Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm

Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm

Viens no unikālākajiem aspektiem Bitcoin ir tas, ka jūs varat radīt to caur ieguves procesā, kas ir kaut kas ikvienam ar datoru var darīt. Tas ir pretēji fiat valūtā, kuras var izdrukāt tikai valdība. Tas padara Bitcoin nedaudz līdzīgs zeltu un citiem dārgmetāliem, jo ​​tās var jāizrok tikai, nevis uzdrukāts uz pieprasījumu. Bitcoin ieguve ir daudz savādāka nekā iegūstot līdzekļus no Zemes tomēr. Tā vietā, tas ietver jūsu datoru risinot sarežģītas vienādojumus. Vienādojumi atrisināt Bitcoin kalnrūpniecības laikā ir kriptogrāfiskās jaukšanu funkcijas, kas parasti tiek minētas kā hashes.

Kāpēc Bitcoin Mining svarīgi?

Mining ir svarīgs, jo tas apliecina darījumus un nostiprina blockchain. Bez ieguves Bitcoin darījumus nekad apstiprināts un Bitcoin kļūs nelietojams. Blockchain ir saraksts ar visiem darījumiem Bitcoin vēsturē, un tā sastāv no blokiem, kas ir grupas darījumu no apmēram tajā pašā laikā. Ir vidēji jaunu Bitcoin bloka ik pēc 10 minūtēm, bet tas var mainīties Putnu no dažām sekundēm starp blokiem līdz vairākām stundām.

Kad ieguves jūsu dators kļūst visi dati no pēdējā bloka darījumu uz saīsināta, kas ir daudz īsāks nekā sākotnējā darījumu datiem, un tas sastāv no sarežģītu sērijas burtiem un cipariem.

Tas būtu samērā viegli atrisināt Bitcoin jaucējkodus ja pagrieziena sarakstu darījumu par saīsināta bija vienīgā prasība, bet Bitcoin protokols padara šo grūtāk cauri prasa virkni nulles šajā hash. Ar "nonce 'mainīgais tiek izmantots, lai iegūtu nepieciešamo virkni nulles, un tas aizņem daudz atkārtojumiem, lai iegūtu pareizo jaukšanas formātā.

Everytime dators saņem nepareizi formatēta jaukšanu nonce mainīgais ir mainījusies, un dators mēģina vēlreiz. Kopumā tas aizņem miljardiem atkārtojumiem, lai atrastu pareizo Bitcoin bloku hash. Mainot pat 1 vēstuli darījuma datus, noved pie pilnīgi citā hash, lai vairāk darījumi tiek pievienoti bloku pareizs Hash pastāvīgi mainās. 
Galu galā dators atradīs pareizo hash, un to sauc atrast bloku. Kad pareizais Hash ir atrasts bloks var pievienot blockchain un visi darījumi šajā blokā tiek apstiprināti. Bloks atlīdzības tiek apbalvoti ar datoru, kas atrisina bloks, kas pašlaik ir 12,5 Bitcoins. Šī summa ir 1800 Bitcoins iegūti dienā, izmantojot ieguves jeb $ 1,2 miljoni. Skaidri Bitcoin ieguve var būt diezgan ienesīgs, un tiešām daudzi simtiem miljonu dolāru investēti Bitcoin ieguves.

Kā es varu sākt ieguves Bitcoins?

Ir daudzi veidi, Bitcoin kalnrūpniecības aparatūru. Tas ir iespējams, lai mine Bitcoin jebkurā computerusing centrālo procesoru (CPU). Taču jūsu hash likme būs kārtībā MH / s (miljoniem hashes sekundē), kas ir infinitesimally neliels hash rādītājs Bitcoin pasaulē. Tas būtu jāņem miljoniem gadu, lai atrastu bloku ar hashrate ar MH / s diapazonā.

Nākamais solis uz augšu no izmantojot CPU izmanto datora grafikas procesoru (GPU). Ātrākie GPU, kas pastāv, var kalt Bitcoin aptuveni 1 GH / s (miljardos hashes sekundē). Tas būtu jāņem tūkstošiem gadu, lai atrastu Bitcoin bloku tomēr, kad ieguves laikā 1 GH / s. Pat ja jums ir spēcīgs 1 TH / s (triljoniem hashes sekundē) ieguves platformu, kas maksā vismaz $ 1000, tad būtu vajadzīgi vairāki gadi, lai atrastu bloku.

Risinājums šai pievienojas ieguves baseins, kas ir tīkls, kalnrači, kas apvieno savu ieguves jaudu, lai atrastu blokus. Lielākais Bitcoin ieguves baseini ir Ghash.ioand iesmērēt baseina. Kad jūs mīnu uz baseinu jūs nopelnīsiet daļu no bloka atlīdzības proporcionāls summai hashes tu atrisinātas, un par lieliem baseiniem, piemēram ghash.io jūs varat nopelnīt gabals bloka katru stundu vai mazāk. Mining Bitcoin pats tikai tad kļūst iespējama, ja jums ir 1 PH / s (1 septiljoni hashes sekundē), vai vairāk, pie 1 PH / s tas aizņem vidēji 20 stundas, lai atrastu bloku un šobrīd nav ogļrači ar šādu hash likmi.
Pat ja ieguves Bitcoin ar datora CPU / GPU ir iespējams, un jūs nopelnīt Bitcoin, tas kļuva novecojis metode ieguves gadus atpakaļ. Kad ieguves at 1 GH / s baseins jūs nopelnīt kaut kur starp 0.00001-0.00005 Bitcoin dienā, vērtība ir apmēram 1 cents. Elektroenerģijas izmaksas ievērojami pārsniedz 1 centu dienā, kad ieguves Bitcoin ar GPU.

Tātad, tas vienkārši nav vērts rakt Bitcoin ar CPU vai GPU. Pašlaik vienīgais veids, lai rentabli raktuves Bitcoin ir izmantot lietojumprogrammas integrālās shēmas (ASIC), kas ir mašīna būvēti speciāli ieguves Bitcoin. Kā vājie ASICS ir hashrates no 1-3 GH / s, tie ir lielums īkšķi un var iespraust USB portu. Parasti tie izmaksās ap $ 20, padarot to pieejamu ikvienam, kas vēlas iekļūt Bitcoin ieguves. Šie mazie ASICS ir nerentabli tomēr būtu nepieciešams krietni vairāk nekā gada laikā, lai nopelnītu 20 $ jūs sākotnēji pavada uz ASIC, un šis aprēķins nav pat veido elektroenerģijas izmaksas.
Nopietnas Bitcoin ogļrači nepieciešams daudz spēcīgāki ASICS lai palaistu rentabla kalnrūpniecības darbību. Šīs ASICS parasti sauc par ieguves platformām, un sastāv no ASIC mikroshēmas, energoapgādes sistēmā, un dzesēšanas sistēma. Mazākā ASIC ieguves iekārtas palaist 10 GH / s un maksā apmēram $ 50. 10 GH / s ogļracis veido aptuveni 0,0003 Bitcoin dienā, aptuveni 20 centus, tāpēc būtu nepieciešams aptuveni gads, lai izjauktu pat ar 10 GH / s ietērps.

Lai padarītu reālu peļņu, ieguves Bitcoin jums ir nepieciešams iegādāties daudz lielāku ietērps, jo cena par hashrate nokrītas lielāks ietērps ir. A 1 TH / s Bitcoin ieguves platformas izmaksas starp $ 200 un $ 500, un radīs 0.05 Bitcoin ($ 30) mēnesī. Tas nozīmē, ka a 1 TH / s ieguves platformām būs pārtraukums pat 7-15 mēnešus, bet tas nav jāņem vērā dūšīgs elektrības izmaksas. Pēc pārtraukuma pat brīdī tu būtu vairākus simtus dolāru gadā peļņu ar 1 TH / -u ieguves platformu.
Diemžēl ieguves platformām nepaliek izdevīgi visiem laikiem. Par kalnrūpniecības Bitcoin grūtības strauji pieaug. Kopš 2013. Gada oktobrī Bitcoin ieguves grūtības ir palielinājies no 150 miljoniem līdz 18 miljardiem, kas ir par 12,000%. Šis pieaugums grūtībās nozīmē, ka jūs nopelnīt mazāk Bitcoin vienu GH / s ar katru mēnesi. 1-2 gadus no tagad pat 10 TH / s ieguves platformu vairs nebūs rentabla, un elektrības izmaksas, visticamāk, pārsniegs ieņēmumus, kas gūti no kalnrūpniecības Bitcoin.

Tādējādi, lai palaistu rentabla Bitcoin kalnrūpniecības darbību Jums nepieciešams nepārtraukti iegādāties jaunas un uzlabotas ieguves platformām ar savu peļņu. Daudzi nopietni Bitcoin ogļrači iegādāties jaunu ekstrakcijas platformām katru mēnesi. Teorētiski jūs varat pārvērst 1 ietērps kalnrūpniecības darbību par pilntiesīgu Bitcoin ieguves fermas dažu gadu laikā, ja jūs sākat ar spēcīgu platformu un atkārtoti ieguldīt peļņu uz jaunām mašīnām.

Vai pastāv vienkāršāks veids, kā sākt ieguves Bitcoins?

Vēl viens veids, kā mine Bitcoin ir caur pērk ieguves līgumus par mākonis kalnrūpniecības mājas lapā. Populārākais Bitcoin mākonis ieguves vieta ir Genesis Mining. Kad jūs pērkat ieguves līgumus par jums sāktu saņemt Bitcoin izmaksu uzreiz, un ieguves līguma ilgst mūžīgi. Viens no iebildumiem par mākonis raktuvju ir tie maksas jums elektrības un aparatūras uzturēšanas maksas, un šīs maksas absorbē aptuveni 30% no jūsu ieguves peļņas sākotnēji.

Personīgi es domāju, ka lielākā daļa, ja jāizvairās ne visas mākonis ieguves vietām. Iemesls ir tas, ka 99% no tiem ir tikai Ponzi shēmas un pārējo vienkārši nebūs pietiekami ienesīgs.

Kāds ir izdevīgākais veids, kā Mine Bitcoins?

Bitcoin ieguves grūtības strauji pieaug, kas nozīmē, jūs saņemsiet mazāk Bitcoin par hash likmi ar katru mēnesi, bet elektroenerģijas un uzturēšanas izmaksas nemainās. Parasti Bitcoin ieguves platformām novecojis 6-12 mēnešus pēc tam, kad iegādāties. Tas ir ļoti svarīgi, lai atkārtoti ieguldīt peļņu jaunos kalnrūpniecības iekārtu, ja jūs vēlaties, lai jūsu Bitcoin ieguves darbība darboties ilgtermiņā, un tas ir bieži kalnračiem, lai iegādātos jaunas iekārtas katru mēnesi. In strauji paced pasaulē Bitcoin Mining vienīgais veids, kā iegūt daļu no šīs peļņas, ir iegādāties jaunāko un jaudīgāko Bitcoin ieguves tehnoloģijas.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Post Dogecoin

15 labāko Bitcoin karikatūru kolekcija

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

Tēva diena Austrālijā: dāvanu idejas katram Bitcoinera tēvam

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

Bitcoin ietaupījumi, bezmaksas pusdienas un ielu māksla

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju