Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Masu pieņemšana Bitcoin aicināti daudzi tech-savvy uzņēmējiem investēt jaunos veida programmatūru un aparatūru, un daudzi kriptonauda ATMsspread visā pasaulē apstiprina, ka tendence.

Bitcoin eksaminētājs apkopota informācija par astoņiem dažādiem bankomātiem. Dažas ir dārgāki, daži piedāvā mazāk iespēju, daži ir iespaidīga zīmolu aiz viņiem... Tomēr, galu galā, viena lieta ir pārliecināts: izvēloties labākais ir grūts uzdevums!

1. Robocoin

Robocoin ATM ļauj lietotājiem pirkt un pārdot Bitcoin. Tas ir viens no slavenākajiem automātu pasaulē un uzņēmums veic nākamo soli, pārveidojot šos bankomātus par Bitcoin filiālēm ar funkcijām un pakalpojumiem, kas līdzīgi tiem, ko bankas piedāvā.

Ražotājs: Las Vegas bāzes Robocoin

Cena: 

18,500

Fakts

Robocoin būs atjaunina savas mašīnas ar jauniem bankas līdzīgu iezīmes 2014. Gada vidum. Mašīnas tiks ļauj lietotājiem tieši sūtīt digitālās līdzekļus jebkurai personai, izmantojot vienkāršu tālruņa numuru.

Kur var atrast kādu no šiem? Vankūvera (Kanāda) vai Sietlas un Austin (Amerikas Savienotās Valstis).

2. Lamassu

Lamassu netiek uzskatīta par bankomātu, jo tas tikai ļauj lietotājiem iegādāties kriptonauda. Tas nozīmē, ka ierīce ir parasti sauc par "tirdzniecības automātu". Tomēr, uzņēmums bija viena no pirmajām pasaulē, riskēt ar Bitcoin ekosistēmā un Lamassu ir bijis veiksmīgs ap planētu.

Ražotājs: Lamassu

Cena: $ 6,500

Fakts

 Šis kompaktais iekārta pieņem piezīmes no vairāk nekā 200 valstīm.

Kur var atrast kādu no šiem? Londona (Apvienotā Karaliste) vai New Mexico un Gruzija (Amerikas Savienotās Valstis).

Mājas

3. Genesis1

Genesis1 platforma "ir virsotnes ATM tehnoloģijas", saskaņā ar tās ražotāja, Genesis1. Tas ļauj lietotājiem, lai pirkt un pārdot Bitcoin un citus cryptocurrencies (piemēram, Litecoin un dogecoin) Fiat valūtā.

Ražotājs: GenesisCoin

Cena: $ 14,500

Fakts

Ar funkcijām, piemēram, magnētiskās / EMV karšu lasītājs, kas ir 1700 līdz 6800 piezīmju Banka ballu naudas dozēšanas sistēmas un izvēles pirkstu nospiedumu lasītājs, tad Genesis1 ir viena no visattīstītākajām bankomātus tirgū.

Kur var atrast kādu no šiem? Whistler un Quebec (Kanāda) vai Tihuana (Meksika).

Mājas

4. Coinplug

Nav identificēšana ir nepieciešama, lai izmantotu šo Bitcoin ATM, kas ir savienota ar apmaiņu Coinplug, bet ir robeža 100.000 uzvarēja (apmēram $ 100). Tomēr katrs adresi var izmantot ne vairāk kā trīs reizes.

Ražotājs: Coinplug un Nautilus Hyosung

Cena: N / A

Fakts

 Pirmais divvirzienu platforma, ko ražojis ražotājs regulāru bankomātu, Nautilus Hyosung. Tas ļauj lietotājiem, lai pirkt un pārdot Bitcoin apmaiņā pret Fiat valūtā.

Kur var atrast kādu no šiem? Seula (Dienvidkoreja).

Mājas

5. Umbrellab

Starta kas izstrādā šo savādo Bitcoin bankomātu mērķis ir integrēt kriptonauda saistīto tehnoloģiju uz 300 esošo elektronisko pakalpojumu kioskus pašlaik darbojas dažādās iestādēs visā Apvienotajos Arābu Emirātos.

Ražotājs: Umbrellab

Cena: N / A

Fakts: Lai gan tas ir tikai viens veids, kā ierīce, kas ļauj lietotājiem iegādāties Bitcoin ar Fiat valūtā, šī mašīna jau ir panākums Apvienotajos Arābu Emirātos, veicinot Bitcoin popularitāti.

Kur var atrast kādu no šiem? Dubai (Apvienotie Arābu Emirāti).

Mājas

6. PayMaQ

No Spānijas regulējuma attiecībā cryptocurrencies trūkums ir padarījusi daudz vieglāk uzņēmumiem kā PayMaQ un Bbank ražot un uzstādīt savas ļoti Bitcoin bankomātus. Šie divi uzņēmumi plāno izplatīt 100 mašīnas visā valstī nākamo trīs mēnešu laikā.

Ražotājs: Umbrellab

Cena: N / A

Fakts: PayMaQ ir uzsākusi divas dažādas Bitcoin ierīces, kas tiks pārvaldītas tā partnera Bbank. Pirmais variants ļaus lietotājiem iegādāties Bitcoin ar eiro, tikai izmantojot rēķinus no € 20 līdz € 500. No otras puses, otrā versija ļaus klientiem pirkt un pārdot kriptonauda.

Kur var atrast kādu no šiem? Barselona (Spānija).

Mājas

7. BTM

Vietējā starta BitTeller uzsāka pirmo BTM mašīnu neseno notikumu CoinFest laikā.

Ražotājs: BitAccess

Cena: N / A

Fakts: Tāpat kā citi Bitcoin bankomātiem Kanādā, BTC ļauj lietotājiem iegādāties Bitcoin ar Fiat valūtā, un arī pārvērst kriptonauda naudā.

Kur var atrast kādu no šiem? Vinipega (Kanāda).

Mājas

8. BTC-O-MATIC

Par Bitcoin mašīnas, ko ražo BTC-O-Matic ir pilnībā automatizēta top-up bankomātus un aizņem tikai dažas minūtes, lai izveidotu. Bez tam, uzņēmuma ierīces ir optimizētas operācijas laikā ķēdē.

Ražotājs: BTC-O-MATIC

Cena: no $ 4000 un $ 7500.

Fakts: Uzņēmums pašlaik izstrādā četrus dažādus bankomātus: The Flyex, DualFly un MiniFly - visas uzskatīt automāti un nav pareizi bankomāti -, kā arī FlyMaster, tikai viens, kas izpilda divvirzienu operācijas.

Kur var atrast kādu no šiem? Amsterdam (Nīderlande).

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija

Post Dogecoin

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

10 Simptomi, ka partneris ir apsēsts ar Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

7 Bitcoin pastkartes, ko varat nosūtīt saviem kolēģiem Bitcoiners

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Kas ir Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

Monero pārskats

Post Dogecoin

20 Skaistas lietas, ko jūs varat iegādāties Zīds ceļā

Post Dogecoin

Kā vadīt rentablu Bitcoin Mining Farm