13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas

13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas

Bitcoin var būt decentralizētai un līdzeklis anonimitāti daudziem lietotājiem. Tomēr daudzi no viņiem ir arī kaut kas vieno cilvēkus. Apkārt pasaulei, tad kriptonauda entuziasti ir apvienojuši spēkus, lai veidotu vietējo Bitcoin Meetup groupsthat, laiku pa laikam, organizēt lieliskas pasākumus. Veikt apskatīt dažas no aktīvākajiem grupām zemāk!

1. Izraēla

Telavivas Bitcoin Meetup Grouphas 483 dalībnieki, un jau ir organizējusi astoņus iepriekšējos notikumus. Tur ir vēl viena uz citu, plānota 15. Augustā, pulksten 19:00. Tas notiks Electra Tower, 98 Yigal Alon.

2. Tokyo

Tokijas Bitcoin Meetup Group, Japānā, tika izveidota atpakaļ 2011, un ir veicinājusi 21 sanāksmju rīkošanu pirms tam. Tas ir 119 biedri un programmēt notikumu 6. Septembrī, no pulksten 19:30, pie Nishimura Fruit viesistaba (Shibuya-ku Udagawacho 22-2 2F, Tokijā).

3. Washington DC

Vašingtonas DC Bitcoin Meetup Group, ASV, ir 118 Bitcoiners un 33 organizē pagātnē iepriekšējos notikumus. Nākamā tikšanās notiks pie Northside sociālo (3211 Wilson Blvd, Arlington, VA), 6. Augustā, no pulksten 19:00.

4. Londona

Lai gan Londonas Bitcoin Meetup Grouphas neviens pasākums plānots, komanda nesen organizēja atkalapvienošanos jūlija beigām. Ar 394 dalībniekiem un 17 iepriekšējo notikumu, tas noteikti ir viens no aktīvākajiem grupām Bitcoin Visumu.

5. Toronto

The Toronto Bitcoin Meetup groupis gandrīz sasniedzot svarīgu zīmi: komanda drīzumā organizēs savu desmito Rīkojiet sanāksmi, 7. Augustā, pulksten 19:00, The Charlotte istabā (19 Charlotte St, Toronto, ON). Ir 173 Bitcoin entuziasti šajā grupā.

6. Miami

Miami International Bitcoincommunity ir 83 locekļi, kuri ir savākta septiņas reizes pirms tam. Šī grupa tika izveidota pagājušā gada februārī.

7. Šveice

New Point - in Kasernenstrasse 77, Zürich - uzņems nākamo Rīkojiet sanāksmi par Šveices Bitcoin grupu, kurā ir 73 locekļi organizēts. Pēc sešiem veiksmīgas notikumiem, nākamā notiek 6. Augustā, 18:30.

8. New York City

New York ir viens no aktīvākajiem Bitcoin sapulču grupas pasaulē. Bitcoin NYC, kas ir 463 "Satoshi Cyber ​​apustuļiem", veicina diskusijas par kriptonauda katru ceturtdienu pulksten 18:00.

9. Silicon Valley

Silicon Valley Bitcoin Usersgroup, Kalifornijā (ASV), ir aptuveni kopš 2011. Gada un ir 161 biedri. Grupa jau ir organizējusi 14 iepriekšējo sanāksmju laikā.

10. India

0

Galvenais grupas Indija Bitcoin ir sadalīta divās mazākās sapulču grupas: Bengalūru un Ahmedabad. Kombinētie, tie ir 193 biedri un organizē pagātnē 26 notikumiem.

11. Argentīna

1

Meetup Fundación Bitcoin Argentinais noteikti ir viens no lielākajiem kriptogrāfisko grupām apkārt: tie ir 460 Bitcoiners un deviņas iepriekšējo pieredzi par to kalendārā. Viņu nākamais Meetup notiks 15. Augustā, pulksten 19:30, jo Duarte (Godoy Cruz 1725, Buenos Aires).

12. Sanfrancisko

2

San Francisco ir bijis viens no aktīvākajiem Bitcoin pilsētās kopš sākuma kriptonauda viļņa. Tieši tāpēc viņu Meetup grupu sauc Sanfrancisko Bitcoin Socialhas 406 biedri un ir organizēti 16 pasākumi. Pastāv arī Meetup uz horizonta: tas notiks 27. Augustā, pulksten 19:00, tādā vietā, kas ir ekskluzīva locekļiem.

13. Budapešta

3

Bitcoin Budapestgroup, Ungārijā, ir 206 biedri, lai gan tas ir tikai organizēja vienu iepriekšējo pasākumu līdz šim, iespējams, tāpēc, ka tas ir nesen grupa izveidota šā gada maijā.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin T-krekli un aksesuāri

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Post Dogecoin

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Post Dogecoin

Bitcoin ietaupījumi, bezmaksas pusdienas un ielu māksla

Post Dogecoin

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

Post Dogecoin

19 Patiesas vietas, kur jūs varat tērēt savus bitikoņus

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin

Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic