Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Mēs nesen profilētas bitu FM un ir ietvertas Chain Radiosince pirms tā uzsāka un tagad citam spēlētājam telpā uzsāks 1. Oktobra.

CryptRadio gatavojas iet dzīvot pēc vairākiem veiksmīgiem mīksto palaišanu un testos, un mēs apsēdās ar Lee dibinātājs stacijas runāt par to, ko nākotne pieder CryptRadio.

Mike: Ar Chain Radio un BIT-FMwhat ir tas, kas padara CryptRadio unikāls no tā, ko citi dara šajā radio telpā?

Lee: Lai saprastu, kā mēs uztveram mūsu pakalpojumu man ir nepieciešams, lai dotu jums dažas fona par sevi Lee (dibinātāja un par gaisa personību). Es nāku no plaša pārdošanas fona strādā 14 gadus augsta līmeņa pārdošanas / mārketinga, es strādāju ar tālākpārdevējiem, lai atrastu veidus, kā pieaug to uzņēmumu. Nozares Es nāku no ļoti nepiemīt priekšu domāšana un risku, tas bija / ir mans darbs, lai palīdzētu saviem klientiem pārvarēt to, lai tie varētu realizēt savus mērķus, otrā daļa manu fona, ir es izmantoju būt dīdžejs un ir mīlestība par kaut ko mūziku.

Tātad, šeit ir vieta, kur šie divi foni sanākt kopā, lai atšķirtu to, ko mēs vēlamies darīt. CryptRadio.ca vēlas profilaktiski vilkt ārpasauli.

Mūsu šovi un saturs, vienlaikus vienmēr saglabājot šifrēšanas virstonis būs arī ļoti pazīstams justies radio cilvēkiem klausīties katru dienu.

Mūsu Talk segmenti paradis tikai koncentrēties uz tehniskiem aspektiem kriptogrāfisko, mēs centīsimies, lai apspriestu reālās pasaules izmantošanu kriptogrāfisko, un lielākā atšķirība ir, mēs aicinām mūsu klausītājiem zvanīt LIVE un dalīties savas domas par tēmām, mēs rada, un pat ļauj zvanītāji, lai pārvietotu diskusiju virzienos, viņuprāt, ir būtiski.

Mike: Pastāstiet mums mazliet vairāk par programmu, kas jums ir darbojas uz jūsu staciju. Kas par nākotni? Kādi ir daži no saviem plāniem par sniedzot saturu saviem klausītājiem?

Lee: Tātad šobrīd mēs esam darījuši 3 mīkstās palaišanu, galvenokārt, lai pārbaudītu sistēmas, ražošanas un dzīvā šova ierakstu. Tie, kas noregulētas, visticamāk dzirdēju veida kombināciju sarunu šova / mūziku. Mums pat bija viens no I / O monētu komanda dev s piekrīt pievienoties mums dzīvot un runāt par savu jauno HTML5 maku, kas tika izlaists nākamajā dienā.

Mēs vēlamies, lai varētu kaut ko ikvienam. Mūsu mūzika būt jebkur no valsts ar hip-hop līdz rokam, mums pat ir diena amatieru dziedātāji, lentes, DJ iesniegt savu darbu, kas spēlēja mūsu atvērts mikrofons šovi.

Nākotne ir atkarīga no tā, cik labi mēs esam saņēmuši.

Tāpat kā daudzi šis projekts ir kaut sevi, un divi citi locekļi mana komanda, kuri sāk uz pirmo palīdzību izplatītu vārdu par Kripto un, protams, mēs ceram, ka kādu dienu mēs varam padarīt to mūsu pilna laika darbu, lai mūsu attīstība būs atkarīga no tā, cik liels pieprasījums, mēs saņemam no klausītājiem, un to, cik daudz atbalsta, mēs saņemam no potenciālajiem reklāmdevējiem un sponsoriem.

Mūsu saturs tiks brauc no vairākiem avotiem, protams, populārās mūzikas un mūzikas tendences, sabiedrības jaunumiem un spēja pārvērst šīs ziņas par diskusiju mūsu klausītāji vēlēsies piedalīties, ja iespēja rodas, mēs labprāt vēlētos strādāt ar cilvēkiem visā pasaulē apmeklē Kriptogrāfiskās pulcēšanās kļūt veida uz zemes reportieriem dzīvu notikumiem.

Maiks: Kas par mūzikas licencēšanu? Mēs zinām, ka Bit-FM strādā, lai nodrošinātu licences, lai palaistu interneta radio staciju, un ka Chain Radio ieguvis licenci, ar ievērojamām izmaksām. Kāda situācija izskatās pēc CryptRadio?

Lee: Liels jautājums!

Tas ir sarežģīts joma, jo tas ir ļoti daudz vista vai ola situācija. Iegūt licenci, var būt nozīmīgs izmaksu, tomēr mēs esam strādājuši ar dažiem pakalpojumiem, kas piedāvā kolektīvās licences, un tarifiem, kas ir daļa no šī kolektīva ir balstīta uz to, cik stundas raidlaika jūs ražot, kā arī ieņēmumi jums radīt, licence aptver Ziemeļamerikā un Kanādā, kas, mūsuprāt, segs mūsu vajadzības.

Getting šāda veida apliecības ir samērā viegli, bet tas var prasīt dažas izmaiņas mūsu straumēšanas sniedzējam atkal salīdzinoši vienkāršu slēdzi, lai padarītu.

Tātad tagad mēs strādājam, un gaidīt, mums vajadzētu būt, ka sakārtoti pirms okt 1st.

Mike: Kādi plāni ir, lai saglabātu staciju ilgtspējīgs? Mēs esam redzējuši Chain Radio cīnās ar to, kā izmaksas straumēšanu, licences, un pastāvīga DDOS uzbrukumi ir uzvarēts tos par diezgan regulāri.

Lī: Es domāju, ka tāpat kā attiecībā uz jebkuru projektu, viņu ceļš uz priekšu, ir lielā mērā nezināmā, bet mums ir plāns, kas, cerams, radīs līdzekļus, mums ir nepieciešams, lai licenču, mājas ražošana, un visas tradicionālās lietas, piemēram, hidroelektrostacijas, aparatūru, noma uc

Tātad, sākumā, ja redzējāt mūsu mājas lapā, tas bija pamata un viena daļa līdzīgi Chain Radio mēs lūdzot ziedojumus, bet tur bija maz kas palīdzēja ziedojumi / kopienu reklāmas līdzekļi bija skaidrs, nebūtu mūsu galvenais avots fondiem.

Tāpēc es esmu gatavojas būt zīmējums uz manām galvenajām prasmēm, kā pārdošanas profesionāli un aktīvi lūgt maziem un med izmēra uzņēmumiem, lai reklamētu ar mums, bet viņi ir gatavi pieņemt Kripto. Ko tas būs jādara, ir dot lietotājiem kriptogrāfisko vairākās vietās, lai pavadīt savu monētu, mācīt jaunu uzņēmumu par sabiedrību, bet arī radīt to, kas, mūsuprāt, ir 60% - 80% no fonda, mums ir nepieciešams, atlikums nāks no sponsoriem, un mēs beidzot izpētīt ziedojumus vēlreiz, bet kopienai brīdī, jo mēs redzam, tas nav īsti "dod" pa un liela, vismaz ne līdz brīdim, kad var dot vērtību, tāpēc mēs uzskatām, ka nav mūsu vieta, kur uzdot par brīvu naudas no hop.

Tik laba ziņa ir tā mums ir daži darījumus, kuri ir piekrituši ļaut mums parādīt viņiem, cik viegli tas ir, lai pieņemtu Bitcoin un būtu uz klāja, lai reklamētu savas preces un pakalpojumus.

Mike: Stacija uzsāk gada 1. Oktobrī? Kāda veida lietas jūs esat notiek šajā dienā?

Tātad 1. Oktobris ir datums, mēs esam slated sākt, atkal gaidot tehniskas vai licencēšanu, kas varētu būt uzstājām atpakaļ, bet es varu teikt, viss ir uz pareizā ceļa, lai oktobris 1st.

Mūsu mērķis okt 1. Būs panākt tik daudz mijiedarbības iespējas, cik vien iespējams, mums ir 3 I / O monētu atdot 's, kas lielā mērā tiks balstītas uz sociālo mediju mijiedarbību LIVE. SO piemērs pirmais tweet par jautājuma auditoriju uzvarēs, protams, mums būs kādu lielisku mūziku spēlēja, būdams uzsākšana, mēs, iespējams, spēlēt mazliet viss segmentos dot cilvēkiem justies par to, ko gaidīt, mums vēl ir dažas atvērt Mic oriģinālu mūziku, kādu lielisku vietējo talantu.

Mums būs reklāmdevējiem un sponsoru reklāmas, un Laura mūsu iedzīvotājs newbie iepazīstinās viņas segmentā "newbie zona", kas būs vērsta uz jaunām vai zinātkāriem cilvēkiem, lai Kripto, protams, mēs esam vairāk, plānots, kas attīstās katru dienu.

Mike: Kāpēc jūs esat ieinteresēts darot tiešsaistes radio staciju kriptonauda?

Nu man vienmēr ir bijusi mīlestība pret mūziku, un nesen galvenais mīlestību kriptogrāfisko. Es arī uzskatu, ka ir liela nākotne crypto vai vismaz ideja par uzņēmējdarbības to izmanto. Es gribēju, lai atrastu veidu, kā paātrināt procesu pieņemšanas pie galvenās straumes uzņēmējdarbības aprindām kriptogrāfisko.

Redzot darbu pakalpojumus, piemēram, Bitpay un citiem līdzīgiem uzņēmumiem, kas padara pieņemot Bitcoin vieglāku, un praktiski, man bija iedvesmots un jutos gandrīz aicinājumu uz rīcību. Radio bija kaut kas apvieno mana mīlestība mūziku, un Kripto uz šo aicinājumu uz rīcību. Radio ir lielisks līdzeklis, kas sasniedz miljonus, lai ko labāks veids, lai padarītu darbināts pārvietojas Kripto uz vairāk pieņemts veids, kā to uzņēmējdarbību.

Mike: Kas visvairāk uzbudina jūs un jūsu komandu par kriptonauda?

Tātad reālā uztraukums nāk no iespējām un cik daudz vieglāk darīt viss varētu būt, izmantojot šo maksājuma veidu. Kā pārdošanas persona, viena lieta, ko es vienmēr cīnās ar ir klienti, kas ir bijusi problēmas atrašanu zemu izmaksu veidus, kā pieņemt maksājumus.

Piemēram, lai par uzņēmumu, lai tiktu izveidota kā saņēmējs ar lielākajām Kanādas bankām, lai veiktu tiešsaistes bankas dokumentus un juridiskā birokrātija prātā-putu.

Tātad Kripto palīgā.... Izveidot maku akceptēt Kripto izvēli un savu izveidota ar "tiešsaistes banku", lai runāt. Nē birokrātija, lai banku nodevas. Tātad īsumā, kas aizrauj mūs visvairāk ir tas, kā Kripto var, un mēs uzskatām, ka mainīs veidu, kā tiek veikts bizness, un kā šāda veida decentralizētu valūtas ļauj mazākas un vidēja lieluma uzņēmumiem augt. Mūsu satraukums ir patiešām reālajā pasaulē pieteikumā mēs redzam iespējas.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Post Dogecoin

Kas ir ar Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija

Post Dogecoin

7 Bitcoin pastkartes, ko varat nosūtīt saviem kolēģiem Bitcoiners

Post Dogecoin

13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Post Dogecoin

11 populārākie Bitcoin advokāti

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Deviņpadsmitā daļa: iecienītākās Bitcoiners narkotikas, izmantojot Silk Road

Post Dogecoin

Monero pārskats