7 awesome ASIC Bitcoin Miners | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

ASIC minersare tuvāko jūs kādreiz būt naudas mašīna! Šīs jaudas un efektivitātes zvēri ir vispopulārākais veids ieguves ierīces tieši tagad, un to popularitāte un pieprasījums saglabāsies tikpat augsts kā dienā, kad tie atnāca.

Kad mēs ieradāmies theApplication Īpašās Integrated Circuit (ASIC) laikmetā, mēs zinājām, mēs nevarētu iet atpakaļ. Nē, mēs negribējām iet atpakaļ! Tas nav iegūt nekādu labāku nekā ar ASIC mikroshēmas, tehnoloģija ir īpaši izstrādāta, lai mine Bitcoins.

Tas ir rumored, ka viens no šiem kalnrači nesen tika pārdots par $ 20,000 USD par ebay. True? Mēs nezinām. Ot varētu būt tikai tenkas, bet reālā patiesība ir tāda, ka ASIC ogļrači ir apledojuma uz kūka. Šodien, ASIC nozīmē biznesu un peļņu, un mēs esam šeit, lai parādītu jums daži no labākajiem kalnračiem, kas tur.

1. Butterfly Lab BitForce 500 GH / s ieguves platformu

Ar pārsteidzošu 500 gigahashes sekundē efektivitāti, šis ASIC ieguves platformu no Butterfly Labs pirmo reizi redzējis strādā jūnijā.

2. Bitforce SC 60 Bitcoin ogļracis

Jaunā vienotā Bitforce SC (Super Computer), var ražot 60 gigahashes sekundē, patērē ap 270W, bet darbojas augšpusē savu ātrumu.

3. Avalon V1

Šī moduļu sistēma ar ASIC procesoriem bija pirmais ASIC Bitcoin ieguves aparatūra tiek nosūtīti ar BitSynCom LAK. Avalon V1 mātesplatē ir četri jaucējsummas vienības, kas veido aptuveni 89 gigahashes sekundē.

4. 5 GH / s ASIC Bitcoin ieguves aparatūru

Tas ASIC ieguves platformu izveidoja Butterfly Labs bija, bet, lai tiktu piegādāti, bet tad, kad tas beidzot ieradās tas izrādījās labs ieguldījums. Tas attīstītājs vienība var sasniegt 5 gigahashes sekundē.

5. Fast-Hash-One 256 GH / s modulis

Šajā ieguves iekārta, ar Active Mining Corporation izstrādāta, būs viens no ātrākajiem zirgiem sacensībās ar 256 gigahashes sekundē. Ražotājs sauc to par "Pasaules ātrākais Bitcoin Minnig Chip".

6. KnCMiner

Šīs KnCMiner veidotāji dodas ar sola 28 nm ASIC dizains šaja ieguves platformu, ko sauc par projektu Jupiters. Iekārta var iet līdz 400 gigahashes sekundē.

7. ASICMiner USB Block Erupter

Tas ASIC kalnraču varētu būt spēcīgs, piemēram, tās "brāļiem", bet tas ir kaut kas, ka citi nav: tas ir portatīvo. Pārbaudiet mūsu infografiku par šo kalnrūpniecības ierīci.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

Deviņpadsmitā daļa: iecienītākās Bitcoiners narkotikas, izmantojot Silk Road

Post Dogecoin

Monētu īss apraksts Nepieciešams vairāk monētu pārstāvju!

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas

Post Dogecoin

Segwit pret Bitcoin Unlimited un Bitcoins Fork vienkārši paskaidrots

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin

Post Dogecoin

Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm

Post Dogecoin

10 Mazas vai attālinātas vietas, kurās ir iekļauts Bitcoin

Post Dogecoin

Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem