Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Gemsis jaunu un aizraujošu mobilo ziņojumapmaiņas pieteikumu iOS un Android, kas apvieno cryptocurrencies uz masu, bez nepieciešamības zināšanas par Bitcoin, kriptogrāfija vai šifrēšanu.

Tas ir sava veida aizraujošu inovāciju gaidīju. Dārgakmeņi App liek varu kriptonauda rokās lietotāju bez parastās sarežģījumiem, kas ieskauj kriptonauda tehnoloģijas jau šodien. Gems ir sociālās kurjers app, kas nāk integrēta ar nākamās paaudzes Bitcoin tehnoloģiju. Gems piedāvā WhatsApp stila mobilo pieredzi, bet ar pilnīgi šifrētu privāto ziņojumapmaiņas un iebūvētu maku.

Pieteikums ir gan kurjers un maku. Katrs Gems lietotājs automātiski saņem maku, ko aizsargā izvēlētā pie reģistrācijas paroli. Izvēlētā Gems lietotājvārds darbojas arī kā alias saistītu Counterwallet adresi, padarot to vienkārši un ērti lietotājiem sūtīt un saņemt vai nu dārgakmeņi vai bitcoins (un vēlāk, citus aktīvus).

Dārgakmeņi app izskatās bezgaumīgs un ir viegli izmantot. Lietotājs vienkārši lejupielādē lietotni, izveido kontu, un pēc tam var nekavējoties sākt dalīties ziņas ar draugiem, un, esot aktīvs tīklā, nopelnot dārgakmeņi. Ieviešot jaunus lietotājus Gems ir tikai viens piemērs no tā, ka lietotājs var apbalvoti ar dārgakmeņiem, kura vērtība ir tieši saistīta ar vērtību tīklu, jo tur vienmēr būs noteikts un ierobežots piedāvājums un dārgakmeņi.

Kaut arī daudzi norāda uz iespēju Gliph jaunam kriptotehnoloģijā ziņojumapmaiņas platformu, Gliph saskarne nav tik pievilcīga, vai kā draudzīga kā Gems. Gliph pašlaik trūkst funkcijas, ka daudzi mainstream Messenger lietotāji vēlētos redzēt ikdienas ziņojumapmaiņas pieteikumu.

Reklāmas video sniedz vienkāršu pārskatu par to, kā Gems darbojas:

Mēs apsēdāmies ar Daniel Peled no Gems komandas, lai runātu par Gems.

Mike: Kāpēc lietotājiem pāriet no parastajām ziņojumapmaiņas lietotnēm Gems?

Daniel: Sakarā ar nesenajiem incidentiem, kuros tika noplūda privātu informāciju, tehnoloģiju lietotāji ir kļuvuši daudz vairāk uztrauc viņu datu drošību. WhatsApp, piemēram, veikalu un nav šifrētu savu lietotāju komunikāciju, ziņas, attēlus vai videoklipus. Salīdzinājumam, lietotāja dati netiek glabāti ar Gems, kas nav veids, kā piekļūt ziņas, un tāpēc ziņas un dati ir patiesi privāti.

Gems ir citas galvenās iezīmes, kas atšķir to no citām ziņojumapmaiņas lietotnēm, tostarp, kā tas tuvojas saviem lietotājiem. WhatsApp nesen iegādājās Facebook par $ 19 miljardiem. Pateicoties galvenokārt saviem lietotājiem, tā ir kļuvusi ārkārtīgi vērtīgs uzņēmums. WhatsApp maksa lietotājiem $ 1 par katru gadu, lai izmantotu lietotni. Gems, no otras puses, ir bez maksas, un vēl jo vairāk, tas faktiski maksā lietotāji.

Tas darbojas, pateicoties mūsu unikālo lietotnē valūtā atlīdzības modeli. Tiem, kuri vēlas reklamēties Gems tīklā ir jāiegādājas dārgakmeņi žetonus, lai to izdarītu. Gems maksā žetoniem tieši lietotājiem, kuriem tie reklamēt. Ja lietotāji nevēlas saņemt reklāmas, tās var viegli atteikties. Tas rada tirgus, kurā lietotāji var gūt tieši no viņu dārgakmeņi. Mēs esam pirmie, lai šo zīmolu jauns koplietošanas-ekonomikas modeli tirgū.

Mike: Vai jūs varat pastāstīt mazliet vairāk par šifrēšanu ar Gems izmanto?

Daniel: dārgakmeņi app uzņemas nulles uzticību un pat aizsargā lietotāja datus no pērlēm pašu mākonis serveriem. Katru droša izejošais ziņojums tiek šifrēta ar atslēgu, kas ir zināms ar serveri, padarot ziņas adresātu vienīgais, kas var atšifrēt to. Šī privātuma modelis novērš jebkādu iespēju noklausīšanās trešās puses, tostarp valdības aģentūrām un korporācijām.

Gems piedāvā maisījums RSA 2048 un AES ar 256-bitu atslēgu. Šifrēšana tiek veikta klientu klientam, veicot drošus ziņojumus neatšifrējams ar Gems infrastruktūra. Tas ir vienīgais reālais veids, kā panākt 100% privātumu, jo tas nevar uzticēt trešajām pusēm.

Mike: No tehniskā viedokļa, tas ir mūsu izpratne, ka dārgakmeņi lietotājvārdiem būtībā vārdi adrešu uz kontrahentu sistēmu. Vai mēs varam būt daudz dažādās valūtās, kas mūsu Dārgakmeņus maki?

Daniel: Mūsu mērķis ir izstrādāt patiešām ērtu un vienkāršu lietotāja pieredzi; Tāpēc, pat ja tas ir iespējams, ir daudz dažādu valūtās Gems maku, mēs uzskatām, ka tas ir labāk, lai palaistu lietotni sākotnēji ar atbalstu tikai Gems un Bitcoin.

Ir svarīgi atzīmēt, ka, tā kā šī ir pirmā reize, lietotājiem būs kontrolēt pamatvērtība sociālā tīkla, tas ir pārāk agri prognozēt, ko citi jauni idejas stāsies esamību. Mēs veiksim dārgakmeņu turētāju ieguldījumu vērā nākotnes iezīmes.

Mike: Kā anonīms es varu būt šo pieteikumu?

Daniel: Lielākā daļa sociālo tīklu nav veicināt vai atbalstīt patiesu anonimitāti to lietotājiem. Apsveriet WhatsApp: katram kontam ir jābūt saistītai ar darba tālruņa numuru, izpilda ar prasību nosūtīt īsziņu reģistrācijas laikā. Jūs nevarat atvērt WhatsApp kontu, neidentificējot sevi. Tas pats attiecas uz Facebook, kas pēc definīcijas satur savu īsto vārdu, nevis anonīmi alias.

Gems, atšķirībā no citiem tīkliem, kas ļauj jums, lietotājam, lai izvēlētos līmeni anonimitāti un privātumu, ar kuru jūs jūtaties ērti. Jūsu dati nekad netiek izpausta trešajām pusēm, ja vien jūs piekrītat. Pēc noklusējuma Gems konts ir tikai anonīmu alias-jūsu izvēlēto lietotājvārdu. Šis lietotājvārds nav atspoguļot savu patieso identitāti nekādā veidā.

Lietotāji, kuri jūtas ērti daloties reālā tālruņa numuru, var izvēlēties, lai savienotu tālruņa numuru, lai to Gems kontā. Lietotāji varēs atrast viens otru daudz vieglāk, ja tie nav jāzina lietotājvārdu un viņi var, nevis paļauties uz telefona numuru viņi jau zina. Tālruņa numurs paliek konfidenciāla, tomēr, un tikai tie, ko izvēlējies lietotājs būs piekļuve tai. Tā vienmēr ir iespējams saglabāt pilnīgu anonimitāti, ja nepieciešams. Gems neprasa nekādas reālās pasaules identifikāciju, lai darbotos.

Tāds pats līmenis anonimitāti attiecas uz jūsu dārgakmeņi maku. Tā ik Gems konts ir arī dārgakmeņi maku, maku adrese tiks tikpat anonīms kā jūsu kontā.

Mike: Labais tagad tev iOS pieteikumu un Android pieteikumu caurulē. Jebkura plāni dara tīmekļa Messenger, OS X pieteikumu, Windows Phone app, un citas šķirnes? Mēs esam redzējuši, ka telegramma ir strādājam, lai paplašinātu vairākām citām telpām ātri. Vai jūs plānojat par darot to pašu?

Daniel: Mums ir citas plānotās mūsu ilgtermiņa plānu platformas versijas; Tomēr, šajā sākuma posmā mēs esam koncentrējoties tikai uz mobilo Android un iOS, jo tie veido vairākuma procentos no mūsu mērķa tirgus.

Mike: Kādi elementi Gems būs atvērtā koda, ja tādi ir?

Daniel: beta versijas izstrādes fāzes laikā pirmkods nebūs pieejams publiski. Klienta puses lietojumprogramma būs atvērtā koda, kad mēs esam veikuši nepieciešamās kvalitātes nodrošināšanas un drošības analīzi, lai nodrošinātu procesa netiks likts mūsu lietotājus riskam.

Tas ļaus trešo pušu izstrādātājiem auditēt un uzlabo funkcionalitāti Gems pieteikumu. Mēs redzam lielu vērtību līdzdalību atvērtā pirmkoda kopienu. Ir svarīgi uzsvērt, ka visas ar valūtu saistītus darījumus Gems pašlaik balstās uz atvērtā pirmkoda (darījumu partneri), un ka galvenais mūsu IM tehnoloģija ir balstīta uz atklātā pirmkoda programmatūru, kā arī (SignalR).

Sīkāka informācija par Gems var atrast Gems mājas, Bitcoin Talk pavedienu, vai caur @getgemsorg Twitter kontu.

Coin Uguns paliks neatpaliktu no jaunākajām norisēm ar Gems un būs pārliecināti, lai dalīties tajos ar mūsu lasītājiem!

Attēli pieklājīgi Gems.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin starta

Post Dogecoin

11 populārākie Bitcoin advokāti

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

10 Mazas vai attālinātas vietas, kurās ir iekļauts Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

7 Must skatīties Max Keizer Bitcoin video

Post Dogecoin

Monētu īss apraksts Nepieciešams vairāk monētu pārstāvju!

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?