Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Bitcoin Infographic pilnīgā un pilnīgā vēsture

Apkopojot visus svarīgos notikumus, kas saistīti ar vēsturi Bitcoinin tikai vienā vietā, nav viegls uzdevums, bet tas infographic dara ļoti labu darbu.

Kaut arī jauni stāsti glabāt tiek ziņots visā pasaulē katru dienu, dažas ir vairāk svarīgi, ka citi. Bet šie fakti, kas tiešām jautājums ir visi šeit, pateicoties darbam komandā Visual kapitālists (via Gizmodo). Ja jūs domājat, ka Jums ir trūkst svarīgu informāciju par Bitcoin, ieskatieties šo infografiku, un jūs noteikti atrisināt jūsu problēmu.Kriptogrāfijas valūta, kas dzīvoja divreiz: Coinye ir atpakaļ InfographicCoinye dzīve nav viegli ievērot. Ja altcoin tika uzskatīts miris tikai pāris dienas atpakaļ, tagad acīmredzot atgriezās dzīvi un ir jauna "mājas" pie Coinyetheco.in.

"Pretēji izplatītajam mediju domām, mēs neesam miruši. Mēs strādājam, lai jums dažas jaunas un aizraujošas papildinājumus!", Nolasīts vietnes galvenajā lapā. Cenšoties, lai mēģinātu, lai izvairītos no lielākas problēmas ar Kanye West un viņa bataljona juristu administratori arī pievienoja šādu ziņojumu, ko "nezināma avota" parakstījis:

Vai Kanye iesaistīti? Noteikti nē! Mēs vēlētos, lai būtu skaidrs, ka mēs esam pilnīgi neatkarīgi no cilvēka, un tur vajadzētu būt nekādu neskaidrību attiecībā uz nodomu vai izcelsmi šo projektu. Nosaukums "Coinye" ir domāta tikai kā parodija, nevis norādi vai apsūdzēšana apstiprinājumu vai iesaistīšanas.

Tātad tas joprojām ir, ja nekas cits, un interesants eksperiments. Lielākais izaicinājums būs iegūt apmaiņas sarakstā, un saglabājot pietiekami kalnračiem sabiedrībā, lai saglabātu tīkla - taču tas ir pirmais. Šis ir pirmais mēģinājums noņemšanu / demontāža monētas. Tas nodrošina noderīgu informāciju par nākotni, kā elastīgu cryptocurrencies ir ārpus kontroles aiz vaļu manipulāciju tirgu.

Vai First Amendment, saskaņā ar kuru daži mākslas un redakcionālas parodijas par preču zīmju atļauts ASV, strādāt šajā gadījumā? Komanda aiz Coinye ir atriebība cer tā, kā viņi arī cer izveidot apmaiņu tuvākajā nākotnē.

Lai gan tas nenotiek, šeit ir infographic par Coinye kas jums ar Bitcoin eksaminētājs.


Jaunā laikmeta sāka Bitcoin InfographicLūk, lielisks infographic kas rezumē daudz jautājumu mēs šobrīd publicē un diskutētu par 99Bitcoins. "Šifrēšanas standarts" izskaidro, kā kriptonauda ir zīmols sākumu jaunu ēru mūsdienu sabiedrībā. No pamata informāciju par mūsu mīļais monētas ar citātiem no svarīgiem personībām, kas runā par Bitcoin. Pārbaudiet to šeit!

Via visualcapitalist.com


Zīda ceļa slēgšanas numuri InfographicDaudz ir runāts un rakstīts par Zīda ceļa s izslēgšanu, aresta nelikumīgu Marketplace administratora pazīstams kā bīties Pirate Roberts - vai Ross Ulbricht, ja jūs meklējat savu īsto vārdu -, un no tā izrietošajām sekām šī vēsturiskā notikuma šajā Bitcoin ekosistēma.

Bet mēs derēt kāds parādīja jums tas viss patīk Bitcoin eksaminētājs: ar awesome infografiku, kas apkopo visu svarīgo datain tikai viena vieta. Pēc šī izšķirīgā brīdī, mūsu mīļākie kriptonauda noslīdējis nedaudz, lai pēc tam pieaugs kā fēnikss, nesen sasniedzot $ 200 pagrieziena punktu.


BitPay Infographic pieaugumsJa tur ir kompānija ar evolūciju, kas var salīdzināt ar Bitcoin un tās vēsturi, ka uzņēmums ir maksājumu apstrādes platformu BitPay.

Pēc pārsniedzot tās pazemīgs pirmsākumiem, BitPay šobrīd ir milzīgs gadījums panākumu: tas jau ir pārsniedzis $ 100 miljonus Bitcoin darījumos, un ir vairāk nekā 15.500 tirgotāji izkaisīti pa 200 valstīm.

Šis ir pārsteidzošs, protams, bet tas vienmēr ir vērts atcerēties, kā maksājumu procesors got šeit. Tas ir iemesls, kāpēc Bitcoin eksaminētājs ir jauna infographic, lai parādītu jums, un, šodien, tas viss ir par BitPay.


Šis amerikāņu fotogrāfs ir jauns projekts, kas iedvesmoja BitcoinMegana Miller ir nosaukums Los Angeles balstītas photographerthat nesen nolēma, lai kick-off jaunu projektu iedvesmojoties no pasaules slavenākajiem digitālās monētas.

Bet kā jūs varat nofotografēt valūtā, kas nav fizisku eksistenci? Nu, tas ir tieši tas punkts.

Miller nav precīzi fotografēt Bitcoins, bet objekti, kas var būt vai ir nopircis ar kriptonauda, ​​kā arī tipiski brīži dzīvē patiesu Bitcoinersuch, ēku ieguves platformas vai apmaiņai fiat valūtu ciparu naudu.

Pārbaudiet dažas no viņas darbu zemāk.

Visi attēli no Megan Millera lapā

Saistītās ziņas


Post Dogecoin

Drupināšanas BTC Ķīna Infographic

Post Dogecoin

Viena gada Bitcoin attēli: Top 10 attēli no Bitcoin subReddit

Post Dogecoin

Kas ir Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin mīnu baseini: kas ir kas? Infographic

Post Dogecoin

Bitcoin karte: lejupielādes pēc operētājsistēmas Infographic

Post Dogecoin

Segwit pret Bitcoin Unlimited un Bitcoins Fork vienkārši paskaidrots

Post Dogecoin

Atlasīti 10 labi pazīstami Bitcoin haters

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin jaucējkrāni

Post Dogecoin

Intervija: uzklausiet Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

Aiz ainas pie BetMoose

Post Dogecoin

Ziņapmaiņa ar dārgakmeņiem

Post Dogecoin

Tēva diena Austrālijā: dāvanu idejas katram Bitcoinera tēvam