijas avotiem, jo ​​tas dotu lielāku labumu pasaulei kopumā.

Es domāju, ka atklātā pirmkoda dizains būtu pirmais solis, lai pārliecinātos, ka tā sasniedza masas un nebija izslēgšanu tāpat tik daudz agrāk. Ņemot lapu no Bitcoins grāmatām šeit.

Leo: Vai jūs izvietot dažādas ierīces no dažādiem ASIC uzņēmumiem?

Ryan: Jā, mēs izvietojot vairāku veidu aparatūru no cienījama ražo.

Tas ļauj mūsu biznesa modelis, lai paliktu iespējami elastīgai. Mēs esam met daudz lielisku cilvēku aparatūras ražošanas nozari, un šīs attiecības, ir tādi, mīļš un patīk, lai veicinātu. Galu galā tas nāk uz leju, lai math. Mūsu galvenais uzdevums ir kalnračiem, mēģinot cik smagi vien iespējams, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu izmaksas.

Leo: Kas notiek, lai kas jūs atšķirs no ļoti lieliem riska kapitāla atbalsta operācijām?

Ryan: Mēs uzskatām, stingri, ka mūsu darbība izceļas kā videi draudzīgākais Bitcoin kalnrūpniecības darbības līdz šim. Mūsu cerība ir veidot labāku nākotni visiem un, kas sākas ar ko nosaka pagātnes kļūdas. Mēs arī piedāvājam pārliecību investoriem, ka mums ir reģistrēts Kanādas bizness.

Leo: Vai jūs kādreiz gatavojas meklēt riska finansējumu, lai paplašinātu savu darbību?

Ryan: Mūsu komanda ir vienmēr meklē investorus, kas ir līdzīgas vērtības kā mūsu pašu. Mēs šobrīd procesā meklē riska finansējumu no diviem atsevišķiem avotiem. Ja kāds ir ieinteresēts iesaistīties mēs vienmēr esam atvērti diskusijām.

Leo: KNC Miner un citi sāk saņemt mākonis kalnrūpniecības telpā. Kā jūs jūtaties par šo?

Ryan: Mēs apsveicam visus konkurenci attiecībā uz telpu, jo sirdī mēs esam vidējais kalnraču meklē labāko setup ieguvei.

Mēs uzskatām, ka konkurētspējīgā telpā būs mazāk vietas personām, kas vēlas izvietot scam scenārijus pieņemt kalnračiem grūti nopelnīto Bitcoin. Viens no mūsu dibināšanas principiem ir tik atvērta un pārredzama, cik vien iespējams. Mēs publicē video mūsu raktuves, lai parādītu cilvēkiem, ka mums ir reāls uzņēmums ar iekārtu un faktisko aparatūru, ne tikai citu lidot naktī izveidota, kas notiek, lai palaistu off ar savu monētu.

Mūsu kompānija cenšas darīt lietas, mēs vēlamies, mēs būtu redzējuši citās operācijās, kad mēs sākām ieguvi. Par "To var izdarīt labāk" sajūta ir iemesls, kāpēc mēs sākām Liberté ieguves un iemesls, mēs uzskatām, ka mums ir saistošas ​​šajā nozarē kādu laiku.

Leo: Mēs esam redzējuši daudz izkrāpšanu nesen skaitā Lunamine kas bija tiešām labi izpildīto un pat Gevins Andresen nopratināšanas atmīnēšanas operācijās. Cik grūti tas būs, lai atšķirtu savu darbību no tiem sliktiem spēlētājiem?

Ryan: Es domāju, ka ir ir realitāte un klientu piesaiste nāk Šajā pasaulē uzticības mazāk slēpti valūtas ironiski vēl jābūt uzticības līmeni.. Mēs vēlamies, lai iesaistītu sabiedrību un parādīt viņiem, ka mēs esam ogļrači, tāpat kā tiem, un, ja tie ir problēmas tie var sniegt mums zvanu.

Ja viņi vēlas redzēt mūsu mājas lapā mums ir video un mēs plānojam, lai padarītu vairāk. Mēs vēlamies, lai cilvēki būtu tik satraukti par ieguves, kā mēs esam saglabājot videi draudzīgi. Mēs arī šķiet diezgan neticams, kad citas darbības, saka "nē", lai video un nekad iznākt un pateikt, kas viņi ir. Tas padara cilvēkus brīnīties un likumīgi darīt, kalnračiem ir tiesības redzēt iekārtas un zinu, ka darbības ir likumīgas. Mēs uzskatām, ka ir pienācis laiks, ka kalnračiem piecelties un piespiest uzņēmuma spēlēt pēc noteikumiem.

Kas sabiedriskā zelta ieguves kompānija stāsta saviem klientiem viņi nevar pat redzēt fotoattēlu to darbībā? Ja tas nav jums justies freaked es nezinu, ko gribu.

Cilvēki saka, tas ir savvaļas rietumiem no Bitcoin bet mēs uzskatām, ka vienīgais tuksnesis mēs vēlamies redzēt Bitcoin ir viens, ka nav veikta, sadedzinot fosilo kurināmo, lai atbalstītu tīklu.

Liberté ieguve ir viens no vairāk pārliecinoši jēdzieniem iekļūt mākonis raktuvju telpa līdz šim ar tik spēcīgu uzsvaru uz pārredzamām, decentralizēta, un enerģijas apzinās centienus.

Pēc personīgi redzējis video iekārtu, runā ar dibinātājiem un ir sajūsmā sevi par ideju, izmantojot darījuma partneri raktuvju aktīvu šis ir viens no pirmajiem mākonis raktuvju, ka es esmu bijis sajūsmā par brītiņa.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic

Post Dogecoin

7 Must skatīties Max Keizer Bitcoin video

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

12 awesome Bitcoin numura zīmes

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin T-krekli un aksesuāri

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem