Segwit pret Bitcoin Unlimited un Bitcoins Fork vienkārši paskaidrots | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Segwit pret Bitcoin Unlimited un Bitcoins Fork vienkārši paskaidrots

Segwit pret Bitcoin Unlimited un Bitcoins Fork vienkārši paskaidrots

Ir bijis daudz runāt ar Bitcoin sabiedrībā pēdējā laikā par lietām, piemēram, "dakša", "segwit" un "Bitcoin Unlimited". Daudzi cilvēki nesaprot, ko tas viss ir par, bet tas rada daudz stresa dēļ, maldinošas vai daļēju informāciju, kas tiek izplatīta.

Šajā amatā es centīsies noskaidrot nenoteiktību un sniegt labāku priekšstatu par to, kas notiek galvenokārt iesācējiem un netehnisko cilvēkiem. Cerams, ka pēc tam, kad esat pabeidzis lasīt šo ziņu, jūs zināt, kas notiek Bitcoin sabiedrībā šajās dienās, un varēs labāk sagatavoties sevi par dažādiem rezultātiem.

Īss atruna pirms es sāku - Es neesmu tehnisks cilvēks, un man ir maz tehnisko izglītību. Informāciju Nesu šodien ir tas, ko es esmu izdevās savākt pēc nedēļām izpētes no interneta. Es dažkārt pārspīlēju tehniskos jautājumus, lai ērti tos izskaidrot.

Es uzskatu, ka ir tikai daži cilvēki, kuri saprot šo jautājumu un tās tehniskajiem aspektiem pilnībā. Ja jūs atrast kļūdu šajā amatā es aicinu jūs let me know komentāru sadaļā zemāk, un es izpētīt to. Sāksim…

Kas ellē ir dakša?

Dakša ir tehnisks vārdu, attīstītāji strādā uz atvērtā pirmkoda projektiem izmantots. Tas būtībā nozīmē "programmatūras atjauninājumu". Katru reizi, kad jūs atjaunināt programmu tālrunī vai datorā esat Forked no vecāku versiju.

Bitcoin ir ieviesusi divus jaunus dakšas jēdzienus:

1. Hard dakša

# 8211; Obligāta programmatūras atjauninājums, kas ir pretrunā ar vecāku versiju. Jūsu programma nedarbosies, ja jums nav atjaunināt to. Piemērs var atrast kritisko kļūda, kas ļauj cilvēkiem izmantot programmatūra, kas ikvienam ir nepieciešams, lai atjauninātu savu programmu, lai turpinātu to izmantot.

Ja jums nav atjaunināt - Jūs nevarat izmantot šo programmu. Tāpat nav iespējams mainīt cieto dakšiņu reizi izveidots, ja daži neparedzēti kļūdas vai problēmas nāk līdzi. Ja tas ir gadījumā, jums vienkārši ir jādara vēl vienu cieto dakšu un atgriezties atpakaļ uz veco versiju. (Avots)

2. Soft dakša

# 8211; Programmatūras atjauninājumu, kas nav pretrunā ar esošo programmatūru, nav obligāta, un ļauj tīkla pielāgoties jaunajām iespējām īstenotajiem ceļā. Kaut mīksts dakša ir spēkā pat datori darbojas vecā programma joprojām būs iespēja izmantot šo programmu.

Pēc kāda laika, kad lielākā daļa datoros, kuros darbojas programma ir papildināta ar jauno programmatūru grūti dakša tiek īstenots par atlikušo mazākuma ja nepieciešams. Ja mīksta dakša nedarbojas out, ir kļūdas vai cilvēki nav pieņemt - tas ir pilnīgi atgriezeniska, un jūs varat doties atpakaļ uz veco versiju. (Avots)

Lielākā daļa programmu jūs izmantojat šodien kontrolē viena vienība. Tātad, ja viņi vēlas, lai "dakša", no to sākotnējās programmas viņi izdod atjauninājumu veidā mīkstu dakšiņu. Piemēram, kad Apple izdod atjauninājumu iTunes - jūs, iespējams, nebūs atjaunināt, bet tas ir ieteicams, ka jūs darāt. Pēc noteiktā laika periodā, tomēr jūs nevarēsiet turpināt izmantot iTunes, ja jūs neesat atjauninājis to.

Bitcoin, no otras puses, ir decentalized un tai nav centrālā iestāde. Tieši tāpēc, ja jums ir kāda strīdīgu jautājumu, kas prasa atjauninājumu, tāpat kā mēs apspriestu drīz, cilvēki var strīdēties par to, kā atjaunināt jāveic. Kamēr Bitcoin lietotājiem nav panākt plašu vienprātību par to, kas ir pareizais veids, kā iet, nenotiks atjauninājums (vai dakša).

Kas tas Bloka izmērs debates visi runā?

Darījumi, kas Bitcoin tīklam pievieno Blockchain pa blokiem. Katrs bloks ir ieguvis noteiktu skaitu darījumu. Pieņemsim, ka bloks var būt tikai 1 MB (1000000 baiti), un vidējais darījums ir 500 baiti, tad vidēji katrs bloks varēs turēt ~ 2000 darījumiem.

Tas var radīt problēmas, jo bloki tiek izveidotas vidēji ik pēc 10 minūtēm. Tas nozīmē, ka vienas stundas laikā, jūs apstiprināt, vidēji 12000 darījumiem. Ja jūs salīdzināt to kredītkaršu uzņēmumiem, kas apliecina 2000 katru otro, tad jūs varat saprast, kāpēc Bitcoin tīkls tiek uzskatīts par lēni apstiprinājumus.

Ir svarīgi atzīmēt, lai gan - ka, ja kredītkarte darījums iet cauri vēl ir 6 mēneši, ka darījums var tikt apvērsti, bet Bitcoin, kad darījums ir apstiprināts, 6 reizes (aizņem stundu vidēji) tas ir neatgriezenisks.

Neatkarīgi no tā, vai Bitcoin vajadzētu apstrādāt vairākus darījumus noteiktā laika periodā nav jautājums šeit - visi grib to. Jautājums ir, kā iet par to. Divas nometnes ir izveidotas ap šo jautājumu ar diviem dažādiem risinājumiem:

Camp A (aka Bitcoin Core)

# 8211; Vēlas, lai saglabātu 1MB bloka lieluma ierobežojumu. Viņi ierosina, lai optimizētu kodu veidā, kas padarīs darījumi mazākas un izmantot citus dažādus paņēmienus, lai palielinātu Bitcoin darījumu apjomu, izmantojot mīkstu dakšiņu.

Galvenais šajā nometnē piedāvātais risinājums tiek saukta par "norobežota Witness" vai Segwit īsumā. Tas ir jauninājums, kas nosaka daudz Bitcoin bugs, kā arī paver iespēju nākotnē palielināšanu, izmantojot zibens tīklam (kas es ne iedziļināties šajā amatā). Lūk īss video mēs veicām apmēram Segwit pirms kāda laika - tomēr tas tikai koncentrējas uz samazinot darījuma lielumu un nevis uz daudziem citiem svarīgiem jautājumiem Segwit atrisina:

Camp B (Bitcoin Unlimited) - vēlas lielākas blokus. Viņi ierosina palielināt bloka lieluma ierobežojumu kāds ir vajadzīgs (sākotnēji 2MB), lai paātrinātu apstiprinājumus par tīklu. Tomēr, ja jūs nolemjat, lai palielinātu bloka izmēru vairāk nekā 1MB jums izraisa cietā dakša pēc definīcijas (jo jūs maināt Bitcoin noteikumiem).

Tas nozīmē, ka, ja jums ir nepieciešams, lai saņemtu visus, kas vēlas turpināt izmantot Bitcoin atjaunināt programmatūru -, un kā jūs varat pateikt, no vairākiem "atjaunināšanu nepieciešams apps", jums ir uz jūsu tālruni - tas ne vienmēr notiek.

Apkopojot lietām augšu:

Segwit Pros

 • Nosaka svarīgu problēmu sauc piekāpība blusa Bitcoin protokolā
 • Samazinās darījumu lielumu veidā, kas ir vienāds, kam ir 2-3mb bloka izmērs
 • Papildu drošības un efektivitātes ieguvumi par Bitcoin protokols
 • Uzsāk caur mīkstu dakšu

Segwit mīnusi

 • Nav ilgtermiņa risinājums (galu galā mums būs lielākas bloki)

Bitcoin Neierobežots Pros

 • Palielina spējas Bitcoin darījumu
 • Ilgtermiņa risinājums - bloks lielums būtībā neierobežots

Bitcoin Neierobežots mīnusi

 • Nepieciešama cieto dakšu = neatgriezeniska
 • Liek lielāku kontroli rokās kalnraču (kurš get lemj par bloka lieluma)
 • Mazs attīstības komanda ar apšaubāmu ierakstu
 • Nav pārbaudīts vēl

Pat ja es mēģināšu norādīt faktus iespējami objektīvi jūs ievērosiet, ka, šķiet, kā tad, ja Segwit ir virsroku. Es pievērsties ka personīgi beigās šo ziņu, bet pa to laiku, ja kādi Bitcoin Neierobežots atbalstītāji liekas, ka kaut kas ir rakstīts šeit neatspoguļo patiesību, lūdzu, ļaujiet man zināt.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka šī diskusija nav jauns, un tas ir notiek Bitcoin sabiedrībā gandrīz kopš tās pirmsākumiem. Pat Satoshi atsaucās uz to viņa iepriekšējos rakstos par Bitcointalk forumā 2010. Gadā.

Segwit pārstāv Bitcoin Core komanda

# 8211; komanda, kas ir atbildīgs par uzturēšanu un atjaunināšanu Bitcoin s protokolu, jo tas sākās. Šī komanda sastāv no 25 pilna laika izstrādātājiem un vairāk nekā 100 atbalstītāju, to daļēji finansē uzņēmuma nosaukumu Blockstream. Protams, šī komanda ir mainījusies laika gaitā, un daži no agrīnās izstrādātāji ir pat pameta komandu, jo šajās debatēs un citiem jautājumiem (piemēram, Mike Hearnand Gevins Andresen).

Bitcoin Unlimited pārstāv Roger Ver

Rodžers ir agrīna Bitcoin investors, un ir teikts, ir aptuveni 300000 Bitcoins (tas nekad nav ticis apstiprināts). Viņš ieguldīja uzņēmumiem, piemēram, Blockchain.info, Bitpay, Kraken un vairāk.

Kāda būs sabiedrība izvēlas - Segwit vai Bitcoin Unlimited?

Tas ir ļoti labs jautājums. Tas ir tik labi, ka mēs nevaram īsti atbildēt, jo sabiedrība ir sadalīta uz pusēm. Daži domā, mums vajadzētu doties ar Bitcoin Core Segwit (BTC) un citi ar Bitcoin Unlimited (BTU). Bet, kamēr nav pieņemts lēmums Bitcoin bloki pietrūkt jaudas un šodien jums ir jāgaida stundām un dažreiz dienas jūsu darījumu, lai saņemtu apstiprināts.

Vēl viens "blakusefekts", ir tas, ka darījums maksa kļūst lielāks un lielāks, jo cilvēki ir gatavi maksāt vairāk, lai saņemtu viņu darījumus apstiprina ātrāk. Tas rada mazāk cilvēki pieņemt vai izmantot Bitcoin ikdienā, un tas ir kaut kas, kas ir nepieciešams, lai saņemtu Bitcoin kļūt par galveno.

Lai gan diskusija notiek jau vairākus gadus, šķiet, ka pirmo reizi mēs esam sasnieguši vārīšanās temperatūru. Bitcoin neierobežots ir ieguvis ievērojamu atbalstu, un var tikai teikt "mēs aktivizēt Bitcoin Unlimited un izveidot savu versiju Blockchain", un tas ir tas, ko visi ir bail no (dreaded dakšiņu).

Lai labāk saprastu, kā un kad tas dakša notiks es gribu, lai vispirms risinātu dažādus spēlētāju mums ir ar Bitcoin ekosistēmā:

Miners

# 8211; Cilvēki, kuri darbojas dārgas datori, kas apliecina Bitcoin darījumus. Bez viņiem neviens darījums jebkad būtu ievietota Blockchain (ti, bez blokiem būtu jāizrok). Mainot Bitcoin protokolu izstrādātāji parasti gaidīt 95% no kalnračiem, lai panāktu vienošanos par protokolu izmaiņām un tikai tad izmaiņas tiek īstenoti. Šobrīd Segwit un Bitcoin Unlimited ir gan tālu no šī pagrieziena punktu.

Kā jūs varat redzēt, brīdī rakstiski 37,2% no kalnraču ir atbalstīt (aka signalizēšanas) Bitcoin neierobežots, un 31,2% ir atbalsta Segwit.

Ja šie 37,2%, kas atbalsta Bitcoin Unlimited pēkšņi nolemj sākt ieguves Bitcoin neierobežotu blokiem grūti dakša notiks un divi Blockchains tagad būs pieejams - no Bitcoin Core blockchain (BTC) un Bitcoin Unlimited blockchain (BTU).

Maki, apmaiņas un pilnu mezglus

# 8211; Miners tikai apstiprināšanu darījumus, mezgli tīklā izveidot. Kad es saku mezglu, es domāju datorus, kuros darbojas pilnīgi neatkarīgi Bitcoin makus, kas ir nosūtīšanas, saņemšanas un apraides Bitcoin darījumus.

Šos mezglus pieder Bitcoin maki, apmaiņu un indivīdiem, kuri vēlas patstāvīgi pārbaudīt un pārraidīt to Bitcoins bez paļaušanās uz 3rd puse. Kaut ogļrači apstiprināt darījumus, mezgli rada darījumus -, lai neviens nevar dzīvot bez otra.

18 Lielākie apmaiņa ir parakstījuši documentstating ka tie iezīmētu Bitcoin Unlimited kā BTU un Bitcoin Core kā BTC vai XBT ja dakša notiek. Abas monētas tiks vērtēts atsevišķi, bet es domāju, ka visvairāk interesanti daļa no vienas lappuses dokumentā ir šāda:

Tomēr neviens no apakšā parakstījies var uzskaitīt BTU, ja mēs varam vadīt abas ķēdes patstāvīgi bez starpgadījumiem. Līdz ar to, mēs uzstājam, ka Bitcoin Unlimited kopiena (vai jebkuru citu vienprātība laušanu īstenošana), veidot spēcīgu divvirzienu replay aizsardzību. Nespēja to darīt kavēs mūsu spēju saglabāt BTU klientiem, un vai nu kavēšanās vai tieši nepieļauj sarakstu BTU.So tas dod Bitcoin Core vismaz tehniskajā priekšrocība sākotnēji (es apspriestu replay uzbrukumu, kas tiek kotēta iepriekš īsi).

Šodien 82,84% no tīkla mezgliem ir Bitcoin Core mezglus, no šiem mezgliem 71.11% atbalsta Segwit. No otras puses, tikai 11.17% no mezglu atbalsta Bitcoin Unlimited.

Mezgli pašiem izlemt, kāda programmatūra, lai palaistu, neatkarīgi no kalnračiem. Tātad teorētiski varētu būt situācija, kad lielākā daļa kalnraču sāktu ieguvi Bitcoin Unlimited, bet lielākā daļa mezglu turpināt izmantot BTC. Ja tas notiktu, piemēram, valūtas kursa (ti mezgls), kas darbojas tikai BTC nepieņems monētas izveidotas no alternatīvās ķēdē.

No otras puses, ja liela daļa kalnrači pamet tīkla grūtības mīnu BTC krasi palielināsies, jo daudzi ogļrači pēkšņi pazuda. Tas radīs vēl lēnāka apstiprinājuma laiku un augstāku maksu līdz ieguves grūtības pielāgojas.

Ik 2016 bloki, kas iegūst šo protokolu pielāgo grūtības tā, ka bloki būs mazinājusi ik ​​pēc 10 minūtēm vidēji. Tas nozīmē, ka laikā, kad tīkls atgriezties pie "normālas" 10 minūšu bloku laikā, bet tas var ilgt nedēļas vai pat mēneši, lai to sasniegtu.

Apkopojot lietām augšu - pašreizējā status quo dakša ir tiešām slikts Bitcoin un radīs daudz neskaidrību.

Ja rodas dakša, kas notiks ar:

Mani Bitcoins

Atkarībā no tā, kur jūs turiet savu Bitcoins vienu no trim lietām var notikt:

 1. Visas jūsu Bitcoins kļūs tikai BTC
 2. Viss jūsu Bitcoin kļūs tikai BTU
 3. Jums būs dubultojies jūsu monētas un iegūt vienādu daudzumu BTC un BTU

Iemesls Es nevaru pateikt droši, kas notiks ar jūsu īpašajām monētām, jo ​​tas ir atkarīgs no maka jūs turēt tos. Ja jums nav turēt privātās atslēgas maku un ļauj kādu citu maku turēt atslēgas jums - jūs būtībā ļaujot viņiem izvēlēties to, kas notiks ar jūsu monētas.

Piemēram, Coinbase nesen announcedthat viņi atbalsta tikai BTC sākotnēji. No otras puses, Breadwallet paziņoja, ka tās turpinās, lai izveidotu savienojumu ar ķēdi, kas ir populārākais starp kalnračiem. Jūs neredzēsiet savu bilanci par mazāk populāro ķēdē, un jūsu Bitcoin bilanci, kā parādīts breadwallet app nemainīsies. TREZOR paziņoja, ka viņi parādīs gan BTC un BTU.

Katram maku ir citu politiku, ja jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jums ir gan BTC un BTU pieejams, jums vajadzētu saglabāt savu monētu vietējā maku, kas ļauj jums kontrolēt privāto atslēgu. Es izstrādās mazliet vairāk par šo vēlāk.

Apmaiņa ir līdzīgi maki tādā nozīmē, ka jums nav kontroli pār jūsu privāto atslēgu - tāpēc tas ir iespējams, vislabāk, lai saņemtu savu naudu no apmaiņas, ja tas nav nepieciešams ikdienas tirdzniecību.

Replay uzbrukums

Viena lieta ir vērts pieminēt, lai gan es neiešu uz to detalizēti ir kaut kas ko sauc par "atbilde uzbrukumu". Gadījumā, ja dakša tas notiek, un jūs saņemsiet gan BTC un BTU hakeris var izmantot informāciju no viena no jūsu monētas nozagt otru.

Piemēram - Jums ir 4 Bitcoins, jūs turēt tos neatkarīgā maku, dakša notiek, un tagad jums ir 4 BTC un 4 BTU. Jūs izlemjat pārdot jums BTC, bet tad atklāj, ka jūsu BTU ir arī aizgājuši. Tas var būt rezultāts atbildes uzbrukumu. Veids, lai izvairītos no tā, ir:

 1. Pārliecinieties, ka maku jūs izmantojat, ir ieviesti replay uzbrukuma pretpasākumus
 2. Netērē nekādus Bitcoins kamēr esat pārbaudījis punkts # 1

Bitcoin cena

Pieņemot Bitcoin dakšas un sadala divās monētas, BTC un BTU, tad katra no šīm monētām cena, iespējams, būs vērts daudz mazāka par pašreizējo cenu. Cik zemu var iet? Neviens nezin. Bet iedomājieties, ka jūs esat tikko divkāršojās uz Bitcoins ikvienam ir apgādi.

Viens pieņēmums ir, ka daudzi cilvēki sāks pārdot monētu ka viņi neatbalsta, kas, savukārt, vadīt cenu uz leju. Roger Ver piemēram, piekrita tradeup uz 130K BTUs par BJMC no anonīma Bitcointalk lietotājam.

Apkopojot to uz augšu, neviens īsti nezina, kāda cena būs pēc dakšiņu par BTC vai BTU, bet šķiet, ka vispārēja vienošanās, ka cena būs ievērojami samazināsies (vismaz sākumā).

Altcoins

Vēl viens jautājums, visi jautā, ir, kas notiks ar cenām Altcoins piemēram Ethereum, Dash vai Monero ja rodas dakša. Daži cilvēki domā, tas ir labāk, lai saņemtu savu naudu no Bitcoin un stājas altcoin kas nerada visu drāma un iespējamo risku.

Man žēl apbēdināt, bet es nedomāju, ka es varētu atbildēt uz šo jautājumu. Pēdējo pāris nedēļu laikā altcoins ir iegūt daudz tractionas iespēja forking Bitcoin šķiet realer nekā jebkad, bet tas nenozīmē, ka viņi turpinās pieaugt, un ka tie ir pareizi novērtēti brīdī.

Aahhhhh esmu apjucis! Ko man darīt ar manu monētām?

Nav svarīgi, kas jūs atbalstītu (BTC vai BTU), jums vajadzētu pārliecināties jūsu monētas ir par pašu hosted maku (viens, ka jūs kontrolēt privātās atslēgas). Piemēri maciņi ir Electrumand Exodus.

Ja jums ir ievērojams daudzums Bitcoins izmantot TREZORor Ledgerfor maksimālu drošību. Tādā veidā, ja dakša tas notiktu jums pieder gan valūtas, un nebūs nepieciešams padoties maiņas kursa vai seifu vēlmēm.

Tagad, ka jūsu Bitcoins ir droši šeit ir jums iespēju:

 1. Nedarīt neko - ja jūs uzskatāt, ka dakša nav gatavojas notikt vai ilgtermiņā lietām būs iztaisnot paši, izmantojot tirgus spēku jūs varat braukt no vētras. Kad putekļu norēķinās jums joprojām ir visas jūsu monētas (pieņemot, ka jums pārvietojis uz sevi hosted maku).
 2. Pārvērst savu Bitcoins uz altcoins - Ja jūs nevēlaties būt daļa no drāmas, bet joprojām ir nepieciešams, lai izmantotu cryptocurrencies jūs varat pārvērst savu Bitcoins par cienījamu altcoin piemēram Ethereum, Moneroor Litecoin.
 3. Pārdot visus Bitcoins - Ja jūs turot summu Bitcoin, ka jūs nevarat atļauties risku, par katru cenu, iespējams, tas būtu vislabāk, lai pārdotu tos visus tagad un neveic piedalīties šajā. Kad drāma ir beidzies jūs varēsiet iegādāties Bitcoins vēlreiz. Taču neviens īsti nezina, kad drāma beigsies vai kāda būs cena, kad tas notiks.

Personīgi es eju variantā # 1. Šis ir mans viedoklis, un, lūdzu, nelietojiet to kā ieguldījumu konsultācijas, veidot savu viedokli, izglītojot sevi. Es esmu pārliecinoties, lai saņemtu visus Bitcoins no kabatas, piemēram Coinbase un pat Blockchain.info (kas Roger Ver ir viens no to ieguldītāju), un es esmu uzglabājot tos uz vairākiem aparatūras maki.

Es nedomāju, ka dakša notiks, bet, ja tas man būs tikai turēt uz abām monētām, kamēr es redzētu, kurš tirgus izlemj ir uzvarētājs. Personīgi, kad skatoties stundām debašu un lasīt daudzus rakstus par šo jautājumu es esmu par labu Segwit.

Kāpēc?

Jo man šķiet, viņu komandai ir vairāk pieredzes, to risinājums ir mazāk riskanta, un galvenokārt tāpēc, ka es nedomāju, ka mums ir nepieciešams, lai atrisinātu VISIEM Bitcoin nākotnes jautājumiem brīdī. Bitcoin Unlimited, norādot, ka tas ir ilgtermiņa risinājums, taču mēs īsti nezinām, ko Bitcoin kļūs vēl,

Bitcoin joprojām ir agrīnā stadijā. Mums ir nepieciešams, lai tas varētu augt, bet ne lemt par savu nākotni tikai pagaidām. Es redzu, ka ļoti līdzīga Facebook tādā veidā, kā tas tika atļauts attīstīties un nevis ierobežot sevi tikai ar sociālo tīklu studentiem.

Neglīts puse no atzarojumā

Tagad, ka jūs zināt par tehniskajiem aspektiem dakšiņu, Segwit un Bitcoin Unlimited ir pienācis laiks, lai pieskarties pēc politiskajiem aspektiem. Visa problēma ir diezgan neglīts, un abas puses veikt dažas vainas, manuprāt.

Tumšā puse Bitcoin Core:

Bitcoin Kopiena zināšanu centru, galvenokārt tās subreddit (r / Bitcoin) un Bitcointalk forums. Tā kā abas šīs vietas ir vada moderatoriem, kuri nepiekrīt ar bloka lielumu palielināt risinājumu, viņi ir sākuši Regulējot pavedienus apspriesta jebkuru šādu iespēju.

Tādējādi jūs varat redzēt, ziņas un komentāri, regulāri tiek dzēsti ar apgalvojumu, ka monētu, kas izmanto lielākas blokus nav "īsts" Bitcoin un būtu uzskatāms par altcoin. Tā kā šīs vietnes neapspriežam altcoins ziņa tiek izdzēsta.

Tas saniknoja daudzus lietotājus (un sevi), jo tas nav iet roku rokā ar cenzūras pretestību Bitcoin pārstāv. Jūs varat

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

17 Mazie uzņēmumi, kas pieņem bitkoīnus

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Monero pārskats

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

11 populārākie Bitcoin advokāti

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē