8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins | Latvian.globalsciencecollaboration.org

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

Ja apmēram pirms gada jūs diez atrast uzņēmumu, kas ilga Bitcoin, kas ir pilnībā mainījusies. Ne tikai jūs varat iegādāties pārtiku, samaksāt par jūsu dzērieniem bārā un fullfil jūsu ikdienas vajadzībām lielākajiem mazumtirgotājiem, piemēram, Walmart un Target, bet jūs varat arī rūpēties par savu veselību ar kriptonauda.

Mēs runājam par kļūst reāla ārstu tikšanās ar speciālistu un maksāt ar digitālo naudu. Veikt apskatīt šo astoņu inovatīvu ārstiem un klīnikām, kas nebaidās no kriptonauda.

1. Nordorthopaedics Lietuvā

Nordorthopaedics, ortopēdiskā ķirurģija klīnika Viļņā, Lietuvas galvaspilsētā, ir pieņemot Bitcoin. Apmaiņā, jūs varat iegūt jaunu ceļa vai arthroscopic operācijas.

2. Vanity Kosmētiskā ķirurģija, Florida

Vanity Kosmētiskā ķirurģija ir nosaukums grupas Florida balstītas klīnikas, kas ir kas pieņem Bitcoin maksājumus par plastiskās ķirurģijas kopš novembra.

3. Mans Doctor Medical Group Sanfrancisko

Lai aizsargātu viņa klientu privātumu, Dr. Paul Ebremsons privāto praksi, ko sauc par manu doktora Medicīnas grupa un atrodas San Francisco, tagad ļauj pacientiem maksāt ar Bitcoin.

4. Profident Polijā

Zobu klīnika un iekārtu ražotājs Profident, kas atrodas Polijas pilsētā Kielce, jau pieņem digitālo naudu un ir atlaide Bitcoiners 10 procentiem.

5. Elite Body Sculpture in Beverly Hills

Elite Body Sculpture iespējams, bija pirmā kosmētikas ķirurģija centrs pievienoties Bitcoin visumu, muguras jūnijā. Grupa ir klīnikas Beverly Hills un Sakramento.

6. MindSci Psihiatriskā Ņujorkā

Dr Pradeep Atluri ir kuģa sertificēta psihiatrs, kas vada MindSci Psihiskie privāto praksi, kas atrodas Manhetenas centrā, Ņujorkā. Viņš specializējas kombinēta izmanto zāles un psihodinamiskajā psihoterapijā un pieņem Bitcoin.

7. Auglības aprūpe Kalifornijā

Dr C. Terence Lee ir labi zināms dzimstības speciālists, kas ražo pirmo Bitcoin bērnu (šajā attēlā), kad viņš pieņemts kriptonauda apmaiņā pret neauglības ārstēšana. Par ārsta prakse, ko sauc par Auglības aprūpe, atrodas Brea, Kalifornijā.

8. VETCO Albukerke

Nu, šis nav īsti par Bitcoiners, bet par Bitcoiners "mājdzīvniekiem. Veterinārajam klīnika VETCO, Albukerke (New Mexico), ir pirmais vet klīnika ASV aktīvi pieņemt Bitcoin par veterināro dienestu.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

17 Mazie uzņēmumi, kas pieņem bitkoīnus

Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

12 vissvarīgākās Bitcoin publikācijas

Post Dogecoin

12 awesome Bitcoin numura zīmes

Post Dogecoin

20 Lētas lietas, ko cilvēki var iegādāties tiešsaistē, izmantojot Bitcoin