Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

99Bitcoins nesen publicēja articleabout mīļākie operētājsistēmas no Bitcoiners visā pasaulē. Iedvesmojoties no pašu informāciju, vietnē Visual.ly izveidojis šo krāsains infografiku.

Ar šo "Apvienoto Nāciju Organizācijas Bitcoin" krāsas pārstāv lejupielādes oriģinālā Bitcoin klientu sadalījumu pa operētājsistēmu.

Klikšķiniet pielikumā redzēt dažādas kartes un visu prezentāciju.Mad Surge Infographic nedēļaDaudz var mainīties septiņām dienām, un Bitcoin ir labākais piemērs, ka. Šīs apbrīnojamo kriptonauda spēja uztur pārsteidz kopienai, tāpēc komanda Bitcoin eksaminētājs izstrādājuši infografiku ar analīzi par pagājušajā nedēļā. Paskaties!


Bitcoin ATM Kanādā InfographicVar Bitcoin tagad iet procesos, izmantojot jauno Bitcoin bankomātiem? Nu, ka mēs nevar pateikt droši, bet Bitcoin kioskos būvētas no Las Vegas bāzētā kompānija RoboCoin būs noteikti palielināt sava veida revolūciju visā Kanādā. Valstij ir paredzams iegūt piecas no šīm mašīnām, izplatījās pa piecām lielākajām pilsētām Vankūverā, Toronto, Monreālā, Kalgari un Otavas.

Vienīgā apstiprināts ATM tik tālu, ir viens, kas ierodas Vankūverā, oktobra sākumā, pateicoties vietējo kriptonauda veikalā Bitcoiniacs. No Bitcoin kioskus pārējie joprojām gaida apstiprinājumu. Tagad, izbraukšana jaunu infografiku, kas jums ar Bitcoin Examiner un uzzināt vairāk par šo jauninājumu.


Čikāgas finanšu rajonā ir ierakstīts jauns Bitcoin ATMJauna divvirzienu Bitcoin ATM ražojis Genesis Coinwas šodien plankumainais Čikāgas finanšu rajonā. Ierīce var atrast O'Neil s uz Wells, par 411 S Wells St.

Avots: Instagram


Bitcoin biznesam: laba, slikta un nākotne InfographicPēc tam, kad šī gada Melnā piektdiena un Cyber ​​pirmdiena, runājot par pieaugošo saikni starp Bitcoin un uzņēmumiem visā pasaulē ir gandrīz obligāta. Fakts, ka patērētāji salauza visu kriptonauda tēriņus recordsduring iepirkšanās "brīvdienas", kas piesaista vairāk tirgotāju nekā jebkad pasaulē digitālo naudu.

Nākotne spilgti var būt tikai. Bet pieņemsim pārbaudīt šo infografiku, lai iegūtu plašāku informāciju.

Avots: FindMyShift.com


Bitcoin klienti nejauši crash pasaulē lielākais e-komercijas tīkluVētra klientiem sestdienas rītā netīšām nogāzta pasaules lielāko e-komercijas pakalpojumu tīklu, Shopify, dažu minūšu laikā GAWMiner atbrīvošanu The Hashlet.

GAWMiners

Pasaules vadošais sniedzējs par datoriem, kas specializējas kalnrūpniecības kriptonauda piemēram Bitcoin, announcedits ļoti gaidīts jauns galvenais produkts piektdienas vakaru. Daudzsološi mainīt pasauli kriptonauda visiem laikiem, The Hashlet atbrīvošanas izraisīja lavīnu klientiem visā pasaulē, lai pārpludinātu GAW s Shopifyhosted uzglabāt nākamajā rītā, cerot būt pirmais rindā, lai pasūtīt revolucionāro jauno kriptonauda mīnētājs. Ar Shopify datplūsmas smaile bija tik liela, ka tas, ko nosaka visu savu tīklu vairāk nekā 100,000 veikali dažu minūšu laikā GAW pieņemot pirmo pārdošanu.

"Mēs zinājām, ka reakcija bija būs liels, bet mēs nezinājām, cik liels tas gribētu saņemt" sacīja GAW Miners izpilddirektors Džošs Garza. "Mēs esam pieklājīgi lūdza sniegt iepriekšēju brīdinājumu nākamreiz."

Tweets sāka popping up ietvaros mirkļus shutdown "@GAWMiners vienkārši jāsamazina visu Shopify ekosistēmu. Iespaidīgi.", "@shopify Tas ir gandrīz noteikti tādēļ, ka masveida pieplūdums satiksmes uz @GAWMiners vietā. Dabas DDoS. "

Oficiālās GAWMiners konts arī tvītot:

"Mēs zinājām, Hashlet varētu sapurināt mūsu nozarē. Mēs nezinājām, ka gribētu sapurināt visu @Shopify tīklu. Atvainojamies par celt savu veikalu leju !!"

Shopify ir rīkojies ātri ziņām, atjaunojot pakalpojumu stundas laikā, bet ne agrāk GAWMiners "klienti atstājuši savu zīmi kriptonauda vēsturē kā pirmo reizi nozares celta uz leju milzīgs Shopify tīklu.


Bitcoin uzliesmoja CES 2015 LasvegasāCES 2015 milzu notikums pazīstams arī kā Consumer Electronics Show, būs sadaļa veltīta Bitcoin. Pasākums ir pasaules plaša patēriņa elektronikas un patērētāju tehnoloģiju tirdzniecības izstāde, kas notiek Lasvegasā, ASV.

Izrāde, kas sākas šajā otrdienā (6.) un beidzas sestdien (9), ir garantēta klātbūtni pazīstamā Bitcoin companiessuch kā apmaiņas Krakenas un Blockchain.info. Pārbaudiet šos attēlus.

Avots: Imgur.com

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

7 awesome ASIC Bitcoin Miners

Post Dogecoin

19 Patiesas vietas, kur jūs varat tērēt savus bitikoņus

Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Post Dogecoin

Top 25 Bitcoin un Cryptocurrency tīmekļa vietnes visā pasaulē

Post Dogecoin

Paziņojums presei: Trucoin paziņo par tās partnerības pārtraukšanu ar NCC un Presto finanšu kopā ar plāniem, lai oficiāli uzsāktu, kas gandrīz četrkāršotu Vecās partnerības pārklājumu ASV valstis

Post Dogecoin

SEC ir uzsākta izmeklēšana par GAW kalnračiem

Post Dogecoin

Kas ir Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem