Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Ever prātoju, kas ir Ziemeļamerikas pilsētām visvairāk pievelk jaudu kriptonauda? Lucky jums, šeit ir atbilde: atklāt piecas visvairāk Bitcoin draudzīgas pilsētām valstī.

1. New York

Pilsēta, kas nekad neguļ, šķiet, piesaistīt visu, kas ir saistīts ar naudu, kas sākas un beidzas pie Volstrītā, un Bitcoin nav izņēmums. NYC ir visvairāk Bitcoin draudzīgu pilsēta Amerikas Savienotajās Valstīs ar 49 tirgotājiem un 813 dalībniekiem, kas veido savu Bitcoin Meetup grupu.

2. Los Angeles

Slavenā un ļoti Kalifornijas Losandželosas ieguva otro vietu šajā sarakstā, pateicoties tā 35 kriptotehnoloģijā tirgotājiem un Meetup grupu ar 300 biedriem.

3. San Francisco

Atrodas Kalifornijas štatā, San Francisco - vai Frisco, piemēram, daži cilvēki patīk to nosaukt, lai gan mums nav īsti saprast, kāpēc - ir 27 Bitcoin tirgotājus un Meetup grupu ar 150 cilvēkiem. Tomēr, ja mēs skatāmies komersantam uz iedzīvotāju devā, San Francisco ir uzvarētājs ar 30,000 līdz 1.

4. Philadelphia

  

Ar 16 kriptonauda draudzīgu tirgotājiem un lielu Meetup grupu ar 100 regulāriem dalībniekiem, Philadelphia, jo valsts Pennsylvania, ir ceturtais no ķekars.

5. Portland

Šī pilsēta stāvoklī Oregonas lepni atbalsta savus 14 Bitcoin tirgotājiem un to mazo, bet spēcīgs, Meetup grupu, kurā ir 10 locekļi.

Dati no The Motley Foolvia Coinmap.org

Attēli no WikimediaUltimate Ziemassvētku iepirkšanās saraksts reāliem Bitcoiners InfographicVai jūs Bitcoiner ar virtuālās naudas dedzināšana savu digitālo kabatā? Vai jums ir jaunrades problēmas un iegādāties Ziemassvētku dāvanas ģimenei nav jūsu tasi tējas?

Tad šeit ir atbilde uz visiem jūsu problēmas: pēdējā minūte Ziemassvētku iepirkšanās listcomposed jauku un oriģinālu dāvanu, kas var iegādāties tiešsaistē ar kriptonauda un piegādāti visā pasaulē. Jums nav pat atstāt dzīvojamā istaba, lai aizpildītu šo tukšo telpu zem koka.

Ir pienācis laiks, lai uzzinātu, kas bija mežonīgas un jauka šogad... Ir Priecīgus Ziemassvētkus ar daudz kriptogrāfisko-dāvanas.


Wealth distribution I daļa: fiat valūtu pret BTC InfographicKaut Bitcoin tiek uzskatīts demokrātiska valūta, tās sadalījums šobrīd ir dīvaini līdzīgs negodīgu sadalījumam bagātības, kas raksturo fiat currencyacross pasaulē.

Lūk vizuāls paskaidrojums, kas jums ar Bitcoin Examiner, kas parāda to, kā abi naudas veidi tagad ir izplatīti.


Wealth distribution II daļa: fiat valūta pret BTC InfographicLūk otrā daļa no mūsu vizuālās analīzes Bitcoin bagātības sadali (pārbaudiet pirmo daļu šeit), salīdzinot ar to, kā fiat valūta ir izplatījusies visā pasaulē. Šodien mēs vēlamies jums parādīt šos datus ar citā gaismā.

Veikt apskatīt Bitcoin eksaminētāja jaunāko infografiku.


Vai jūs zināt, kas notiek, kad Bitcoin parādās Happy Tree Friends?Atcerieties, "Happy Tree Friends"? Ja nosaukums nav gredzens bell, padomājiet par slavenā amerikāņu karikatūra kur radībām ir vardarbīgi "piedzīvojumiem" ar ļoti grafisko galotnes?

Nu, kas ir viens no pēdējiem epizodes bija īpašais viesis: a Bitcoin! Un nē, rezultāts nebija labs.

Varat noklikšķināt pielikumā redzēt video.

Avots: Mondo Media


Kas ir Tacocoin? Takokoīnu un saplūšanas ieguves stundaVai jūs zināt par Tacocoin? Ja jums patīk tacos un / vai jautri, jūs, iespējams, vajadzētu.

Tacocoin tehniskie aspekti

Tacocoin ir apvienot minable, tādā veidā, kas ir līdzīgs Myriadcoin. Tomēr, lai gan Myriadcoin mininguses Multi-vPOW sistēma, Tacocoin ir scrypt valūta, izmantojot to pašu AuxPOW (palīgpersonāls apliecinājums darbā) pēc Namecoin izmanto, un, iespējams, Dogecoinin nākotnē. Apvienot ieguves ļauj kalnračiem mīnu divas monētas bez negūto peļņu par nu. Tas incentivizes ieguves mazākas monētas, un palīdz nodrošināt blockchain par monētas.

Vārdiem Billy Markus, līdzdibinātājs un dogecoin:

Ja esat scrypt kalnraču, kas ir auxpow ļāva monētu ļaus jums, lai palīdzētu nodrošināt to, bet ieguves jebkura cita monēta augstākās grūtības. Ar kompensāciju palīdzot nodrošināt monētu jums iegūt kādu no tā žetonu. Tādā veidā, ja [monētu] tika auxpow iespējots, tā saka tas: ja jūs varat palīdzēt nodrošināt savu tīklu, jūs saņemsiet dažas [monētas]. Ja jūs raktuves scrypt, jūs varat palīdzēt nodrošināt savu tīklu, bez jāuztraucas par zaudēt peļņu.

Šī pieeja tika iesākta ar Tacocoin kas drīz būs 3 reizes hashrate par dogecoin, sakarā ar papildus vairākiem ļoti lieliem dogecoin baseiniem un Litecoin baseiniem.

Turklāt Tacocoin ir aktīva attīstības komanda, ar GitHub repozitoriju ar vairāk apņemas nekā lielākā daļa monētām.

Digital Valūtu Kopiena Apkārtējā Tacocoin

Vēl viens ieguvums Tacocoin ir tās aktīva sabiedrība. Tacocoin tika uzsākta reddit, ar vienīgo nolūku jautri. Monēta nav premine un stabilu izaugsmi, jo mūsu sabiedrība vērtē uzticību un jautri, nevis iegūt bagāts ātri.

/ R / tacocoin par Reddit ir jūsu centrālais mezgls Tacocoin ziņas, un mums ir aktīvs kopienu un tipbot.

Es mudinu jūs, lai pārbaudītu tacocoin un tās kopienu, jo es esmu pārliecināts, ka jums ir tonnas fun.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

11 awesome Bitcoin reklāmas

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Post Dogecoin

Trešais kriptogrāfijas stacijas CryptRadio sāksies 1.oktobrī

Post Dogecoin

14 awesome Bitcoin starta

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)

Post Dogecoin

20 Lētas lietas, ko cilvēki var iegādāties tiešsaistē, izmantojot Bitcoin

Post Dogecoin

7 Must skatīties Max Keizer Bitcoin video

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

Monētu īss vietnes atjauninājums: lielas izmaiņas nāk