Drupināšanas BTC Ķīna Infographic | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

BTC Ķīnas dzīve pēdējā mēneša laikā nav bijis viegli. Pēc tam, kad lielākais Bitcoin exchangein pasauli, platforma bija grūti hit decembrī, kad Ķīnas valdība paziņoja ierobežojošus pasākumus attiecībā uz Bitcoin.

Tas infographic, kas jums ar Bitcoin Examiner, detaļas, kā BTC Ķīna sliedēm no veiksmes sliedēm.Vai Bitcoin vienkārši pārspēja Paypal? InfographicBitcoin ir svin vairāki jauni pavērsieni ikdienā pēdējo mēnešu laikā, un, sākumā šīs nedēļas laikā, mēs piedzīvojām jaunu liels brīdis: kad Bitcoin "pārspēja" PayPaland pārvērtās par pasaules piektais lielākais maksājumu tīklu.

Bet ir skaitļi, kas skaidri un vienkārši, kā? Varbūt ne, bet tas infographic kas jums ar Bitcoin eksaminētājs palīdzēs jums nelielu ieskatu šajā jautājumā.

Pievienot šo infografiku uz jūsu vietni, nokopējot un ielīmējot šādu iegultu kodu:

Vai Bitcoin vienkārši pārspēt Paypal? [Infographic] ar komandu Bitcoin eksaminētājs


Dilberta jaunākais komikss ir iedvesmots BitcoinSākot savu dienu ar funny komiksa filmējusies slavenā Dilbertcan't būs slikti. Bet tas var būt pat betterif šī josla ir iedvesmojuši Bitcoin!

Šoreiz autors Scott Adamsu nolēma veikt Dogbert izskatās mazliet Satoshi. Tāpat kā vienmēr, viņa "mazliet" rupjš un kontrolē daba nāk uz augšu. Bet hey... Viņš ir radījis Bertcoin, tāpēc mums piedod viņam.

Ja jūs nezināt, Dilbert tik tālu, jūs nezināt, ko jūs trūkst. Veikt apskatīt oficiālā websiteand smieties ar Dilbert s strēmelēs.


Feathercoīns: vai tā varētu būt neliela kripto maiņa? InfographicAr pavisam 336 miljonus monētu un atlīdzība 200 monētas par vienu bloku, Feathercoin ir daudz atšķirību, ja jūs salīdzināt to ar Bitcoin. Šo kriptonauda iedvesmoja Litecoinand atbilstoši savā tīmekļa vietnē, tas "nav konkurēt ar Bitcoin vai Litecoin, tas papildina tos".


Pieci gadu Bitcoin InfographicTas ir bijis gandrīz mēnesis, kopš Bitcoin piektās dzimšanas dienas. Šis starpposma tika svinēta 1. Novembrī, dienā, kad Satoshi Nakamoto atbrīvo sākotnējā baltā paperthat bija izcelsmi kriptonauda.

2008. Gadā, dibinātājs Bitcoin izmainīja pasauli, un šodien mēs vēlamies, lai atzīmētu šo sasniegumu ar labāko pierādījumu par valūtas panākumiem: ciparus!


GAW palielinās cenu indekssRedaktori Piezīme: Leo pirmais post šeit Monētu Fire sākotnēji ietverts filiāli saiti uz GAW biedrība. Esmu personīgi runājis Leo par šo praksi un ka monētu Uguns neiesaistās, izmantojot filiāli saites ziņas. Viņš piekrita vairs darīt virzās uz priekšu, un es personīgi noņēmis šo filiāli saiti. Mēs veicam redakcijas integritāte ir ļoti svarīgi pie Monētu Uguns un šāda veida prakse nav garā mūsu vadošos norādījumus, pat tad, ja tas tika atklāts, kā filiāli saites stāsts. - Mike

GAW Miners tiks paaugstinot cenas par GAW Hashletonce atkal jaunu cenu 24,95 $ par 1mH / s no $ 19,99 (līdz no sākotnējās cenas $ 15,99), cenšoties palēnināt pieprasījumu pirkumu tāpēc uzņēmumam ir laiks, lai saglabātu up ar arvien pieaugošo pieprasījumu viņi redz pakalpojumam.

Coin Uguns būs padziļinātu pārskatīšanu Hashlet pakalpojuma vēlāk šajā nedēļā.


Šī milzīgā Bitcoin ķīniešu mīna atklāj visus savus noslēpumusSagatavo sevi redzēt retas attēlus no Bitcoin kalnrūpniecības darbība, kas atrodas ziemeļaustrumu Ķīnā. Attēli pēc TheCoinsman.com nesen publicēja un parādīt gigantisks kalnrūpniecības darbību vecā, repurposed rūpnīcā.

Operācija ir 2.500 mašīnas jaucējsummas prom pie 230 GH / s, katrs, kas nozīmē 230 miljardus aprēķinus sekundē, par vienu vienību. Protams, vieta patērē milzīgu enerģijas daudzumu, kas maksā operatorus kaut kas līdzīgs ¥ 400,000 mēnesī (aptuveni $ 60.000).

Informācijas avots: Coinsman


Google meklēšanas rezultāti jau parāda Bitcoin cenuFakts, ka Yahoo un Google - ar tās finanšu pakalpojumu - nolēma pievienot Bitcoin datus saviem finanšu lapām pēdējā mēneša laikā. Tomēr Google meklēšanas rezultāti tagad ir redzami kriptonauda cena.

Ziņas būs noteikti likts smaidu uz sejas tūkstošiem Bitcoiners izplatīties visā pasaulē.

Meklējot atslēgvārdus, piemēram, "Bitcoin cenu" sniegs parastās rezultātus, kopā ar jaunu lodziņu, kas parāda cenu viena BTC. Noklusējuma valūta ir ASV dolāri, bet to var mainīt, neatstājot galveno lapu.

Avots: NewsBTC

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Kas ir Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

Kas ir ar Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

11 Vēsturiskie Bitcoin momenti: kriptvulkācijas vēstures ilustrācija

Post Dogecoin

13 visdaudzsološākās kriptokultūras

Post Dogecoin

7 slavenu cilvēku domas par Bitcoin

Post Dogecoin

12 vissvarīgākās Bitcoin publikācijas

Post Dogecoin

22 vissīkākie objekti, kurus var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

18 awesome Bitcoin Memes

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)