7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

Jau tūkstošiem tiešsaistes mazumtirgotājiem, bāros un viesnīcās pieņemt Bitcoin, bet cits sektors sāk sajust visu iecienīto kriptonauda: bezpeļņas organizācijas. Meklē cēls iemesls, lai atbalstītu? Google vaicājums ir iespējams ienirt tevi purvā monētu alkas kopienām - no politiskiem anarhisti uz interneta pirātisma kustībām. Pārbaudiet septiņas no ievērojamākajiem sociālās iniciatīvas, kas varētu būt vērts jūsu grūti iegūst naudu.

1. Khan akadēmija

Bezmaksas tiešsaistes akadēmija skolēniem vēlas uzzināt tikai par kaut ko - matemātikas, bioloģijas, fizikas, humanitārajās, datoru programmēšanas un daudz ko citu. Zināšanas nāk ar virkni video nodarbības un tiek pārbaudīts, izmantojot tiešsaistes vingrinājumiem. Growing par globālu daudzvalodu mācību vietas, Khan Academy var arī mainīt dzīvi miljoniem bērnu visā pasaulē.

2. Šona Outpost

 

Pensacola Bezpajumtniekiem pārvērš Bitcoins stājas brīvpusdienām pie 1/40 koeficients - tas ir 1 BTC pērk 40 maltītes bezpajumtniekiem. Viņi pat nosūtīt jums foto no katras ēdienreizes, ka jūsu Bitcoin nopircis mazāk paveicies.

3. BitGive

Bitgive izklāstīts uzkrāt miljoniem dolāru Bitcoins un atbalsta labdarības akcijas visā pasaulē. Tagad, Krusts turas uz sabiedrības veselības un vides aizsardzības projektiem, tāpēc, ja jūs jūtaties apņēmies kopfinansējuma vēža pētniecības vai ilgtspējīgai attīstībai, šis labdarība ir jūsu labākais. BitGive vada Bitcoin bigshots kā Patriks Murck (General Counsel no Bitcoin Foundation) un Stephen Pair (līdzdibinātājs BitPay).

4. Fr33 atbalsts

Komanda brīvprātīgo teachordinary pilsoņiem pirmās palīdzības prasmes. Viņi arī iesaka veselības aprūpes speciālistiem par to, kā izglītot savu vidi par pirmās palīdzības un CPR mašīnu izmantošanai. Nesen FR33Aid ir izvirzījusi dūšīgs summa, lai palīdzētu Typhoon-pārsteidza ciematus Filipīnās.

5. Free Software Foundation 

Vai digitālā brīvība kaut kas jums lolot? Free Software Foundation ir organizācija, kas var novirzīt savu entuziasmu (un Bitcoins) darbībā. Viņi pārvaldīt un čempions bezmaksas GNU programmatūru, finansētu Savannah (krātuve bezmaksas programmatūras pirmkodu), un pārliecinieties, ka gamma bezmaksas programmatūras pieejams tiešsaistē turpina augt.

6. Seasteading institūts

Get šo: peldošā pilsētas izkaisīti visā okeānā, kur cilvēki eksperimentēt ar jaunām, daudz atvērto pārvaldes formas. Dievs. Tas ir ilgtermiņa mērķis Seasteading institūta, kas jau ir sagādātas $ 200,000 pirmajā projekta posmā.

7. Wikileaks

Šis viena nav nepieciešama nekāda ieviešanas. Paypal un Mastercard vairs galā ar Wikileaks. Tātad Bitcoins ir dzīvības, lai leakers par neērtu patiesību.

+1. Ziedot Filipīnās Typhoon palīdzības fonds

 

Bitme dibinātāji Avish Bhama un Šons Lavine ir devuši aicinājumu uz rīcību, lai savāktu līdzekļus par izpostīja kopienām Filipīnās. Visjaudīgākais viesuļvētra vēsturē atstājis vismaz 12000 miruši, jo tas nes prom veselus ciemus. Līdz šim fonds ir izvirzīts vairāk nekā 60 bitcoins un joprojām ir atvērts ziedojumiem. Atbrīvojumu fonds tiešā atbalsta operācijas Filipīnu Sarkanā Krusta.

Par bezpeļņas organizāciju saraksts ir saistīts paplašināt tālāk, jo arvien vairāk cilvēku sāk izmantot Bitcoins. Tātad atrast cēloni un saglabāt dod!

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

12 awesome Bitcoin numura zīmes

Post Dogecoin

7 Must skatīties Max Keizer Bitcoin video

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

Deviņpadsmitā daļa: iecienītākās Bitcoiners narkotikas, izmantojot Silk Road

Post Dogecoin

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

12 vissvarīgākās Bitcoin publikācijas

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin