Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt

Kādas ir slavenības par Bitcoin? Šeit ir 6 tweets vēlaties lasīt

Bitcoin ir ne tikai par anonimitāti, vismaz ne vairs. Tas ir īpaši derīgs, ja slavenības sāk runāt par to. Pēc pieciem gadiem spēcīgu darbības, šī kriptonauda ir uzvarējis sirdis un virtuālos maciņus vairāku pazīstamu personību un daži no tiem, vai tie ir Bitcoiners vai nē, ir tweeting par to.

Ja jūs esat ziņkārīgs par to, ko Snoop Dogg vai Richard Branson ir ko teikt par digitālo valūtā, skatiet šos sešus jaunākos tvītus Bitcoin eksaminētājs savāktos jums.

1. Snoop Dogg

Snoop Doggmay nezinu kādu vārdu viņš nāksies nākamo, bet mūzikas mākslinieks nav šaubas par nākotni. Acīmredzot, viņa nākamais albums būs "pieejams Bitcoin un piegādāti dūkoņa".

2. Ashton Kutcher

Ashton Kutcheris slavens Bitcoin atbalstītājs un investors. Aktieris pat ņēma savu laiku, lai veicinātu Bitcoin melnā piektdiena izmantojot Twitter, notikumu, kas noticis 29. Novembrī.

3. Max Keizer

Nu, ko mēs varētu teikt par Max Keizer? Protams, viņš tweets daudz par Bitcoin. No slavenā šova "Keizer Report", un Bitcoin entuziasts uzņēmējas aizstāvēja kriptonauda ar šo awesome tvītu pāris dienas atpakaļ.

4. Richard Branson

Miljardieris uzņēmējs Ričards Bransonrevealed viņš ir Bitcoiner pirms dažām nedēļām, kad viņš paziņoja, ka Virgin Galactic sāktu pieņemt kriptonauda jāmaksā par braucieniem uz vietas. Saskaņā ar Branson, Bitcoin ir "futūristiska valūta".

5. Jeffrey Tucker

Slavenā izpilddirektors redaktors neiejaukšanās Books, Jeffrey Tucker, ir publiski atbalstījusi Bitcoin vairākas reizes. Viņš nemitīgi runā par kriptonauda savā Twitter kontā, apgalvojot, ka kriptonauda ir sinonīms "pārmaiņu".

6. Mark Hughes

Atzīmējiet Hughesmight būt mazāk slavens šo personību, bet viņa tvīts ir pelnījis vietu šajā sarakstā. Eiropas Parlamenta deputāts un Anglijas austrumos un pazīstamā finanšu plānotāja saka Bitcoin ir "lielākais jaunievedums valūtā 6000 gadiem".

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Ievads Myriadcoin un īss valūtas vēsture

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

Atzinumi par kriptokultūru no 6 bitcoin draudzīgiem politiskajiem kandidātiem

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

15 Vietas, kur jūs varat iegādāties alus ar Bitcoin

Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

17 Mazie uzņēmumi, kas pieņem bitkoīnus