11 populārākie Bitcoin advokāti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

11 populārākie Bitcoin advokāti

11 populārākie Bitcoin advokāti

Pēc pakļaujot tās lielākās pretiniekus, šodien mēs pārslēgt pārnesumus, un vēlas, lai parādītu sarakstu ar cilvēkiem un iestādēm, kas ir apstiprināti cryptocurrencysince sākumā. Galu galā, Bitcoin ir milzīgs fanu bāzi un šie nākamie 11 populāri advokāti ir tikai daži no tiem.

1. Paul Graham

Paul Grahamis šobrīd trešais galvenais tehnoloģiju investors, lai parādītu atbalstu Bitcoin. Viņš ir viens no visvairāk ievērošanu un ietekmīgākajiem Bitcoin advokāti kopš agrīnā stadijā digitālās valūtas vēsturi.

2. Vācijas Finanšu ministrija

Germanytook daudz pasākumus, lai palīdzētu kriptonauda augt tik tālu, pēdējais no tiem ir jauns noteikums, kas nosaka, ka Bitcoin ir "privāta nauda" un "valūtas vienība".

3. Frank Schäffler

Tas ir neiespējami runāt par Vāciju un ignorēt vārdu Frank Schäffler. Pazīstamais loceklis parlamenta Finanšu komitejas padara visu, viņš var veicināt savu mīļoto kriptonauda.

4. Jason Calacanis

Amerikāņu interneta uzņēmējs un Blogger bija viens no pirmajiem cilvēkiem runā par Bitcoin tīmeklī, izplatot un izpratnes veicināšanu. "Mēs esam 100% pārliecināti, ka valdības sāks aizliedzot Bitcoins nākamajos 12 līdz 18 mēnešiem," viņš rakstīja 2011. Gadā.

5. Wikileaks

Pēc Julian Assange gadījumā Wikileakshad pārvarēt finanšu blokādi. Un uzmini nu palīdzēja? Bitcoin, protams.

6. Expensify

  

Šogad pakalpojumu Expensifyenabled Bitcoin maksājumiem, ņemot milzīgs solis, lai palīdzētu un apstiprināt kriptonauda.

7. Nassim Nicholas Taleb

Šī Libānas amerikāņu esejists, zinātnieks un statistiķis - kas vienmēr ir vērsta viņa darbu pie problēmām nejaušības, varbūtības un nenoteiktība - ir galvenais Bitcoin atbalstītājs. Jo sākumā viņš rakstīja par Reddit: "Bitcoin ir sākums kaut liels: valūtas bez valdības, kaut nepieciešami un obligāti".

8. David Friedman

Pazīstamais ekonomists, ir viens no cilvēkiem, kas ir mēģinājis, lai veicinātu izpratni par Bitcoin, skaidrojot to ar cilvēkiem, vienkāršā izteiksmē, tāpat viņš šajā analīzē.

9. Ashton Kutcher

Slavenais Holivudas aktieris veltījis sevi ar spēku Bitcoin atpakaļ maijā, kad viņš paziņoja, viņš bija investēt kriptonauda. Tajā laikā, viņš teica: "Bitcoins ir acīmredzami kļūst arvien vairāk un vairāk svarīgi (...) Lielākais lieta ar Bitcoin nav pati Bitcoin, bet ko tas decentralizēta tehnoloģija tiešām?".

10. Kevin Rose

Kevin Rose ir zināma kriptonauda atbalstītājs no finanšu jomā. "Nopirktie vēl dažas Bitcoins pie 95 $ vakar... Kaut super aizraujoša par Bitcoin", viņš twitted atpakaļ maijā.

11. Kevin O'Leary

0

Biznesa investīciju baņķieris Kevin O'Leary, no O'Leary fondiem, parādīja nesen cik viņam patīk Bitcoins, sakot, ka izaugsme kriptonauda padarīja nopelnīt vietu starp pasaules valūtām.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Post Dogecoin

BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Syndicoin ļauj jums finansēt saturu tiešsaistē

Post Dogecoin

Segwit pret Bitcoin Unlimited un Bitcoins Fork vienkārši paskaidrots

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin T-krekli un aksesuāri

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit