Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Pēc iespējas ir '51 procentu uzbrukumu ", nesen pārcietis ar Bitcoin kopiena, ir vērts uzzināt vairāk par ieguves baseiniem, kas pieejami Bitcoin telpā.

Neskatoties uz vairākām kalnračiem, kas atstāja baseins tikmēr Ghash.io joprojām ir lielākā ieguves grupa ekosistēmā, ar 33 procentiem no jaukšanu kursa laikā veidojot šo infografiku. Skaitlis ir skaidra samazinājumu baseina kalnrūpniecības varas pēc 42 notika pagājušajā nedēļā procentiem.

Pēc iespējas ir '51 procentu uzbrukumu "dzīvoja ar Bitcoin kopiena pagājušajā nedēļā, ir vērts uzzināt vairāk par ieguves baseiniem, kas pieejami Bitcoin telpā.

Ghash.io joprojām ir lielākais baseins ekosistēmā, ar 33 procentiem no jaukšanu kursa laikā veidojot šo infografiku. Skaitlis ir skaidra samazinājumu kalnrūpniecības jaudas pēc 42 procentiem iekaroja pagājušajā nedēļā.Bitcoin: Modern Gold Rush? InfographicKas notiek, ja kāds nolemj salīdzināt Kalifornijas zelta skriešanās un jaunāku Bitcoin steigas? Nu, mēs uzzinām daudz interesantus faktus, lai neteiktu vairāk. Te ir fantastisks infographic kas salīdzina abas parādības, tāpēc daudz ko mācīties, un ir jautri!

Avots: WhoIsHostingThis.com


Bitcoin īpašnieki: ko cilvēki domā, ka es daruBitcoin var būt arī funand lietotāji zina to. Tātad, 99Bitcoins atradu šo uzjautrinoši priekšstatu par Bitcoin publicēto Reddit (pēc serversidesandwich) un nevarēja pretoties, lai parādītu jums.

(Via LittleVisuals.com)

Tāpat kā jebkurā forumā, tad debatestarted nekavējoties, ar citu lietotāju, sakot, viņš nepiekrita sastāvu. Tas viens bija daudz labāks par viņu:

Un tāpēc, ka mēs joprojām nevar vienoties, cits lietotājs ievietojis trešo un pilnīgāku iespēju:

Kuriem viens ir piemērots Jums vislabāk?


Bitcoin: visinteresantākā un atjauninātā Infographic informācijaMājas lapa Grāmatvedības-Degree.orgrecently publicēja šo apbrīnojamo un pilnīga infographicwith dažas lielas faktus un statistiku par Bitcoin.

Vai jūs zināt, ka pašlaik ir aptuveni 11,3 miljoni digitālās monētu cirkulē caur web? Un, ar tirgus izaugsmi, mēs sagaidām, lai redzētu, šis skaitlis pieaugs vēl vairāk.

Via thebitcoinnews.co.uk


Bitcoin pret banku InfographicBitcoin noteikti maina veidu, kā mēs redzam savu naudu, bet jo īpaši, kā mēs redzam, ka banku sistēmu un finanšu tirgu. Bet tur ir daudz vietas pasaules slavenākajiem kriptonauda augt! Tagad pieņemsim uzzināt vairāk par atšķirībām starp Bitcoin un banku sistēmu.

Avots: CryptoCoinsNews


Bitcoin pret Gold InfographicJau tūkstošiem visā pasaulē, nekas vairāk aizraujošu nekā Bitcoin... Nav pat zeltu. Pasaulē slavenākā digitālā monētu ir pieaudzis un šobrīd ir populāra izvēle starp jauniem investoriem.

Pārbaudiet šo infografiku saprast lielākās atšķirības starp Bitcoin un zeltu.

Avots: Mining.com


Bitcoin Featured par to, kas vēlas kļūt par miljonāru?Tātad, pēc Simpsoni, Bitcoin tagad parādījās slavenā šova "Kurš vēlas būt miljonārs?". Un jautājums nebija viss, kas pamata! Nu, vismaz ne kopā svešinieks kriptonauda. Pārbaudiet attēlu zemāk.

Avots: Imgur.com


2014. Gada bronzas ķēdes juvelierizstrādājumu kolekcijaEs, iespējams, ir waaaayyy lai daudz brīvajā laikā par manu roku, bet es sāku messing aptuveni ar Photoshop vakar domāju, cik forši būtu, ja top juvelierizstrādājumu zīmolu varētu izbāzt kolekciju kriptotehnoloģijā monētu rotaslietas. Protams, es domāju par to, Block ķēde kaklarotu. Tā vietā, lai gaida, Bvlgari vai Cartier rīkoties, es nolēmu izveidot dažus Concept sludinājumi sevi.

Lūk, pirmais piemērs Bvlgari, lielisks, kas pilnībā elegantu nedaudz ekstravagants izskatu.


Nākamā mūsu bloks ķēdes juvelierizstrādājumu kolekcijas 2014 ir vairāk ekstrēmistu "Man nedod nopelt" izskatu, Block ķēdē, Cartier.

Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, minimālisma izskatu tikai viena bloka... Iemiesošana Genesis bloķēšana Tiffany & Co.

Tika jebkuras vairāk idejas vēsā reklāmām, kas paredzētas Bitcoin izveidot? Atstājiet savu komentāru zemāk vai vienkārši rakstiet man šeit.

Ak, un arī lūdzu, paturiet prātā, ka tas ir joks OK? Neejiet skraida jautā, kad ir jaunie bloks ķēdes kaklarotas nāk ārā, es nedomāju, ka cilvēki pie Bvlgari būs appreciate it....

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Post Dogecoin

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

Post Dogecoin

17 Mazie uzņēmumi, kas pieņem bitkoīnus

Post Dogecoin

Monero pārskats

Post Dogecoin

Tēva diena Austrālijā: dāvanu idejas katram Bitcoinera tēvam

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Bitcoin ietaupījumi, bezmaksas pusdienas un ielu māksla

Post Dogecoin

10 Mazas vai attālinātas vietas, kurās ir iekļauts Bitcoin

Post Dogecoin

7 + 1 Ievērojams bezpeļņas uzņēmums, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni