8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Nemateriāls raksturs kriptonauda padara to salīdzinoši aizsargāta no zādzībām, vismaz salīdzinot ar citiem vērtīgiem elementiem. Tas padara Bitcoin, slavenāko digitālo valūtu visu laiku, viens no drošākajiem veidiem, naudas, kas tur. Tomēr, kā labi, kā tas var likties, Bitcoin ir arī sava daļa Wild West rīcību, kā mēs jums parādīs šodien.

1. Linode kapāt

2012. Gada marta sākumā, bija aizdomas, ka aplaupīts daudzus populārus Bitcoin pakalpojumus New Jersey balstītas web un mākonis hostinga kompānija Linode. Ievainojamību klientu atbalsta sistēma tika izmantota, lai iegūtu administratora piekļuvi serveriem. Kad Linode serveri tika apdraudēta, bija vērsti astoņi konti, kas nodarbojas ar Bitcoins. Vissmagāk bija Bitcoin tirdzniecības platforma, Bitcoinica. Tā rezultātā neatļautu nodošanu BTC no karstā maki, kā tas tiek lietots, lai aprakstītu darbības abstinences maki, no pakalpojumiem ietekmē. Vairāk nekā 46,600 BTC tika nozagts!

2. Bitcoinica zādzību

Pēc jūlijā 2012. Zaglis apdraudēta Bitcoinica Mt. Gox kontu, zagšana 40000 BTC un arī $ 40,000. Zaglis got prom ar aptuveni 30% no Bitcoinica s kriptogrāfisko aktīviem, kas varētu izmaksāt prasītājiem par Bitcoinica parādu.

3. Allinvain zādzību

Cietušais bija Bitcoiner pazīstams kā "allinvain", pirmais lietotājs, kurš iegūst daudz monētu ar zemām izmaksām. Tomēr 2011. Gadā, kad viņa kriptotehnoloģijā laimi ieguva lielāku vērtību, viņš tika aplaupīti un zaudēja vairāk nekā 25.000 BTC, vērts aptuveni $ 500,000 tajā laikā. Viņš spekulējis, ka Windows drošības plaisāt būtu ļāvuši uzbrucējs piekļūt viņa digitālo maku, izguvei Bitcoins. Kad viņš dalījās vēsturi forumos, daži lietotāji pauda skepsi allinvain stāsts, bet lielākā daļa ticēja to. Viens no viņiem pat teica, ka viņš bija zaudējis dažas Bitcoins uz to pašu adresi.

4. Bitfloor zādzība

"Pagājušajā naktī, daži no mūsu serveriem tika apdraudēta. Tā rezultātā uzbrucējs ieguva piekļuvi nešifrēts backup seifa atslēgu (faktiskie atslēgas dzīvo šifrētā apgabalā). Izmantojot šos taustiņus, viņi varēja nodot monētas. Šis uzbrukums notika lielākā daļa no monētu BitFloor turēja uz rokām. Tā rezultātā, man ir apturēta visas maiņas operācijas ", tas bija kā romiešu Shtylman, dibinātājs Bitfloor, paziņoja galvenais Heist ka jāslēdz savu projektu 2012. Gadā. Tajā laikā, 24086 BTC vērts aptuveni $ 250,000, tika nozagts. Kaut Bitfloor īsi jāslēdz pēc negadījuma, tas ir kopš atsākt darbību un ir apņēmusies atmaksāt savus parādus.

5. Bitcoinica kapāt

Yep, Bitcoinica nolaupīja vairāk nekā vienu reizi. Šoreiz maijā 2012. Bitcoinica iebrucējs uzlauza Bitcoinica caur apdraudēta e-pasta kontu, un turpināja pacelt 18,547 BTC no Bitcoinica karsto maku. Zhou Tong, dibinātājs pakalpojumu, atklāja ieceļot Bitcoinica s plaukts kosmosa serveri, izmantojot pārāk priviliģēta apdraudēta e-pasta adresi. Pretaizdzīšanas paņēma visu saturu, bet tika turēti nekādi dublējumkopijas.

6. Cdecker zādzību

Domājams ilgu laiku lietotājs Bitcoin atrada savu personīgo maku iztukšota ievērojama daudzuma septembra beigās 2012. Tādā gadījumā zaglis got prom ar 9,222 BTC. Jo daudz smagi personas zādzības bija noticis pagātnē, zādzība pagāja bez daudz incidentu.

7. Betcoin zādzību

Betcoin.net, azartspēļu tīmekļa vietnes un tās klienti zaudēja lielu naudas summu. Šoreiz, ka īpašnieks ir tikpat liels hit, jo visi noguldījumi un ne-live uzglabāšanu tika nozagts, kopā 3,171 BTC. Šodien, tur ir vēl par 2900 BTC, kas joprojām ir jāatmaksā kreditoriem.

8. Mt. Gox incidents

Ar 2011. Gada jūnijā, Mt. Gox, vadošais BTC / USD maiņas pakalpojums šim, piedzīvoja smagu pārkāpumu, kā rezultātā uz īpašumtiesību maiņu. Pārdevēja administratora konts tika uzlauzts ar nezināmu process. Šīs privilēģijas tam tika ļaunprātīgi radīt humungous daudzumus BTC, bet neviens no monētas tika nodrošināti ar Mt. Gox. Maiņas atrisināt kapāt, pārejot atpakaļ darījumus ar iepriekšējo versiju, bet haoss jau bija. Daudzi klienti apgalvo, ka viņiem ir zaudējuši naudu no šīs atgriešanās, bet Mt. Gox apgalvo, ka tā ir atmaksāta visiem klientiem pilnībā par šo zādzību. Pasākuma skala tika plaši apspriests: bet daži ziņoja par zādzību no gandrīz 500000 BTC sakarā ar saistīto kontu hakeru rūpīgāka pārbaude liek zaudējumus tuvāk 2500 BTC?.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Post Dogecoin

Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk

Post Dogecoin

BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Post Dogecoin

Kas ir ar Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin