Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē

Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē

Ar visu drāma, kas ir norisinās no vēlu par Bitcoin vietām un payolaone jautājumu, ir jānāk klajā vairākkārt no daudziem visās pusēs jautājums ir tas, kā mēs varam maksāt rakstnieki saturu tiešsaistē.

Daudzi no attiecīgās vietnes devās uz ierakstu sakot viņi neapstājas praksi pieņemt payola rakstus, daudzi lietotāji par čivināt arī teica, ka viņi bija labi ar payola praksi, jo autori ir ēst tik labi, un viņi nezināja labāks risinājums.

Vai Syndicoinbe iespējamo risinājumu šim jautājumam, un, lai palīdzētu finansēt vietnes, kas ražo saturu?

Syndicoin ir interesants jēdziens, ko rada izstrādātāju Julian Haight ka saskaņā ar Syndicoin mājas lapā:

Kā jūs pārlūkot tīmekli, Syndicoin uztur privātu vērā maksājuma pieprasījumus no iesaistītajiem objektiem.

Kad esat gatavs, apmeklējiet Syndicoin pārskatīt un maksāt par saturu vēlaties. Noņemt vienumus jums nepatīk, tad noklikšķiniet jāmaksā. Pārskatiet maksājums savā Bitcoin maku, pirms apraides to tīklu.

Samaksājot par saturu, jūs atalgot izdevējiem un mudinātu viņus paļauties uz tiešu finansējumu, nevis reklāmas.

Koncepcija, protams, izklausās diezgan pārsteidzošs. Kā lasītājs vietnēs nav prefund maku, jums nav, lai pierakstīšanās uz jebkuru pakalpojumu. Jūs vienkārši pārlūkot internetu, kā jūs parasti darīt un ļaut vietnēm sūtīt ieteicamos padomus saturu.

Coin Uguns nesen ieviesta Syndicoin API un, kad jūs apmeklējat, ja jūs patiešām patīk tas, ko jūs lasāt jums ir iespēja, lai palīdzētu finansēt šāda veida žurnālistiku. Tā tik maz izdevēji atbalstīt Syndicoin tieši Julian ir izveidojis Chrome paplašinājumu, lai palīdzētu pārvarēt plaisu - tas savāc Bitcoin ziedojumu adreses no vietnēm, kas sniedz viņiem, pat ja viņi neatbalsta Syndicoin tieši.

Apmeklējot Monētu Uguns pamanījāt mazo lodziņu augšu augšējā labajā stūrī lapas ielāde. Tas ir Syndicoin darbībā!

No gala lietotāja viedokļa lietas nevar būt daudz vieglāk. Julian parāda mums, kā tas izskatās no otras beigām, lietām un to nosūtot savu ziedojumu ir vienkārša ar Syndicoin. Rēķins tiek ģenerēts un ļauj maksāt par to, ko jūs vēlaties. Ja jūs nevēlaties maksāt par noteiktu lapā jūs varat vienkārši izdzēst to no rēķina, un tas iet prom.

Coin Uguns apsēdās ar Julian, lai būtu viņam pastāstīt mums vairāk par Syndicoin.

Coin Fire: Paldies, ka veltījāt laiku, lai runāt ar mums. Kas pamudināja jums izveidot Syndicoin?

Julian: Protams, pirmkārt, es esmu Bitcoin entuziasts. Es uzskatu, ka tajā kā vērtību uzkrāšanas un darījumu sistēma. Tajā pašā laikā, mana diena darbs ir webmaster par satura ražotāja, parentmap.com. Šis darbs ir mani domāt par saturu ražotāja uzņēmējdarbības modeli. Es gribēju, lai dotu satura veidotāji citu iespēju gūt peļņu ar savu darbu.

Coin Fire: Kāda veida problēmām esat saskārušies strādā Syndicoin?

Julian: Protams, galvenais uzdevums ir pieņemt un kritiskā masa.

Otrs uzdevums ir līdz šim strādājot ar diviem galvenajiem maki (Bitcoin QT un Bitcoin maciņa uz android), pārliecinoties, ka mana sistēma ir saderīga ar abiem.

Tehnoloģija syndicoin lietojumi (bip70 - https://github.com/bitcoin/bips/blob/master/bip-0070.mediawiki) ir jauns, un kabatas tie, kas vēl nav pilnībā un konsekventi atbalstīt. Es noteikti viena problēma ar Bitcoin-qtwhich tika dod man galvassāpes un izstrādāts darba ap Bitcoin maciņa uz android.

Vēl viena problēma radās, kad ražo QR kodu. Sākotnēji, es cerēju, lai saglabātu visus darījumu datus par klientu. Man nācās pamest šo mērķi, lai radītu QR kodu (darījumu dati bieži vien ir lielāks nekā QR kodu var uzglabāt).

Coin Fire: Kādi ir jūsu nākotnes plāni Syndicoin?

Julian: Man nav nekādu lieli plāni uzlabojumus. Atbildot uz atsauksmēm, ko es saņemu, atbalstot tik daudz izlietot gadījumos, kā es varu. Es gribu, lai saglabātu sistēmu
vienkāršu un racionalizēta - saskaņā ar sākotnējo koncepciju.

Mans galvenais mērķis tagad ir reklāmas. Es izdaiļot vietni - pievienojiet logotipu un dažas vairāk krāsu.

Esmu izveidojis Chrome paplašinājumu, lai palīdzētu sāknētu sistēmu. Tā piebilst, ka syndicoin javascript, lai katrā lapā apmeklējis, lai jebkuras Bitcoin adreses uz šīm lapām tiek saglabāti syndicoin kā maksājuma pieprasījumu.

Coin Fire: Bitcoin atrisina daudz par Mikro jautājumiem, kas ir audzināti pagātnē. Ko jūs domājat, ka tas būs nepieciešams, lai veiktu satura veidotāji piedāvā noglabā caur Bitcoin plašā mērogā?

Julian: Es domāju, ka satura ražotāji pieņems to pakāpeniski. Vispirms Bitcoin kopiena, bet pakāpeniski vairāk mainstream vietnes - ja mēs varam pierādīt, ka lietotāji maksā brīvprātīgi. Tas joprojām ir liels jautājums. Es ceru, ka syndicoin un Bitcoin būs viegli pietiekami, ka mēs varam parādīt cilvēkiem būs jāmaksā.

Tas būs interesanti redzēt, kā Bitcoin darījumus ar darījumu apjoma jautājumu. Gevins ir teicis Bitcoin nav īsti piemērots micropayments.

Viņš runā par maksājumiem mazāk nekā penss, un es esmu norēķiniem vairāk $.25- $ 1 diapazonā. Tātad, varbūt tie nav "micropayments", kas nozīmē, viņš izmanto. Es ceru, ka lielākas prātus nekā raktuves atrisinās problēmu, padarot Bitcoin spēj apstrādāt vairāk darījumus lētāk.

Syndicoin mēģina risināt šo problēmu, apvienojot vairākus darījumus, kas nav laika jutīgu vienā. Bet tas tikai iet tik tālu. Bitcoin būs nepieciešama labāka atbilde galu galā, pat tad, ja tas ir tik pamata, kā palielināt bloka izmēru vai bloķēt frekvenci.

Tas būs jautri, lai redzētu, kas notiek. Tas ir aizraujošs laiks Bitcoin un es jūtu es esmu iesākumam ar syndicoin īstajā brīdī. Es ceru un ticu, mēs varam atrast risinājumus un saglabāt Bitcoin darbojas nevainojami, kā tas aug. Līdz mēnesim!

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

Bitcoin ietaupījumi, bezmaksas pusdienas un ielu māksla

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

10 Simptomi, ka partneris ir apsēsts ar Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

Tēva diena Austrālijā: dāvanu idejas katram Bitcoinera tēvam

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic