13 visdaudzsološākās kriptokultūras | Latvian.globalsciencecollaboration.org

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

Šeit Bitcoin Examiner, mūsu mērķis, lai saglabātu jums atjaunināta par kriptonauda pasaulē. Tātad, šodien, mēs nolēmām publicēt sarakstu ar galvenajiem dalībniekiem šajā jaunajā un drosmīgs digitālajā finanšu pasaulē. Daži no tiem ir plaši pazīstami, piemēram, mīļo Bitcoin vai tās "relatīvo" Litecoin, bet citi nav tik slavens. Tomēr, sākot no jaunākā uz vecāko, viena lieta ir pārliecināts: tie visi ir svarīgi, lai pasaulē kriptonauda.

1. Bitcoin

Dzimis 2009. Pateicoties ģēnijs anonīmā Satoshi Nakamoto šis decentralizēta digitālā valūta ir viens no lielākajiem sasniegumiem pasaules tehnoloģiju, kas pēdējo gadu laikā. Bitcoin dod tūlītēju maksājumus ikvienam, jebkur pasaulē, izmantojot peer-to-peer tehnoloģiju darboties bez centrālā iestāde. Bitcoin bija viens no pirmajiem implementācijas kriptonauda koncepcijas un uztur plaukstoša, četrus gadus pēc tās izveidošanas.

2. Litecoin

Litecoinis bieži uzskatīta par locekļa Bitcoin ģimeni. Līdzīgi kā mūsu mīļākie digitālo monētas, šī peer-to-peer valūta arī ļauj instant maksājumus jebkuram planētas. Izveidots 2011. Gadā, Litecoin ir balstīta uz Bitcoin protokolu, bet tas ir atšķirīgs dažos veidos, jo to var efektīvi jāizrok ar patērētāju klases aparatūru. Litecoin ir darījumu apliecinājumi ir arī ātrāks un kriptonauda izmanto "atmiņas grūti, scrypt bāzes raktuvju pierādījums-of-darba algoritmu, lai mērķa regulāri datorus un GPU lielākā daļa cilvēku jau ir" oficiālā mājas lapa skaidro.

3. Namecoin

Namecoinis citu decentralizētu nosaukumu sistēmai arī balstās uz Bitcoin tehnoloģiju. Šī alternatīva izplatīts Domain Name System (DNS), kas paplašina oriģinālo programmatūru, lai atbalstītu transakcijas reģistrēšanu, atjaunināšanu, un nododot domēnus. "Tāpat Bitcoin, Namecoin ir peer-to-peer sistēma, kas, pieņemot, ka godīgs vairākumu dalībnieku nevar kontrolēt ar vienu valsti vai uzņēmumu", jūs varat izlasīt šeit.

4. PPCoin

PPCoin- sauc arī Peercoin vai Peer-to-Peer Coin - bija pirmais zināms kriptonauda balstīta uz īstenošanu kombinēta pierādījums-of-apdraudēta un pierādījums-of-darba sistēmu. Tā tika ieviesta augustā 2012. Gadā, un tiek uzskatīts par trešo lielāko virtuālo valūtu, kopā ar Namecoin.

5. PhenixCoin

Phenixcoin "ir balstīta off Litecoin izmantojot scrypt kā pierādījums darba shēmas", skaidro oficiālajā monētas lapā. Tas kriptonauda bija atšķirīgs sākums no citiem virtuālo monētām, jo ​​tā tika izstrādāta kā iekšējo testēšanas monētas dažām mājas lapām. Phenixcoin pašlaik izmanto pie pokera lapu PhenixPoker.com, bet ir vairāki projektu attīstīšana, kas ir mērķi, izmantojot šo monētu kā savu galveno valūtu.

6. Feathercoin

Feathercoinis pamatojoties uz otrajā monētas šajā sarakstā, Litecoin. Kriptonauda būs pavisam 336 miljonus monētu, un tas ir bloks atlīdzību 200 monētas, aizsargājot to no sekām Bitcoin ASIC ieguves. Saskaņā ar monētas lapā, Feathercoin "nekonkurē ar Bitcoin vai Litecoin, tas papildina tos".

7. Worldcoin

"Monēta pasaules" vai "monētu nākotnes": tas ir, kā Worldcoin vēlas būt zināma. Šī kriptonauda "iet pie tautas scrypt protokols, kas ļauj tai būt stabilitāti pirmajiem un lietotājiem, kas darbojas no regulāras esošās datortehnikas," teikts šīs valūtas lapā. Šīs monētas autori apgalvo, tas ir super ātri, ar apstiprinājumu par katru darījumu notiek aptuveni 60 sekundes vai mazāk. "Mūsu galvenais mērķis ir kļūt par kriptonauda izvēles tirgotājiem un patērētājiem par viņu ikdienas darījumu", piebilst tīmekļa lapu.

8. Devcoin

Saskaņā ar Devcoin mājas lapā, monēta ir "ētiski iedvesmoja projekts, kas balstās uz Bitcoin kriptonauda un izveidota, lai palīdzētu rada programmētāji, aparatūras izstrādātājiem, rakstnieku, mūziķu, gleznotāju, grafiķu un filmu fonda atvērtā koda projektus". Bitcoin Wiki apraksta Devcoin Devcoin kā "monētu, kur 90% no paaudzes iet līdz atvērtā koda izstrādātājiem un 10% uz kalnračiem".

9. Freicoin

Tāpat Bitcoin, Freicoinis arī peer-to-peer valūtu, pamatojoties uz grāmatvedības koncepcijas pierādījums-of-darba blockchain rada Satoshi Nakamoto. Tomēr atšķirībā no slavenākajiem virtuālo valūtu, Freicoin ir Demeredžs maksa - Silvio Gesell ierosināja likvidēt priviliģēto stāvokli, ko glabā naudu, salīdzinot ar ražošanas līdzekļiem, - ka "nodrošina tā apriti un nesējiem valūtā maksāt šo nodevu automātiski," stāsta Monētas vietnē.

10. Terrracoin

0

Vēl peer to peer decentralizētu digitālo valūtu bez centrālo emitents, kas ir mērķis, lai atbrīvotu interneta komercijas no finanšu iestāžu slogu. Terracoin ļauj "sūtīt un saņemt visā pasaulē elektroniskos maksājumus gandrīz uzreiz," ņemot "izmantot spēcīgu izplatīts darījuma apstiprināšanas procesā", un novērstu krāpšanu.

11. BBQcoin mod

1

Aprakstīts kā vēl ātrāku versiju Litecoin un, pamatojoties uz sākotnējo Bitcoin pirmkodu, BBQCoin bija pieaug pēdējos mēnešos, jo tā tika izveidota jūlijā 2012. Personām tīmeklī Nosauciet kriptonauda sākās kā joks, bet tagad tā ir padarīt tā kā uz virtuālo valūtu "slavas zālē. Tās iekodētas robeža monētas ir daudz lielāks nekā citās valūtās: 4.2 miljardi, par summu, kas tiks teorētiski nekad netiks sasniegts.

12. Mincoin

2

Arī sauc par "vienu minūti monēta", Mincoin ir peer-to-peer kriptonauda pamatojoties uz pierādot darba algoritmu. Kriptonauda - kas ir viena minūte bloku mērķus, kas ir 10 reizes ātrāk nekā Bitcoin un 2,5 reizes ātrāk nekā Litecoin - būs kopumā 10 miljoniem radīts vienību ir. Katrs Mincoin bloks ir vērts divas jaunas monētas un grūtības ir ievirzes ar katru 720 blokiem.

13. Primecoin

3

Cilvēki kriptonauda pasaulē sauc to par nākamā lielā lieta. Primecoinis pirmo zinātnisko skaitļošanas kriptonauda, ​​projekts, kas iegūta no Bitcoin, bet ar jaunu bez Hashcash pierādījums-of-darbs, ka raktuvju prime skaitu, un tas ir patiešām noderīga.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

10 Simptomi, ka partneris ir apsēsts ar Bitcoin Infographic

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

13 visaktīvākās Bitcoin meiteņu grupas

Post Dogecoin

Monētu īss apraksts Nepieciešams vairāk monētu pārstāvju!

Post Dogecoin

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Dogecoin pamati

Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis