14 awesome Bitcoin starta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

14 awesome Bitcoin starta

14 awesome Bitcoin starta

Bitcoin ietekme un spēks ir acīmredzams visā pasaulē ar dzimšanas vairākiem jauniem uzņēmējiem un uzņēmumiem, kas katru dienu nolemj pieņemt kriptonauda.

Laipni lūgti Bitcoin biznesa pasaulē, kur kopuzņēmumi rasties tikai tāpēc, ka pastāv šo apbrīnojamo jauno tehnoloģiju. Šeit ir saraksts ar 14 pārsteidzošu jaunizveidotiem no ļoti atšķirīgs fieldsof virtuālo valūtu Visumu.

1. TruCoin tehnoloģijas

Šī platforma ļauj jums tirdzniecībā Bitcoin cauri vairākiem apmaiņas, izmantojot tikai vienu pakalpojumu. "Mēs uzskatām, ka autonomo indivīdi ir vislabākajā pozīcijā, lai izlemtu, kur viņu pašu ienākumi un aktīvi būtu jāizvieto", varat lasīt TruCoin tīmekļa vietnē.

2. Mt. Gox

Lai gan tas notiek caur daudz problēmu pēdējā laikā, Mt. Gox joprojām ir Bitcoin apmaiņa, kas darbojas lielāko darījumu skaitu.

3. Alydian

Starta Alydian, kas tiek atbalstīta ar Bitcoin biznesa inkubatora Coinlab "izmaina Bitcoin nozari ar uzņēmuma mēroga kalnrūpniecības".

4. Butterfly Labs

Butterfly Labsproduces vairākas ieguves ierīces, starp citām lietojumprogrammām. Uzņēmums ir nodarbojas ar dažiem kavējumiem sūtījumā to iepriekš pasūtīt, un ilgi gaidīto ierīcēm.

5. Bitpay

BitPaywas dibināta 2011. Gada maijā, un šodien ir līderis procesors Bitcoin maksājumu jomā. "Mūsu misija ir padarīt Bitcoin katra tirgotāja mīļākā maksājumu veids", kompānija apgalvo.

6. Coinbase

San Francisco balstītas starta izveidoja starptautisku digitālo maku, kas ļauj droši izmantot, nopirkt un pieņemt Bitcoin. Coinbase misija ir padarīt kriptonauda viegli izmantot visā pasaulē.

7. BitInstant

BitInstant arī iet cauri slikts laiks: tas ir patlaban nedarbojas, jo liels uzlabošanas procesā un tiek apsūdzēts noziegumos, piemēram, netaisna iedzīvošanās. Trīs lietotāji nesen iesniedza tiesā prasību pret uzņēmumu. Startēšanas galvenais mērķis ir nodrošināt ātru līdzekļu pārvedumus un pārvietošana Bitcoin apmaiņu.

8. Coinsetter

Šī Bitcoin tirdzniecības platformu padara dzīvi forex tirgotājiem vieglāk. Coinsetter sevi raksturo kā "uzticamu un lietotājam draudzīgu platformu".

9. Tradehill

Tradehill prezidents apgalvo, ka ir "droša un uzticama virtuālās valūtas tirdzniecības risinājums profesionāliem investoriem, uzņēmumiem un valdībām". Pakalpojums ir vērsts uz indivīdiem un organizācijām, kas vēlas, lai apmainītos ar $ 10,000 vai vairāk.

10. BTCe

0

Šī Bulgārija bāzes kriptonauda apmaiņa ļauj lietotājiem tirgot Bitcoins, Litecoins un Namecoins par ASV dolāru, eiro un rubļi.

11. Bitcoin Magazine

1

Bitcoin Magazinewants būt "visvairāk precīzu un up-to-datums informācijas avots, ziņas un komentāri par Bitcoin un kriptotehnoloģijā valūtām". Pašlaik žurnāls sasniedz simtiem tūkstošu lasītāju mēnesī.

12. BTC Jam

2

BTC Jamis peer to peer Bitcoin kreditēšanas tīkls, kur "investori var nopelnīt lielāku atdevi un aizņēmēji var izvēlēties cenas viņi var atļauties".

13. Gliph

3

Gliphwas nesen Featured 99Bitcoins, jo uzņēmums sniedz pakalpojumus, kas apvieno komunikācijas un Bitcoin darījumus.

14. BtcTrip

No visiem tirgotājiem, kas nodarbojas un pieņem Bitcoin, BtcTripis īpašs. Šī platforma nodrošina iespēju iegādāties avio biļetes ar kriptonauda un jauni pakalpojumi nāk drīz.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Monētu īss apraksts Nepieciešams vairāk monētu pārstāvju!

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Kas ir Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

19 Patiesas vietas, kur jūs varat tērēt savus bitikoņus

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose