Preses relīze no BitcoinExpo 2014 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

 Atruna: Šis ir presei sniedz monētu Brief ar BitcoinExpo 2014.

BitcoinExpo 2014

BitcoinExpo 2014is tikšanās centrs topošā par pieaugošo Ķīnas varas un Rietumu tradīcijas un inovācijas tehnoloģiju.

Organizatori Centrālās Eiropas Bitcoin Expothat notika Vīnē beigās maija jau pierādījuši, ka viņiem ir lieliska iespēja, lai globāli savienotu cilvēkus Bitcoin nozarē. Viņi radīja ļoti draudzīgu un neformālu atmosfēru, kura rezultātā par pievienoto vērtību, un palīdzēja radīt un atbalstīt jaunus biznesa projektus šajā nozarē. Šie ir tikai daži no daudzajiem pozitīvo ietekmi. Organizatori solīja, ka BitcoinExpo 2014will būt vēl labāk, un joprojām atšķiras no citām konferencēm. Ķīna ir lielākais tirgus ar augstāko apmaiņas apjomu, lielākais ražotājs kalnračiem un arī dominē daudzās citās jomās. Tad ir rietumu daļā pasaules, kas, no otras puses, piedāvā lielākos personības. BitcoinExpo 2014will apvienot abas šīs unikālās iezīmes Austrumos un Rietumos.

Šanhajas Expo būs atšķirība

BitcoinExpo 2014will būt trīs dienu pasākums, kas sāksies piektdien septembrī 19thwith puse. "Tā būs labākā iespēja, lai tīklu, ēku attiecības un palīdzēs arī visiem apmeklētājiem izbaudīt visu pasākumu vairāk nekā jebkurš cits" saka galvenais notikums vadītājs Andrejs ŠEBESTA un secina, "tā būs lieliska iespēja iepazīstināt un iepazīt ķīniešu kultūru labāk ". Sestdiena sāksies gan ar konferenci un EXPO. Pēc atvēršanas plenārsēdes un oficiālo startu, dalībnieki var baudīt ļoti iedvesmojošas runas, kas aptver gandrīz katru aspektu, un visvairāk atjaunināta tematiem, kas tiks iesniegti pēc vietējiem ekspertiem, kā arī ar tām no citām pasaules daļām. Otrā neizbēgama daļa no pasākuma izstāde bija ikviens var baudīt prezentāciju pavisam jaunu vai ļoti inovatīvus produktus un pakalpojumus, un runāt ar daudz interesantu uzņēmuma pārstāvjiem. Tātad, ja jūs vēlaties pievienoties, un ir iespēja izpildīt visautoritatīvākās uzņēmumu pārstāvjus, vai jūs vienkārši vēlaties, lai būtu ticama informācija par ķīniešu Bitcoin kopiena no viņu ļoti labi atzītiem locekļiem un vēl daudz vairāk, nopirkt biļetes tagad par EarlyBird cenām šeit.

Kas, kad un cik daudz?

Enrepreneurs, Investors, jaunie uzņēmēji, juridiskie profesionāļi, Advisors, Entuziasti, studenti un ikviens cits ir apsveicami.

Konference notiks Šanhajā 19-21 septembrī, 2014. Gadā.

Jums ir laiks līdz 8. Augusta iegādāties pirmstermiņa putns 2 pilnas dienas biļete TIKAI 169EUR / RMB 1488 vai VIP trīs dienu biļete tikai par 299 EUR / RMB 2588.

BitcoinExpo 2014will ne tikai viens no lielākajiem Bitcoin saistītajiem notikumiem, bet viens no visvairāk pieejamu visiem notikumiem ar daudz piedāvāt visai slēpti sabiedrībai tāpēc nevilcinieties, pievienoties un palīdzēt augt kopienas visā pasaulē. Bitcoin Expo 2014will notiks Šanhajā 19-21 septembrī, 2014. Gadā.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija

Post Dogecoin

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

Post Dogecoin

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Post Dogecoin

Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm

Post Dogecoin

Dogecoin pamati

Post Dogecoin

20 Lētas lietas, ko cilvēki var iegādāties tiešsaistē, izmantojot Bitcoin

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin