BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic

BTC par jaunatnācējiem: izpratne par bitikoņiem un to, kā tos pamest. Infographic

Bitcoin ekosistēma... Vieta, kas ir vienlaikus fantastisks un sarežģīts, jo īpaši attiecībā uz jaunpienācējiem. Bitcoin ir grūti jēdziens, lai saprastu, ko pats, butit kļūst vēl sliktāk, kad darbības, piemēram, tirdzniecību vai kalnrūpniecības nāk līdzi.

Via Mining.comSvinējot Bitcoin piekto dzimšanas dienu visā pasaulē un visā tīmeklīTas ir puse laika! Bitcoin svin savu piekto birthdaythis piektdiena, daudz gaidītā novembrī 1, un visā pasaulē katru Bitcoiner ir diena, kas savā veidā bauda.

Pirms pieciem gadiem, Satoshi Nakamoto publicēja sākotnējo balto papīru, kas izmainīja pasauli. Tātad, Bitcoin eksaminētājs bija ātri tūre pa tīmekli, lai uzzinātu, kā tas jēgpilna pavērsiena tiek celebratedby uz kriptonauda kopienai.

1. Rotaļlieta

Mājas lapa Mercado Bitcoinhas izveidoja "Rotaļlieta", lai atzīmētu šo dienu. Jūs varat pārbaudīt to savā Facebook lapā.

2. Kempings

Šona Outpost, tad Pensacola Bezpajumtniekiem, organizē nometnes pie Satoshi Forest.

3. Bitcakes

Jauks sieva veiktas šīs garšīgas izskata Bitcakes svinēt datumu, saskaņā ar šo Reddit.

4. Veicināšana

Par drošā fiziskajā Bitcoin ražotājs maki Trezor piedāvā divus produktus par cenu vienu, bet tikai uz dažām stundām.

5. Zinātkāre

Izskatās daudz newbies vēlas zināt, kas Bitcoin ir, saskaņā ar statistiku, ko atklāj Wikipedia. Tas Reddit saka, ka dienas uzskati Bitcoin rakstu Wikipedia ir pārsniegušas 100.000 skatījumu dienā pirmo reizi kopš pagājušā gada aprīļa. Vismaz šis diagramma parāda milzīgu pieaugumu vien pēdējā mēneša laikā.


Ķīna regulē Litecoin apmaiņu visā pasaulē InfographicĶīna ir ne tikai kapteinis un komandieris Bitcoin tirdzniecību visā planētas, tas ir arī valdošā Litecoin, saskaņā ar šo infografiku, kas jums ar 99Bitcoins.

Šajā gadījumā lielākā maiņas uz skatuves, ir Ķīnas OKCoin. Kopējais apjoms Āzijas platformas ir tik liels, tas pārsniedz kombinēto apjomu visiem pārējiem biržās.


Coin Brief ir jauninājums uz HTTPS un citiem atjauninājumiemSveiki visiem,

Mēs atvainojamies, ja viss šķiet mazliet off, vai grūti orientēties uz brīdi. Mēs esam procesā, kas ļauj pilnībā SSL šifrēšanas Monētu Brief, kas prasīs mazliet laika, lai pilnveidotu. Tomēr gala rezultāts būs tā vērts, jo viss domēns tiks pārnests uz HTTPS, un nodrošina papildu drošību mūsu lietotājiem.

Diemžēl, daži no mūsu pieteikumu, nav apstrādes slēdzi ļoti labi, un ir jālabo pa vienam (kas ir visvairāk manāms brīdī ar formātā mūsu mājas lapā). Mūsu mājas lapa tiek pārveidota brīdī, bet tas nav jauns dizains.

Jūs varat gaidīt, ka visi jautājumi, kas izriet no mūsu pāriet uz HTTPS jāatrisina nākamo dienu vai divas, un cerams, ka mūsu jaunā mājas lapa, tiks atklāta (potenciāli kopā interesantu jaunu funkciju, kas mēs esam strādā).

Vēlreiz atvainojamies par jebkuru jucekli un apjukumu tas izraisa. Mēs apsolām tas ir tikai uz laiku!

Ar cieņu,

Monēta Īss komanda


Monētu uguns kalnračiemMining var būt nopietns bizness daudziem Bitcoin entuziasti.

Coin Uguns ir viena no manām mīļākajām vietām, lai apmeklētu vispārējai Bitcoin ziņas, bet, kad runa ir par ieguves vietu ne vienmēr ir bijusi labāko pārskatus, ziņas, redakcionāla vai atsauksmes.

Sākot uzreiz, lai gan es esmu cerot, lai mainītu to.

Mans vārds ir Lee, un es esmu bijis ogļracis par pagājušajā gadā. Esmu pievienojies Coin uguns darbiniekus par jauno rezidentu kalnraču, un es būšu sniedz jums jaunāko kriptonauda kalnrūpniecības jaunumi, vērtējumus un daudz ko citu.

Man ir vairāki pārskatus caurules un nevar gaidīt, lai dalīties tajos ar jums. Jaunais Coin Fire / kalnrači sadaļa tiks sākta tuvāko dienu laikā, un mēs ceram dalīties ar jaunāko kriptonauda kalnrūpniecības pasaulē ar jums.

Image pieklājīgi BKeychain.com


CoinTerra sāk pasūtījumus 16 nm kalnračiemCoinTerratoday paziņoja par savu nākamās paaudzes Bitcoin Miner - Aire Miner ™. Pie paredzamo izpildi vienu vatu 5x pašreizējās paaudzes ogļračiem, tad 16nm ASIC balstīta AIRE Miner, tagad ir pieejama ierobežotā laika Pasūtītas ar paredzamo piegādi Q1 2015.

Pēc veiksmīgi uzsākt TerraMiner IV ™ Bitcoin Miner 2014. Gada janvārī, CoinTerra tagad pieņem iepriekšējos pasūtījumus par viņu nākamās paaudzes Bitcoin Miner, revolucionārs AIRE Miner.

Aire Miner, pašlaik plānots nosūtīt klientiem Q1 2015. Ir augstas efektivitātes Bitcoin ogļracis pamatojoties uz CoinTerra jauno 16nm Šiva ™ ASIC plānots lentes out 2014. Gada septembra beigās.

Aire Miner parāda tirgus ne tikai ievērojamu veiktspējas uzlabojumus mazo formu faktors, bet arī sniedz vēl nebijušu enerģijas efektivitāti.

Aire Miner tagad ir pieejama iepriekš pasūtīt pie ievada cenu par vienu vienību + S / H 2499 $ uz ierobežotu laiku. Klienti var

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Liberté Mining mēģina kaut ko atšķirt

Post Dogecoin

20 Skaistas lietas, ko jūs varat iegādāties Zīds ceļā

Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Post Dogecoin

Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām

Post Dogecoin

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Nxt Multigateway pakalpojuma atbrīvošana: pārdodot BTC un LTC Nxt!

Post Dogecoin

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Post Dogecoin

8 Mind, kas izpost Bitcoin izkliedē

Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

20 Lētas lietas, ko cilvēki var iegādāties tiešsaistē, izmantojot Bitcoin