Bitcoin pret USD pret zeltu - tāpēc Bitcoin uzvar | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pret USD pret zeltu - tāpēc Bitcoin uzvar

Bitcoin pret USD pret zeltu - tāpēc Bitcoin uzvar

Sākotnēji šī ziņa tika publicēta 2015. Gada janvārī Tagad, 18 mēnešus vēlāk, ir pienācis laiks pārskatīt faktus:

Pāreja uz fiat valūta ir viegla, jo Fiat ir "vienkāršs". Centrālā banka izsniedz valūtu, viņiem ir tīkls banku rīkoties darījumiem, un nav nepieciešams jebkuram uzglabāšanai, kuģniecības, aizsargā vai revīzijas uz metāla pamatnes tā. Valdības vārds un pieņemšana par valūtu nodokļiem, piešķir tai vērtību. Tomēr, tā kā lielākā daļa zina, tas noved pie citas problēmas. Tomēr, tas ir tā priekšrocības, kas ir jāsamēro tā problēmām. Tā kā ASV ir visplašāk izmanto fiat valūta, tas tiks izmantots kā piemērs šeit. Ne visi fiat valūtas sistēmas ir tieši tāds pats, bet tos vieno lielāko daļu paši plusi un mīnusi.

Pozitīvi aspekti USD

 1. Tas ir viegli pārsūtīt, uzglabāt, un prasība. Nav pietiekami daudz fiziskās dolāru visā pasaulē, lai segtu summu USD, kas ir "pieder", bet, ja jūs vēlaties, lai jūsu naudu fiziskā formā, tas aizņem tikai ceļojumu uz banku, lai saņemtu to.
 2. Teorētiski, tai ir iespēja uzpūst un deflāciju, cik nepieciešams, lai samazinātu ietekmi uz ekonomisko problēmu, un paātrināt ekonomikas izaugsmes laikā. (Vai tas ir pro vai con atkarīgs no jūsu viedokļa)
 3. Ar kam nav zelta saistīta ar valūtu, tas atbrīvo no metāla, ko izmanto komerciāliem mērķiem.
 4. Jo tas nav patiesi saistīts ar kaut ko fizisku, tas būtu ļoti dalāmas, elastīgs, un digitāli lietojams.
 5. Novērš bankas no sabrukšanas dēļ liels skaits izņemšanu, kad naudas pieprasījums ir augsts. (Atkal, tas bieži tiek minēts kā pro, bet tas ir ļoti apspriests)
 6. Par radīt Fiat, un sistēma līdzņemšanai un parādu, ka tas izmanto procesā, kā arī rada sistēmu, kas nepieciešama, lai apstrādātu darījumus.

Mainsteam ekonomika šodien, kas parasti atbalsta rīcību Federālo rezervju sistēmu un kases, pamatā ir maisījums neoklasicisma un Keinsa ekonomikas. Tomēr šķiet, ka tie visi ir garām ziņu vienā Džons Meinards Keinss slavenākajiem pēdiņām, lai gan tas ir diezgan skaidrs, "Ar nepārtrauktu procesu inflāciju, valdības var konfiscēt, slepeni un bez redzamām pazīmēm, nozīmīgu daļu bagātības. To iedzīvotāji ar šo metodi viņi ne tikai konfiscēt, bet tās konfiscētu patvaļīgi, un, lai gan šis process noplicina daudz, tas faktiski bagātina daži šīs patvaļīgas pārkārtošanu bagātības streiku redzi ne tikai drošību, bet uzticību pamatkapitālā. Esošo bagātību sadali. "

 • Mēģinot kontrolēt naudas piedāvājumu, ir nepieciešami no paplašināšanās un sašaurināšanās naudas piedāvājuma periodiem. Šie periodi ir tas, ko rada uz "bumu" un "kritumus" mēs redzam tik bieži. Izmantojot šos kāpumus un kritumus, tiem, ar lielu daudzumu kapitāla ir iespēja gūt labumu masveidā ar fāzes laikā, palielinot savu bagātību, kā arī pasargāt sevi no krūtīm laikā. Vidusmēra cilvēks, kurš nav pietiekami daudz likvīdu kapitālu, vai lētu kredītu, gūt labumu no uzplaukums tiek sasmalcināta krūtis, kas parasti rada ekonomisku lejupslīdi citādā veidā laikā. Coin īss s Evan Faggarthas rakstīts plaši par šiem "biznesa ciklu".
 • USD, vai jebkuru Fiat valūtā, tiek nodrošināti tikai ar vārdu no valdības, un parādu. Tas var būt pat laikā, labklājības, bet var izraisīt hiperinflācija vai ekonomisko sabrukumu, ja uzstājām pārāk tālu.
 • Kamēr ASV šobrīd ir visplašāk izmantotais valūtu, vismaz biznesa pasaulē, tas ir izbraukšana no zelta standarta atstāj to neaizsargāti. Uz augšu, ka savienojums inflācija norādīts iepriekš, ir radīt bagātību plaisu, kas iznīcina jebkādu līdzība "vidusšķiras", vienlaikus radot ilūziju par ekonomisko izaugsmi caur lielākiem skaitļiem. A "rekords" par akciju tirgus, nenozīmē daudz, ja, ka augstas punktu var attiecināt gandrīz pilnīgi inflāciju.

  Patiesībā, akciju tirgus būtu sasniedz "rekordu", katru gadu, ka ekonomika vēl atlikušo dzīvoklis. Ne sasniedzot kas norāda, ka ekonomika darbojas slikti, salīdzinot ar iepriekšējo periodu.

  Bitcoin vs Gold - Zelta standarts

   

  Bitcoin dibināta daļēji Austrijas ekonomiskās, brīvdomātājs idejām, un bija domāts, lai būtu kaut kas atgādina digitālo versiju zelta nodrošināti naudas. Tas ir izdevies daudzos veidos, izņemot stabilas vērtības, bet tas var notikt tikai ar galveno pieņemšanu un laiku. Tagad es zinu, ka ir daudzi Austrijas Ekonomisti, libertarians, "Zelta Bugs" utt, ka nepiekrīt, bet, aplūkojot pozitīvajiem un negatīvajiem punktiem aiz zelta valūtas vai zelta nodrošināti valūtā, ir noteikti telpa uzlabojums.

  Pozitīvi aspekti Zelta nodrošināti valūtas

  1. Zelts ir pamata vērtība divu iemeslu dēļ: tas ir reti, un tas ir noderīgi, lai lietas, sākot no rotaslietas ražošanas elektronika zālēm narkotiku piegādes sistēmu.
  2. Zelts nevar izveidot (vismaz ne netērējot izmaksu un pārmērīgi enerģijas daudzumu). Vienīgais veids, kā iegūt "jaunu" zelta raktuves to.
  3. To ir viegli pārbaudīt, ir autentisks, ka zelts, un salīdzinoši tīrs, kas ir nepieciešams, lai zelta piegādi zelta nodrošināti valūtas revidēt vai apmaiņu par valūtu teica zelts.
  4. Zelta-backed valūtu (jo dolārs reiz bija) ļauj zelts izmantot bez nepieciešamības pārvadāt zeltu pati.
  5. Zelta nodrošināti valūta ir izturīgs pret manipulācijām ar centrālās bankas, valdības vai citu spēcīgu grupām.
  6. Gold-backed valūta uztur stabilu valūtas kursu. Piemēram, kamēr uz zelta standartu, kas bija daudz Amerikas Savienoto Valstu vēsturē 1 trojas unce zelta bija vērts $ 20.67. Izņēmums bija Pilsoņu kara laikā, kad valdība bija vairāk parādu, nekā tas varētu atmaksāt, un nācās pārtraukt maksājumus zelta un sudraba. Tas tika atcelts pēc kara beigām, un $ 20.67 cena līdz 31. Janvārim, 1934, kad FDR parakstīja Gold Reserve Act. Tas bija pirmais solis virzienā uz USD šodien, un devalvēja dolāru par 40%, pa nakti, kā rezultātā A $ 35 par vienu unci zelta konversijas likmi.

  Tagad šie jautājumi vienmēr ir bijis pārliecinošs gadījums zelta nodrošinātiem valūtā, manuprāt. Šie paši jautājumi attiektos uz valūtām, kas nodrošināti ar citiem dārgmetāliem, piemēram, platīna vai sudraba, kā arī. Tas ir teikt, zelta-backed valūtas do negatīvi punkti, ka viens ir jāpieņem.

  Negatīvie aspekti Zelta nodrošināti valūtas

  1. Zelta nodrošināti valūtas jābūt pilnīgi jāpapildina ar summu zelta teikts pārstāvēt, bet nav veids, kā droši pierādīt, ka zelts pastāv pietiekamā apmērā. Audits var periodiski veikt, bet šie auditi joprojām ir kritisks punkts mazspējas paši revidenti. Cilvēki ir pērkams. Tātad, lai gan tas ir izturība pret manipulācijām, kas uzskaitīti Jo tas ir plusi, tas joprojām var manipulēt (Ir viegli redzēt piemēru. USD pārvietot no tā zelta balstīti uz Fiat bija rezultāts valūtas manipulācijas.)
  2. Nepieciešamais uzkrāšana zelta atpakaļ valūtas uztur to no tiek izmantota veidā, kas ir patiešām noderīga. Pat zelts, kas netiek izmantota, lai atbalstītu valūtu beidzas ar vērtību, kas ir lielāka nekā tas ir izmantot daudzos gadījumos, un līdz ar to tas nav rentabli izmantot. Tas ir vairāk jautājumu šodien ar pieaugošo ražošanas un medicīnas vajadzībām zelta un citu dārgmetālu, nekā tas bija agrāk.
  3. Par uzglabāšanai un aizsardzībai zelta, kas dublē valūtu izmaksas ir izšķērdīgs izdevumi, un joprojām ir iespēja zādzības, pat tad, ja tas ir maz ticams, lai būtu veiksmīga.
  4. Zelts ir ļoti dalāmas, bet ne pietiekami dalāmas. Pat tad, ja visi zelta, kas nekad nav jāizrok, kas 2013. Gadā tika uzskatīts starp 155,000 un 171,000 tonnas, tika izmantoti, lai atbalstītu valūtu (kas būtu neiespējami), tad katrs cilvēks būtu tikai spēj atzīt niecīga summa. Liekot bagātības sadalījumu malā, ja katrs cilvēks uz Zemes pieder pašu summu, tas strādā, lai ~.7 -.8 unces zelta vienai personai. Patiesībā lielākā daļa cilvēku būtu tikai prasību par neliela daļa no šīs summas.
  5. Šajā digitālajā pasaulē mēs dzīvojam šodien, pat ar zelta nodrošināti valūtas vietā, joprojām ir nepieciešama milzu darījumu apstrādes tīklu. Šis tīkls, kas balstās uz centralizētu, zelta-backed valūtu, palielina izmaksas visām precēm un pakalpojumiem.
  6. Laikā, kad steidzami nepieciešams, piemēram, kara laikā, kādas valsts ekonomika var pilnībā apstājies ar parādu lielāks, nekā tas ir zelta rezerves. Man tas negatīvajā sarakstā, kā tas ir parasti uzskatīti par tādiem, bet ārpus ļoti retos gadījumos, piemēram, nenovēršamo karu, nav iemesla, ka valstij būtu vairāk parādu, nekā tas var maksāt.
  7. Tā kā traks, jo tas izklausās, ir likumīga iespēja, ka zelts, kopā ar sudraba, platīna un citu retzemju elementu, drīz būs iegūstama daudz lielākos daudzumos. Vairāki uzņēmumi, tādi kā planētu resursi, ir nodrošināti ar ļoti bagāti cilvēki, un plāns mīnu asteroīdiem. Jā, mīnu asteroīdi. Lai gan lielākā daļa cilvēku domā par asteroīdu kā lielo gabalu klints, un tie pārsvarā ir, tie ir arī piepildīta ar metālu. Pat neliela, S-type asteroidaround 10 metrus plata jābūt vidēji 1,433,000 mārciņas metāla, ar ~ 110 £, ka ir reto metālu. Daži lielāki asteroīdi, kas ir pārbaudīti un ir paredzama to triljoniem dolāru vērtu reto metālu.

  Aplūkojot negatīvajiem aspektiem zelta nodrošināti valūta, tas ir viegli redzēt, kāpēc fiat ir populārs. Zelts bija ļoti efektīvs valūtas sistēma daudz cilvēku vēsturē, kad tas tika izmantots tieši, bet arvien vairāk saistītā pasaulē, tas ir ļoti apgrūtinoša. Turklāt, kā minēts iepriekš, kari bieži tiek valstis parādos, ka viņi nespēj maksāt. Dažādas nelielas karu vēlu 1800 un agrās 190ss, kā arī pirmā pasaules kara, tomēr tas valstīs visā Eiropā. Fiat bija viņu "risinājums", lai to, un ASV Lielās depresijas laikā sekoja.

  Bitcoin, tad Blockchain un nākotne Money

   

  Bitcoin ir revolūcija

  Neatkarīgi no tā, kas notiek tuvākajā nākotnē, jo blockchain. Blockchain sniedz iespēju digitalizēt naudu tādā veidā, kas nav nepieciešama centrālo iestādi, lai izveidotu to, kā arī tas ir nepieciešams, 3rd Party, kas darbojas kā starpnieks darījumiem. Protams, līdz brīdim, kad Bitcoin, vai kādu citu digitālo valūtā, ir pieņemts pietiekami plaši, lai novērstu risku, no tiešas pieņemšanu, tad tas paliks saistīta ar citām valūtām, kas dara celt nepieciešamību maksājumu procesors, vai valūtas siltummainis, lai atvieglotu darījumu. Tomēr, tas ir problēma, kas jārisina ar palielinātu pieņemšanu un tālāku attīstību tīklā.

  Plusi un mīnusi Bitcoin ir ļoti atšķirīgi nekā zelta un USD. Tā ņem labāko no abām valūtām, un izcirtņi, slikta:

  Pozitīvi aspekti Bitcoin

  1. Bitcoin ir iebūvēts trūkums un lietderību, kas, manuprāt, pārspēj, ka zelta. Kaut zelts ir daudz rūpniecības nozarēs, kas dod tai raksturīga vērtība, izmantot zelta kā valūtu, vai veikalu vērtības, var ierobežot, cik rentabla ir izmantot daudzos produktos. Bitcoin ir noderību, kura neskar no nozarē. Par Bitcoin Tīkla apstrādes jauda, ​​apvienojumā ar blockchain, nodrošina publisku virsgrāmatu, ko var viegli izmantot grāmatvedības mērķiem, tas automātiski pārbauda katru darījumu spēkā esamību, novērš viltošanu, un nodrošina platformu, lai izveidotu sarežģītākas struktūras par. Šīs spējas var iegūt tikai ar tradicionālo valūtā, izmantojot uzņēmumiem, kas pārdod pakalpojumus, vai uzņēmumiem, kuru darbā darbiniekus rīkoties ar tiem.
  2. Bitcoin nevar patiesi manipulēt. Kaut Bitcoin pašreizējā vērtība var būt pakļauta manipulācijām, turīgām privātpersonām, kā kopējā "tirgus kapitalizācija" joprojām ir pietiekami zema, lai ļautu šo, ir bitcoins faktisko piegādi nevar. Tas nozīmē, ka galvenie noteikumi netiks mainīti, kā arī būs atsevišķas grupas piešķirt īpašas priekšrocības salīdzinājumā ar valūtu. Nevis valūtā, kas kontrolē nelielu grupu indivīdu, tā ir valūta, kas kontrolē, vienojoties visiem iesaistītajiem.
  3. Bitcoin darījumi ir tūlītēja. Kad Bitcoin tiek nosūtīts, darījums nekavējoties sāk izplatīties caur tīklu. Saņēmējs var redzēt, ka viņi ir saņēmuši darījumu uzreiz, vai arī dažu sekunžu laikā. Tad, kad tas ir pilnībā apstiprināts, būtu statistiski neiespējami, lai tas būtu spēkā neesošu. Es teiktu neiespējami, bet tas nav pilnīgi taisnība. Tomēr pēc pāris apstiprinājumus, jums ir lielāka iespēja uzvarēt loterijā nekā ir darījums izrādīties nederīgs.
  4. Bitcoin darījumi ir neatgriezeniska. Tas viens ir abpusēji griezīgs zobens, vismaz šobrīd. Lai gan tas novērš risku uzlādes atzveltnēm, kas šobrīd nomoka tiešsaistes tirgotājiem, un piebraukt izmaksas visām precēm ikvienam, tas arī ļauj negodīgi tirgotājiem pieņemt bitcoins, tad nevar nodrošināt pakalpojumu, vai preces, solīts. Tomēr negatīvie tas ir galvenokārt tikai uz mazāk zināmiem vai anonīmo tirgotājiem, jo ​​tas joprojām ir nelikumīga, lai to izdarītu, un lielāki tirgotāji ir reputācija, lai saglabātu. Dažādas grupas strādā pie risinājumiem, lai šo problēmu, ar visticamāk atbilde ir decentralizēta Darījuma un / vai šķīrējtiesa sistēmu.
  5. Bitcoin ir caurspīdīgs. Iemesls Es varu veikt dažas no iepriekš minētajiem apgalvojumiem ir vienkārši tāpēc, ka nav nekā slēpta ar Bitcoin. Atšķirībā no USD, kur iekšējo darbību Fed, un to, ko viņi darīs ar valūtu, vai pat zeltu, jo tas ir grūti veikt precīzu vērtējumu par to, cik daudz zelta pašlaik ir pieejama, vai arī var kļūt pieejama nākotnē, Bitcoin ir parametri ir zināmi. Kods ka Bitcoin tīkls ir būvēts uz atvērta koda, lai ikviens ar spēju lasīt kods ir brīvi darīt, un šis kods nosaka visu par Bitcoin. Var pārbaudīt kopskaits monētas, kā darījumi tiek apstrādāti, vai kas notiks jebkurā hipotētiski. Pat koda izmaiņas var tikt ierosināts un pieņemts, ja viss tīkls sasniedz vienprātību, kā minēts iepriekš, un var tikt ierosināts šīs izmaiņas, un pārbaudīta ārpus tīkla, ikviens.
  6. Bitcoin ir visefektīvākā darījumu apstrādes sistēma jebkad radīts. Jo virsgrāmata tiek apstrādāti ar datoru, un veidu, kā darījumi tiek apstrādāti un ierakstīti ir balstīta uz matemātiku, tas vienmēr ir pārbaudāma, un tas nav pakļauts kļūdas. Šī automātiskā process ir efektīvāks par jebkuru maksājumu apstrādes sistēmu, kas balstās uz cilvēkiem, lai analizētu, jo tas nav nepieciešams maksāt par tradicionālo darbu. Tikai ogļrači ir jāmaksā, un cilvēki parasti ir gatavi darboties kalnrūpniecības mašīnas, tik ilgi, kamēr viņu ieņēmumi ir pat nedaudz virs uzturēšanas un enerģijas izmaksas. Tas ir iemesls, kāpēc blockchain un kriptonauda būs nākotne, pat ja Bitcoin aizstāj. Sistēmas efektivitāte nevar tikt saskaņota, izņemot, iespējams, ar citu decentralizētu, automātiskās sistēmas.
  7. Bitcoin ir bezgalīgi dalāmas. Pašlaik 1 Bitcoin var sadalīt tikai uz leju 100000000 mazākas vienības, kas pazīstams kā satoshis. Tomēr šis ierobežojums nav akmenī. Ja kādā brīdī vairāk nekā 2.100.000.000.000.000 vai 2,1 septiljoni, ir nepieciešami vienības valūtu, tad tas nebūtu grūti ļaut valūta iedala citā komata vai divas.

  No visa šī vieta ir norādīt fatālo trūkumus, kas man redzamās fiat valūtā, kā arī zelta bāzes valūtā, vienlaikus parādot, kāpēc es domāju, ka Bitcoin, vai citu kriptonauda, ​​galu galā kļūst par normu.

  Fiat liels trūkums ir centrālais vadības un inflāciju. Cilvēki ir pērkams, un pie varas, ir pārliecināts, ka lielākā daļa no pasaules, ka neliela inflācija katru gadu ir laba lieta. Tas ir pusceļā taisnība. Neliela inflācija ir normāli valūtā, pie reizes, un deflācija ir normāli valūtā, citos laikos. Inflācija, pastiprina gadu vairāk nekā gadu, ir vienkārši zādzība. Tas ir veids, kā nozagt bagātību iedzīvotāju, izmantojot matemātiku, tādā veidā, kas nav viegli pamanāms īstermiņā. Tomēr, tas ir neticami spēcīgs laika gaitā.

  Zelta liels trūkums ir arī tas ir spēks. Tas ir noderīgi, smags, dalāmas, elastīgu, un to nevar efektīvi ražot. Atsevišķā digitālajā pasaulē, kuru ekonomiku mazāk savstarpēji, tas ir pārsteidzošs valūta. Ir iemesls, ka tas bija valūta izvēles, kā arī ar sudraba un citu dārgmetālu, noderīgas metāliem, tūkstošiem gadu. Diemžēl, tā nevar sekot līdzi tehnoloģiju... Vai varbūt tehnoloģija nevar sekot līdzi ar to vajadzībām. Bez tā, lai uzreiz transportēt zeltu no cilvēka uz cilvēku, kas ir iespējama bez dažas neticami izrāvienu veida rezultātā teleportācijas, tad transporta izmaksas, vai paļaušanās uz centrālo velvēm, lai uzglabātu zelta, paliek jautājums. Tad zelts pats par sevi ir tik noderīga daudz tehnoloģiju, mēs paļauties uz šodien, kā arī tehnoloģijas, kas tiek izstrādāts, ka mūsu zelts piedāvājums ir patiešām vajadzīga rūpnieciskām vajadzībām. Pirmo reizi vēsturē, cilvēki ir faktiski "patērē" zeltu.

  Bitcoin izvairās šos trūkumus, ko ir decentralizēta un pārredzamas, kā arī nodrošinot lietderību šajā blockchain, un Bitcoin miningpower dublēt tīklu. Vai tas ir garš ceļš ejams? Protams. Daudzi jautājumi, nepieciešams risināt. Par laimi, problēmas ar Bitcoin nav raksturīgi sistēmā, vai valūtas, paši. Tā vietā, problēmas ir atrisināmas ar turpmāko attīstību un inovācijām. Viens veids vai otru, kriptonauda, ​​vai kaut kas līdzīgs, būs nākotne. Lieguma dažas neticami katastrofa, kas nosaka cilvēci, tehnoloģiju, un civilizāciju atpakaļ ievērojami, tad mums ir digitalizēt valūta. Ar šāda efektīva sistēma, kas izstrādāta, kas spēj darīt tikai to, ka, vecās metodes apstrādes valūtu šķiet, ka varētu iet kā zirga un buggy.

  Saistītās ziņas

  
  Post Dogecoin

  SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

  Post Dogecoin

  Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

  Post Dogecoin

  13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)

  Post Dogecoin

  Kas ir ar Dogecoin? Infographic

  Post Dogecoin

  10 Mazas vai attālinātas vietas, kurās ir iekļauts Bitcoin

  Post Dogecoin

  Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē

  Post Dogecoin

  13 visdaudzsološākās kriptokultūras

  Post Dogecoin

  Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

  Post Dogecoin

  Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm

  Post Dogecoin

  Monētu īss apraksts Nepieciešams vairāk monētu pārstāvju!

  Post Dogecoin

  Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

  Post Dogecoin

  Preses relīze no BitcoinExpo 2014