Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Litecoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Pasaulē otrais lielākais kriptonauda turpina augt vienmērīgā tempā, un mēs vēlamies veltīt kādu laiku, lai Litecoin, jo īpaši grupām, kas raktuves digitālo monētu.

Tas ir iemesls, kāpēc šodien Bitcoin eksaminētājs parādīs jums vizuālu analīzi "kas ir kas" pasaulē LTC ieguves baseiniem. Zināšanas var būt jautri... Bet arī vērtīgs.Litecoīns pret Bitcoin: kurš uzvar kriptēšanas cīņā? InfographicJa tas bija Rietumu filma, šis salīdzinājums varētu būt visai daudz atšķiras: tā vietā, lai infografiku, mums būtu Bitcoin, no vienas puses, un Litecoin no otras puses, gan bruņota un bīstama ar to kovboju cepures un trokšņainās zābaki stimulētas. Kuriem viens būs ātrākais nospiest mēlīti?

Nu, ka mēs nezinām, bet mums ir jauka infographic, lai parādītu, ka liek divus lielākos cryptocurrencies ar worldface stāties pretī. Gatavs kāršu atklāšanas?


Max Keizer apgalvo, ka Bitcoins ir Sarkanais krusts valūtāsMax Keizer nevar iegūt pietiekami daudz Bitcoin. No šova "Keizer Report" saimnieks atkal tweeted par slavenākajiem kriptonauda šo trešdien (18).

Pēc pretrunīgi tvītu, kas saistīti ar Bitcoin, šoreiz Max Keizer runāja par pieaugumu Bitcoin lejupielādes Argentīnā, kā veids, lai izvairītos no milzīgas inflācijas un ekonomiskās problēmas, kas skar valsti.

Finanšu eksperts teica, ka virtuālā valūta ir "Sarkanais Krusts valūtu", galvenokārt tāpēc, ka "kur ir panikas, ir Bitcoin".

Via maxkeiser.com


Max Keizer: Ja melnā Amerika nokļūtu 100% Bitcoin, viņi varētu kontrolēt ASV ekonomikuSlavenā saimnieks "Keizer Report" šovs (pārraidīta RT), Max Keizer, tvītot par Bitcointhis svētdien (14). Amerikāņu raidorganizācija un finanšu eksperts rakstīja: "Ja melnais America devās 100% Bitcoin viņi varētu kontrolēt ASV ekonomikai laikā 10 gadi. Whitey ir pārāk frickin stulba, lai saņemtu to. Tas ir mūsu laiks". Viņš nav pat nedaudz afroamerikānis, bet tas nav svarīgi...

Un viņš neapstājas šeit, viņš turpināja izplatot savu teoriju komentāru sadaļā: "(! Get to), ja visi melnā Amerikā bija nopircis Bitcoin kad tas was.50 centu viņi kontrolē vairāk bagātību nekā balto America".


Namecoin: Bitcoin ir vairāk noderīgs dvīņu? InfographicKonkurence starp cryptocurrencies sasilst, jo pasaule kļūst arvien vairāk un vairāk ziņkārīgs par priekšrocībām, ko šī inovācija sniedz. Bitcoin varētu devās uz zvaigznēm, bet citas digitālās monētas nav gatavojas labprāt atpalikt. Paskaties Litecoin s exampleand jūs saprast, ko mēs runājam.

Tagad mēs pieturēties pie polivalentā Namecoin, ņemot dažus momentus un jauka Infographic salīdzināt to ar Bitcoin. Jūs atradīsiet dažas atšķirības, bet galvenokārt līdzībām starp šiem diviem digitālo valūtās. Bet nezaudējiet cerības, jo mums ir daudz vairāk infografikas par jums!


Jauna interaktīvā Bitcoin infographic izskaidro kriptvizuāla pamati funlyDaudzi infografikas ir darīts par Bitcoin, bet daži piemēram, šo vienu, mēs esam par to, lai parādītu jums. Mājas lapa FXCM.com nesen publicēja jaunu interaktīvu Bitcoin infographicthat pilnībā maina veidu, kā mēs redzam šos informatīvus rīkus.

Infographic ir sadalīts trīs daļās: kāda ir Bitcoin, stāsts Bitcoin un Bitcoin šodien. Atšķirībā no vairuma infografikas, jums nav, lai ritinātu uz augšu un uz leju, lai redzētu īpašu sadaļu, jūs varat vienkārši noklikšķiniet uz ikonas un infographic parādīs informāciju, ko vēlaties redzēt.

Neskatoties uz to gluži pabeigts, tas infographic galvenokārt sastāv no ikonas un īsas teksta apjomā, vienkāršojot procesu uzzināt par Bitcoin. Un labākais ir tas, ka daudzi ikonas vai vārdi gar Infographic ir saistītas ar citām tīmekļa lapām, piemēram, padarot to vēl vairāk interaktīvs.

Lai pārbaudītu šo infografiku vizīti FXCM.comand ir jautri.


Novacoin: pretrunīgs Peercoin un Litecoin Infographic bērnsŠodienas infographic ir par Novacoin, otrajā kriptonauda pamatojoties uz īstenošanu kombinēto pierādījums-of-apdraudēta vai pierādot darba sistēmu. Virtuālā monētu, uzskatīja septītais lielākais kriptonauda 2013. Gada augustā, maisījumi elementi no Peercoin un Bitcoin. Jūs varat zvanīt to hibrīds.

Droši vien lielākā atšķirība, salīdzinot ar Bitcoin ir bez ierobežojuma monētu, kas var ražot, starp citu informāciju, kas jūs varat uzzināt, izmantojot šo infografiku.

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Bitcoin ATM drūms: saraksts ar 8 dažādām mašīnām

Post Dogecoin

Aiz krāniem

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Tēva diena Austrālijā: dāvanu idejas katram Bitcoinera tēvam

Post Dogecoin

21 awesome Litecoin kalnrūpniecības platformas

Post Dogecoin

8 ārsti, kas liks jums justies labāk apmaiņā pret Bitcoins

Post Dogecoin

Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

Bitcoin ietaupījumi, bezmaksas pusdienas un ielu māksla

Post Dogecoin

Kas ir DarkSend?

Post Dogecoin

Piecas piecas amerikāņu pilsētas ar lielāko Bitcoin draudzīgo tirgotāju

Post Dogecoin

Dogecoin pamati

Post Dogecoin

13 Uzņēmumi, mēs ceram, pieņems Bitcoin (jauki, lūdzu?)