5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Uz 24th2009 augustā es saņēmu e-pastu no Amazon, šeit ir tās uzsver:

Mēs esam noskaidrojuši, ka jūsu asociētie saites tiek parādītas kā sponsorētās saites meklētājprogrammās saskaņā ar terminu "Kindle" un variācijas šo terminu. Šī darbība ir aizliegta ar noteikumiem Darbības līgumā...... Mēs varam ieturēt novirzīšanas maksas... Mēs lūdzam, lai jūs veikt preventīvus pasākumus, piemēram, pievienojot Amazon Īpašumtiesību Noteikumi jūsu ierobežojošajiem atslēgvārdiem. Bez tam, jūs nesaņemsiet maksājumus par nodošanas maksu, kuras iegūtas, izmantojot šos atslēgvārdus.

Šajā brīdī es biju gandrīz 1 gads uz tiešsaistes mārketinga un tas bija mans pirmais lielais panākums filiāļu tirdzniecību. Tas bija mans pirmais maksājums tiks saņemts no Amazon, un es ieguldījusi lielus PPC mārketingu, lai tur saņemtu, šeit ir manas izmaksas par 3 mēnešiem, man bija aktīvi veicina manu mājas lapā.
Adwords meklēšanas tīkls kampaņa:

Adwords reklāmas tīkla kampaņu (tajā laikā to sauca par "Informatīvais tīkls"):

Pievienot vēl vienu $ 2K no Yahoo un Bing un jums ap $ 12K PPC izdevumiem. Mans izmaksa bija jābūt tikai nedaudz vairāk nekā 21K $, tāpēc es jutos man bija uz ruļļa. Visu laiku bija balsi pakausī, kas bija noraizējies, ka es esmu tērēt naudu un joprojām nesaņemu samaksāts (Amazon maksā vairāk nekā 60 dienas pēc tam, kad esat veicis pārdošanu).

Man nebija ne jausmas, ko e-pasts tika atsaucas. Es rūpīgi izlasīju TOS par asociēto programmu un bija zināms, ka es nevaru solīt par pareizību nosacījumiem, tāpēc man nebija. Mans vienīgais minējums bija KWS gaišā spēlē varētu būt izraisījusi reklāmas ar šiem noteikumiem. Tātad, ja, piemēram, es varu maksāt par "e-grāmatu lasītāju pārskatīšana" KW "Amazon e-grāmatu lasītājs pārskats" arī audzināt manas reklāmas.

Lai veiktu garš stāsts īss, es centos visu iespējamo, lai to atrisināt (e-pastu, Skype zvanus, nosūtot KW ziņojumus, lai parādītu to, kas man bija solot), bet beigās es saņēmu šādu atbildi:

Esmu pārskatījis jūsu konta vēsturi atkal un apstiprināja, ka reklāmas bija redzamas Yahoo.com meklējumiem, izmantojot atslēgvārdus "Kindle lasīšanas ierīci", "iekurt pārskats", "iekurt grāmatu lasītāju", "Kindle atsauksmes," un "iekurt e-grāmatu" no 19. Jūnija līdz 21. Jūlijam, 2009...

Kaut gan es saprotu, ka jūs nepiekrītat šo lēmumu, tas ir galīgs, pamatojoties uz vairākiem atsauksmes no jūsu konta vēsturi. Turpmākus ziņojumus par šo jautājumu nesaņems atbildi.

Es biju pārakmeņoto. Es pavadīju gandrīz visus savus ietaupījumus laikā par šo, un tagad, ne tikai man nav get samaksāts, es arī parādā naudu cilvēkiem, ka es aizņēmuma lai investētu manā dažādās mārketinga kampaņas.

Galu galā ap 2 / 3of summa tika izmaksāta uz mani, lai es varbūt tikai nedaudz vairāk nekā $ 1k uz šiem 3 mēnešiem. Šis incidents bija tikai viens no daudziem man bija 5 gadus es esmu bijis filiāli Marketer. Katrs incidents māca man vērtīgu mācību par to, kā diversificēt risku, kas saistīts ar šo profesiju, un tas ir tas, ko es vēlos dalīties ar jums šodien.

EReader Centrālā toreiz:

EReader Centrālā pēc dažām dizaina elementi:

  

Noteikums # 1 - Pārbauda katru filiāļu programmu, pirms ieguldīt pūles, lai veicinātu to.

Šodien, kad es izvēlēties filiāļu programmu, lai strādātu ar I vienmēr pārbaudītu to pirmo reizi. Nozīme es ieguldīt tik maz summu, cik vien iespējams, lai pārbaudītu šādas lietas:

  • Ziņojumi nāk precīzi (būtībā, ka klikšķi tiek rādīta)
  • Reklāmguvumi ir reģistrēti un tur ir saprātīgs maiņas kurss
  • Maksājumi tiek izpildīti laikā

Tas nozīmē, ka, pirms es sāku tiešām saņemt uz leju, lai biznesā ar veicinātu konkrētu produktu man būs vismaz 2-4 nedēļas testēšanas šo out. Un tā kā mana Amazon incidentu es NEKAD ieguldīt savu naudu, pirms saņemt samaksu par pirmo reizi. Tas vienmēr ir sāpīga laiks uzņēmumam (pat Amazon), lai ņemtu naudu no savas kabatas, tāpēc es gribu redzēt, viņi ir labi par to.

Noteikums # 2 - nekad paļauties stipri uz vienu pārdevēja

Kad man bija veicināt elektronisko grāmatu lasītājus par 92% no maniem peļņas nāca no Amazon. Tas ir iemesls, kāpēc man bija pilnīgi saspiesta, kad tas notika. Šodien, tiklīdz es izmēģināt filiāļu programmu, un es redzu, tas strādā, es nekavējoties sākt meklē vēl vienu ar līdzīgu produktu, lai es varētu dažādot savu risku.

Piemēram, šodien es veicināt vairāki Forex uzņēmumiem. Tātad, lai gan es varētu droši veikt lielāku peļņu, veicinot tikai vienu uzņēmumu, es aktīvi izvēlas, lai veicinātu divas, pat tad, ja viens no tiem nav tik izdevīgi. Tādā veidā es vienmēr ir sviras apspriest noteikumus un vēl svarīgāk es neesmu pārāk uzticams par kādu no tām.

Noteikums # 3 - nekad paļauties stipri uz vienu produktu

Ikreiz, kad jūs pārdodat produktu, lai kāds jūs veicat mērķauditorijas īpaša persona. Manā gadījumā tā bija bagāti, tech savvy vecas dudes (pārsteidzoši pietiekami vairums no maniem klientiem bija 50-60 gadus veci). Un, ja jūs zināt Persona, jūs zināt, kādus citus produktus viņi vēlas.

Piemēram, es varētu būt viegli piedāvāta arī vairākas dažādu tabletes, kas nāks ārā tajā laikā. Vai es jau minēju, ka jums ir nepieciešams, lai dažādotu jūs riskējat? Tas nenozīmē, jums ir nepieciešams, lai zaudēt fokusu un pierakstīties uz 10 dažādām saistītajām programmām, bet kā Vispārējā Tolwin teikts Wing Commander 4 "brīvības cena ir mūžīga modrība".

Noteikums # 4 - Veidot labas attiecības ar savu filiāli pārvaldnieku

Affiliate programmas, kas ir veltīta filiāļu vadītājus likt mani pie vieglumu. Tas parasti nozīmē, ka uzņēmums ievēro savu filiāli, un es ņemšu kāds ar ko parunāt, kad man to vajag. Tāpat ir svarīgi, lai būtu pamanījuši jūsu filiāles vadītājam, lai viņš zinās atbildēt jums, kad jums ir nepieciešams.

Ko es parasti darīt, kad es pierakstīties programmas nosūtītu e-pastu uz manu filiāli menedžeris ar īsu ievadu par sevi un dažiem jautājumiem par programmu, lai parādītu, ka es domāju biznesu. Tas arī palīdzēs jums tālāk pa ceļu, kad ir pienācis laiks pārrunāt savus noteikumus.

Noteikums # 5 - Vienmēr izmantot vairākus datplūsmas avotiem

Tas viens es esam iemācījušies nevis no Amazon incidentu, bet gan no cita projekta. Es redzu pārāk daudz filiāles, kas ir vērsti tikai uz SEO vai PPC vai saraksta veidošanu. Atkal, jums ir dažādot risku, un, ja tas nozīmē, ka kļūst netīrs un mācīties mazliet sociālā mārketinga vai satura mārketingu, tad tas ir tikai kaut kas jums ir jādara.

Par pēdējo Google algoritma atjauninājumu es esmu cietis masveida triecienu uz manu SEO satiksmi (zaudēja ap 2/3 no tā), un tas ieguva mani norādītas dažādos veidos es varētu radīt satiksmes uz manu mājas lapā, kas nav SEO (bet viss par to citā post).

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Atlasīti 10 labi pazīstami Bitcoin haters

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)

Post Dogecoin

Kas ir ar Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

Video spēles izstrādātājs, izmantojot Blockchain tehnoloģiju, palielina $ 1mm

Post Dogecoin

7 Bitcoin pastkartes, ko varat nosūtīt saviem kolēģiem Bitcoiners

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

20 Skaistas lietas, ko jūs varat iegādāties Zīds ceļā

Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic