7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Bitcoin ir pasaules mēroga, nevis evencelebrities un slavens personalitiescan izvairīties kriptonauda vilni. Noskaidrosim, ko daži ļoti slaveni cilvēki ir ko teikt par mūsu mīļākie digitālo monētas.

Al Gore

"Kad Bitcoin valūtas konvertēšanai no valūtas skaidrā naudā, ka interfeiss ir jāpaliek zem dažiem normatīvajiem aizsardzības pasākumiem. Es domāju, ka tas, ka saskaņā ar Bitcoin Visumā algoritms aizvieto funkcijas [valdība] faktiski ir diezgan vēss," teica bijušais vice -president ASV.

Ashton Kutcher

Patiess kriptonauda mīļākais un investors, slavenais aktieris teica TechCrunch sagraut konferencē, ka "Bitcoin revolūcija notiek".

Drū Carey

Amerikāņu aktieris ir Bitcoin ventilators. Viņš atklāja, ka tad, kad viņš twitted atpakaļ aprīlī: "Tikai mēģināja iegādāties brokastis ar Bitcoins atteikta.".

Bill Gates

"Kāds, kurš interesējas finansējumam var palīdzēt veicināt jauninājumus, piemēram, digitālo valūtā, kas samazina darījumu izmaksas, lai nabaga cilvēki var aizņemties pieciem procentiem gadā, nevis 15 procentiem", Microsoft dibinātājs teica.

Roseanne Bar

"Atstājiet savas šaurās koridoros. Atstāj visu ierobežota domu. Sapnis Sapņi uz dzejnieku un pirāti. Ahoy man mateys! YE R watchin 'Bitcoin B BORN", amerikāņu aktrise un komiķis rakstīja par čivināt.

Jim Cramer

No CNBC s investīcijdarbības šovs "Mad Money" saimnieks nezina, ko vēl darīt: "Es apstiprināja Bitcoin The Good Wife, ko vēl jūs varat lūgt," viņš twitted.

Jeffrey Tucker

Izpildvaras redaktors neiejaukšanās Books teica pirms, bet ka "Bitcoin padara dolāra izskatās dinozaurs". Konferences laikā Jeffrey Tucker piebilda, ka Bitcoin "bija liels jauninājumu (...), kas ir valūta digitālajā laikmetā" un "labākā lieta ir tas, ka valdības nav iesaistīti, tas tika izveidots pati tirgū (...), tas ir izcili ".

Via coindesk.comand thebitcointrader.com

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Post Dogecoin

20 Skaistas lietas, ko jūs varat iegādāties Zīds ceļā

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

Monero pārskats

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija

Post Dogecoin

Šodien bija lēna, bet šeit ir ko sagaidīt nedēļas nogalē

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)