Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām

Kā Bitcoin salīdzina ar citām kriptokultūrām

Ar pašreizējo cenu ap 600 $, Bitcoin noteikti ir vissvarīgākais kriptonauda pasaulē. Ir daudzi citi altcoins kas pastāv, bet ļaujiet mums atgādināt, ka neviens tuvs Bitcoin jaudu. Uzziniet vairāk par atšķirībām starp BTC un citām cryptocurrencies, bet arī tad, kad, salīdzinot ar citiem maksāšanas metodēm.

Avots: Epoch Times un StatistaKā Bitcoin tiek izmantots visā ĀzijāMēs visi zinām, Bitcoin tiek izmantoti atšķirīgi no vietas uz vietu, un kontinentu, kā liela un daudzveidīga, kā Āzijā, nav izņēmums. Tātad, mājas TechInAsia.com nolēma uzdot dažus kriptonauda saistītus jautājumus daži no spilgtākajiem Bitcoin uzņēmumiem reģionā, lai izveidotu krāsu kodēta mapthat attēlots kā BTC tiek izmantota katrā Āzijas valstī.

Saskaņā ar portāla izmeklēšanas Bitcoin galvenokārt tiek uztverta Āzijā kā ieguldījumu ar daudzām Bitcoiners dubultošanu kā kriptonauda kalnračiem. "Vairums Bitcoin lietotāji šajās valstīs jumped uz bandwagon, lai pelnītu naudu no pašas Bitcoin," saskaņā ar TechInAsia.com.

Otrs slavenākais izmantošana ir valūtas un preču

Vieta atzīst, ka "tas ir, cik daudz cilvēku envision Bitcoin tiek izmantota" visā pasaulē.

"Tas ir fiat valūtas nomaiņa izmanto, lai pirkt un pārdot preces un pakalpojumus. To var izdarīt tiešsaistē vai bezsaistē, jebkurā tirgotāju, kurš pieņem to. "

Vieta pamanīju, ka Āzijas valstis, kas redz BTC galvenokārt kā valūtas vai preces ir visvairāk attīstīta, tiem, kas ir pietiekami Bitcoin draudzīgas tirgotājiem ", lai padarītu izmantojot Bitcoin worthwile."

Saskaņā ar TechInAsia "aizdevumu un kopfinansējuma ietilpst arī šajā lietussarga." Tomēr, "neskatoties uz to sākotnējais nolūks valūtu, tas ir iespējams, vismazāk attīstīta aspekts Āzijā."

Visbeidzot, trešais un pēdējais populārākais izmantošana Bitcoin Āzijā ir saistīts ar finanšu pakalpojumu un naudas pārvedumiem. Šajā gadījumā, tas viss ir par "vidējā, nevis naudu," jo lietotājiem nav saistīta ar Bitcoin cenu. "Tiem, kas nepieciešams, lai nosūtītu naudu uz ārzemēm, Bitcoin parasti daudz lētāks, pārredzamāka, un tikpat ērti kā tradicionālā vadu pakalpojumiem."

TechInAsia.com saka karte, kurā trūkst informācijas par dažām valstīm, ir darbs.


Kā Bitcoin mainīs bezpeļņas un brīvprātīgo sektoru InfographicPašlaik desmitiem labdarības un organizācijām visā pasaulē jau ir, kas pieņem Bitcoin un tur ir vairāk un vairāk cilvēku potenciāla īstenošanā kriptonauda. Bet kāpēc jūsu bezpeļņas organizācija pieņemt digitālās ziedojumus? Šajā infographic uzskaitītas priekšrocības pieņemot BTC un kā to darīt.

Dažas organizācijas jau akceptē Bitcoin ir ļoti labi zināms, piemēram, Khan Academy vai ūdenī Project. Tātad, ja viņi ir gatavi pamēģināt, kāpēc nav jūsu organizācijai (vai pat labdarības jūs atbalstāt) darīt to pašu?

Avots: WhoIsHostingThis.com


Kā fiziskie kriptokoīni strādā InfographicDaži cilvēki varētu jautāt, kāpēc cilvēki, kas slavēt digitālās valūtas vēlas pārveidot tos par fizisko marķieriem. Nu, ir dažas priekšrocības uz to, atkarībā no jūsu viedokli par šiem cryptocoins.

Taču šobrīd tas nav par to lietderību vai vērtību, šodien mēs vēlamies, lai palīdzētu jums saprast, kā šie monētas darbu. Ir pienācis laiks, lai Bitcoin eksaminētājs jaunāko infografiku.


Cik droši ir Bitcoin? InfographicVai nav smieklīgi, ka dažas no īpašībām, kas padara Bitcoin tik droša ir arī īpašības, kas padara pasaulē slavenākajiem kriptonauda tik pievilcīgs hakeriem?

Tas infographic, ko Whoishostingthis.com publicēts, atklāj, cik droša ir jūsu Bitcoins.

Avots: WhoisHostingThis.com


Kā izdzīvot Bitcoin crash InfographicTāpat kā jūs jau zināt, Bitcoin joprojām ir svārstīgs valūtas, lai tā vērtība varētu iet uz augšu un uz leju daudz reižu tikai vienu dienu. Parasti šīs izmaiņas ir ļoti smalks, bet liela avārija nekad no attēla.

Šī iemesla dēļ, mēs izveidojām šo apbrīnojamo un pilnīgu infografiku ar visiem nepieciešamajiem virzienos, lai palīdzētu jums tikt galā ar Bitcoin avārijas. Vislabākais padoms? Never let jūsu emocijas kontrolēt. Paskaties!


Kā paskaidrot Bitcoin jūsu vecvecākiem InfographicJa Bitcoin var dot galvassāpes jauniešiem, mēģina saprast pamatus kriptonauda, ​​lai kā mēs varam izskaidrot noslēpumus digitālās naudas mūsu vecvecāki?

Nē, tas nav neiespējams uzdevums,... Vismaz, ja jums ir palīdzēt šo awesome infografiku.

Infographic publicēts TechFaster.com

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

Preses relīze no BitcoinExpo 2014

Post Dogecoin

10 visdārgākās preces, ko var iegādāties ar bitcoiņiem

Post Dogecoin

10 Futūristisks vai nepareizs projekts, kas pieņem Bitcoin

Post Dogecoin

20 Lētas lietas, ko cilvēki var iegādāties tiešsaistē, izmantojot Bitcoin

Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

11 populārākie Bitcoin advokāti

Post Dogecoin

5 lietas, ko esmu iemācījies no Amazon, noliedzot mani $ 21K filiāļu komisijās

Post Dogecoin

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)