Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm

Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm

Mēs esam redzējuši dažas interesantas idejas un koncepcijas, kas balstās uz blockchain tehnoloģijām Dažu pēdējo mēnešu laikā, un daudz cilvēku, ir runāt par videospēlēm un blockchain tehnoloģijām.

Šonedēļ Marks Kern kurš bija galvenais dibinātāja pie RED5 Studios un bija viens no sākotnējiem svina izstrādātājiem par World of Warcraft paziņoja par savu jaunāko spēļu riska MEK-Entertainmentand Oculus VR spēle, kas būs integrēt blockchain tehnoloģijas.

Indie spēļu izstrādātājs ir strādājis noslēpumu par jaunu spēļu Visumu, kas tiks darbināti ar modding kopiena, būvētas Oculus Rift no zemes uz augšu, un integrēta ar blockchain tehnoloģiju līdzīgs Bitcoin lai darbinātu savu spēlētāju balstītu ekonomiku.

Spēle iezīmes retro 8-bit un SNES iedvesmots mākslas stilu, ko darbina MEK Entertainment jauno staru apzināšanu, vokseļu grafikas dzinēju. Spēles multiverse būs plašas procesuālās ainavas un lietotāja skriptiem serveriem.

Kern ir pievienojušies vairāki citi spēļu nozares profesionāļiem, tostarp bijušajiem galvenajiem izstrādātājiem no Oculus Rift, ID Software, Red 5 Studios, Activision-Blizzard un Chucklefish, kā arī eksperti no topošā kriptotehnoloģijā valūtas nozarē.

Coin Fire varēja aptverami Atzīmēt no smago attīstības runāt ar viņu par jauno spēli, un to, ko nākotne pieder blockchain tehnoloģijām ar spēlēm.

Mike: Spēle jēdzieni izskatās tiešām atdzist. Kas pamudināja jums izveidot 8bit spēli tik spēcīgu platformu?

Marka: Nu, 8-bit, ir vairāk mārketinga frāzes uzburt sajūtu retro spēle, ko mēs vēlējāmies, lai saņemtu pāri Gamers. Dzinējs ir tiešām ļoti spēcīgs "mikro-voxel" ray-izsekot dzinējs, kas darbojas ļoti ātri kadru ātrumu, kas ir būtiski, lai VR ilūzija. Mēs varam parādīt 4096 mikro voxels katram tradicionālā izmēra voxel šajā spēlē, piemēram, Minecraft.

Bet, lai atbildētu jums jautājumu, mums bija retro grafikas pieeju vairāki iemesli. Pirmais bija tas, ka mēs mīlam retro spēļu, un SNES dienas. Grāmata, kas iedvesmoja šo spēli, "Ready, Player One" Ernest Cline ir saķīlēt pilna ar retro 80 un 90 spēļu atsauces. Mēs vēlējāmies, lai attēlotu šo sajūtu. Otrs ir tas, ka mēs esam maza indie studija, un mēs vēlējāmies citus nelielus studijas, lai varētu izveidot MMO pieredzi mūsu spēli. SNES stila grafika ir aptuveni 30-40x vieglāk un ātrāk veikt nekā nākamās gen modeļiem. Tas patiešām atver durvis mazajiem modder komandām 1-3 cilvēku.

Maiks: Mēs esam dzirdējuši vārdu, ka jūs meklējat, kā blockchains var integrēt ar spēlēm? Vai jūs varat sniegt mums vēl kādi specifiku mūsu lasītājiem par to, kas izskatās kā ar savu spēli?

Marka: Mēs esam ļoti satraukti par to uz spēlētāju darījumu nodrošina in-spēle valūtu atskaņotāju. Tas nav zelta pilieni, kas spēlē, btw, tā vairāk līdzinās valūtas veltīta transportējot vērtību starp spēlētājiem. Tā kā mums ir šī Visumu spēļu serverus ar dažādām spēlēm, mēs vēlējāmies universāla valūta, kas varētu strādāt, "starp pasaulēm", tāpēc runāt un pat, iespējams, ārpus spēles. Sabiedrība un decentralizēta blockchain tehnoloģijas perfekti ar mūsu mērķiem.

Bet ir arī citas programmas. Mums ir jēdziens zemes īpašuma mūsu spēli, piemēram. Šī ir lieliska virtuālo aktīvs, kas var izsekot virs blockchains. Bitcoin krāsainas monētas un NXT aktīvu tirgus ir lielisks veids, kā to izdarīt. Ir arī ideja par decentralizētu izsoļu nams. Lielākā daļa spēles ir iekšējā izsoļu nams, bet daži blockchains tur jau atbalstīt decentralizētus tirgiem virtuālu un pat reālās preces. Izpētīt blockchain tehnoloģiju, kas ļauj mums teikt, ir izsoļu nams, kas tirgojas starp spēlēm ir ļoti interesanta iespēja.

Mike: Kāda veida laika posmā tu meklē par kuru spēle nāk ārā?

Marka: Mēs ticam strauju attīstību un izjaucamo cikliem. Mēs arī būs ēkas pa posmiem, tāpēc, lai gan man nav izlaišanas datumu vēl, jums būs redzēt spēlei publiskā būvē no mums nākamgad.

Mike: Kas ir dažas citas atdzist koncepcijas jūs varat redzēt ar spēlēm un blockchain tehnoloģijām?

Marka: Man minēti daži no tiem jau, bet es esmu arī ieinteresēts redzēt, ja mēs varam izmantot blockchain par lietām, piemēram, drošu spēlētājam in-spēle e-pastu, un pāri spēle komunikāciju. Ja jūs sajūta tēmu šeit, tas ir "cross spēle" daļa. Mēs domājam, ka blockchains piedāvājam aizraujošu veidu, kā beidzot nodot informāciju un aktīvus starp spēlēm, pat pilnīgi dažāda veida spēles.

Kāpēc tas ir aizraujoši? Nu, no spēlētāja viedokļa, jūs likts simtiem stundu uz spēli, lai iegūtu balvas un uzlabot savu raksturu. Vai nav kauns, nav veids, kā veikt savu smago darbu ar jums citu spēli? Vai nebūtu lieliski, ja jūs varētu pārvērst savu rīku tirgū ar universālo, decentralizētu valūtu un to izmantot, lai iegādātos lietas pilnīgi citā spēlē? Tādā veidā, jūsu pūles un laiku, kā spēlētāja nekad nav izšķiesti vai bloķēta vienā spēlē.

Mike: Vai jūs redzat spēles, kur valūtas nopelnītie spēlēs tirgo tirgos, kā arī ar citām valūtām, piemēram Bitcoin?

Marka: Noteikti. Paskaties, Bitcoin ir aptuveni a6B tirgus vāciņu, bet spēles ir pie least14B tirgus vāciņu tikai virtuālo precēm. Ikvienam saka Šifrēšanas valūta nepapildinās neko... Labi, viņi būtu spēlēs. Virtuālās valūtas spēlēs jau ir labi saprotama, un Gamers pieņemts. Virtuālā zelta pirkts un pārdots par vērtību, ko nosaka spēlētāju laiku un pūles toobtain zelta un priekšmetu in-spēle. Mēs varam dot šo vērtību blockchain, iespējams, padarot kripto valūtās vairāk vērtīgs, jo tie ir "kritērijs" ir vērtības, kas balstās uz šiem virtuālo posteņiem.

Lai gan izstrādātāji spēli ir jābūt diezgan cieši lipped par to, kas nāk viņi būs atbrīvojot sīkāku informāciju un informāciju, kas tuvākajā nākotnē, un aicinot arī citus, kuri ir ieinteresēti spēlē un platformu, lai pierakstīšanās uz tīmekļa vietnē http: //MEK-Entertainment.com/because tiem pierakstīšanos ātrāk saņems papildu perks un balvas spēlē kā īpašas pateicības no komandas.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin starta

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin T-krekli un aksesuāri

Post Dogecoin

12 vissvarīgākās Bitcoin publikācijas

Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt