1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Coin Uguns ir saņēmusi informāciju no avota 1-800-ziedi, ka viņi sāks pieņemt Bitcoin drīz.

1-800-Flowers.com, Inc ir ziedu un dāvanu mazumtirgotājs un izplatīšanas uzņēmums, Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas bija viens no pirmajiem mazumtirgotājiem izmantot 24 x 7 bezmaksas tālruņa numuru un internetu tiešai pārdošanai patērētājiem.

Coin Uguns ir arī iemācījušies no cita avota, kas 1-800 ziedi tiks izmantojot Coinbase pieņemt un apstrādāt maksājumus par interneta pārdošanas pusē biznesa un monētu Uguns ir iemācījušies, ka Kriss McCann prezidents un brālis dibinātājs Džeimss McCann (viens no Commercials) ir personīgi pārrauga sarunas starp 1-800 Ziedi un Coinbase.

Tās būtu savieno CheapFlowers.com uzņēmums, kas ir daļa no Teleflora tīklā un vada Impulse Communications, Inc. Pieņemšanas Bitcoin internetā ziediem un citām dāvanām. Citi lieli ziedu uzņēmumiem, kas pieņem bitcoins ietver BloomNation un daži Teleflora aģenti.

Kamēr informāciju šajā laikā ir maz, mēs pastāvīgi acu par situāciju, un ir papildu ziņojumus, kā viņi nāk.1-800-Flowers ziņojumi Bitcoin pieņemšanaGandrīz pirms divām nedēļām Coin Fire tikai ziņoja, ka 1-800-Ziedi būtu uzsākot spēju maksāt ar Bitcoin.

Šodien, 1-800-Ziedi un Coinbase ir paziņojušas, ka tās ir oficiāli pieņem Bitcoin.

Sākot šoruden, Bitcoin pievienosies pazīstamas maksāšanas iespējas, ieskaitot Visa, MasterCard, American Express, un PayPal, kas ir pieejamas ar uzņēmuma klientiem visā tās plašo ģimenes dāvanu vietnes, tostarp 1-800-FLOWERS.COM, FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com un Stockyards.com.

"Kā klientu orientētus uzņēmums, mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā sadarboties ar mūsu klientiem un uzlabot savu iepirkšanās pieredzi visiem saviem svētku reizes," teica Džims McCann 1-800-FLOWERS.COM izpilddirektors un dibinātājs. "Bitcoin, kopā ar citiem mūsu maksāšanas iespējas, piedāvā saviem klientiem vēl ļoti ērts veids, lai palīdzētu viņiem sasniegt smaidu svarīgiem cilvēkiem savā dzīvē."

1-800-FLOWERS.COM ir izvēlēts vadošais Bitcoin platformas Coinbase apstrādāt savus Bitcoin maksājumus. "Mēs esam priecīgi sadarboties ar 1-800-FLOWERS.COM," sacīja Freds Ehrsam, līdzdibinātājs Coinbase. "Bitcoin kļūst arvien populāra metode, lai padarītu e-komercijas pirkumus, un mēs esam priecīgi, lai palīdzētu 1-800-FLOWERS.COM klienti šos pirkumus viegli un drošā veidā."

Tie tagad pievienojas CheapFlowers.com uzņēmums, kas ir daļa no Teleflora tīklā un vada Impulse Communications, Inc. Pieņemšanas Bitcoin internetā ziediem un citām dāvanām. Citi lieli ziedu uzņēmumiem, kas pieņem bitcoins ietver BloomNation un daži Teleflora aģenti.


Pēc 10 mēnešiem Moolah iesniedz bankrotuKādreiz sola daudzi dogecoin sabiedrībā Moolah šodien, ka tas tiks nosprostošanos veikalu ir paziņojusi.

Uzņēmums nesen pārņēma no MintPalexchange kas ir plagued ar kļūdām un problēmām, jo ​​pārejai vadību, un tagad šķiet, ka apmaiņa tiks veidņu vismaz pagaidām, jo ​​vietne ir pārvietoti uz jaunu komandu. Sākot ar laiku šī raksta publicēšanu Mintpal izrādījās bezsaistē:

Alex Zaļāka embattled vadītājs Moolah ir norādīts, ka šādi par Moolah,

Pēc 10 mēnešiem, kā augsta riska starta nepastāvīgā vidē, Moolah ir sasniegusi stadiju, ja tas nespēj turpināt darbību, kas mūsdienu tirgū. Ar augošajām izmaksām un samazinoties ieņēmumiem, kā arī no vairākiem galvenajiem klientu vitālo notiekošo darbību uzņēmuma zaudējumiem, mēs vairs nevaram turpināt darbību.

Kā rezultātā, Moopay LTD tiks pieteikuma par bankrotu un likvidāciju pēc administrēšanas procesā; beidz darbību. Visi klientu līdzekļi tiek turēti patērētāju kontos ir drošas, un var tikt atsaukta normāli šajā brīdī. Ja jums neizdodas izņemt savus līdzekļus pirms platforma slēgtas gada 31. Oktobrī, jūs saņemsiet e-pasta vēstuli, kur jūs vēlaties, lai jūsu līdzekļi iet.

Viņš bija laiks, lai apspriestu slēgšanu Moolah kompānijas oficiālajā blogā, kur viņš atkārtoja, ka visas patērētāju līdzekļi ir droši un ka visiem uzņēmumiem būs nepieciešams, lai saņemtu līnijas būtībā ar citiem kreditoriem, un, ka tie, kas iegulda uzņēmumā var saņemt maksājumu pēc tam, kad visi aktīvi tiek likvidēti, un kreditori ir atmaksājies.

Kompānija minēts problēmas ar ikmēneša izmaksas atbalstu, juridisko un darbības izdevumus un citas platformas izmaksu apsteidzot naudas plūsma, un ka uzņēmums vairs nevarēja funkcijas šajā jaudu, kas darbojas ar zaudējumiem.


10 000 Bitcoin ieguves ASIC mikroshēmas nonāk Eiropas klientiemEiropa beidzot saņēma savu pirmo partiju Avalon ASIC mikroshēmas, kas tika piegādāti Šveicē. Tas ir 10.000 ierīcēm ar jaudu 282 MH / s standarta pulksteni un aptuveni 300 MH / s overclock katram, kas veido daļu no lielāka sūtījuma, ko ražo uzņēmums, kas var palielināt Bitcoin tīkla hashrate par 500 procentiem.

Tā kā šie pielāgotus mikroshēmas, kas paredzēti, lai mine Bitcoinsrequire tiek iestatīts uz PCB plates pirms lietotāji var sākt ražot cryptocurency, ASICS tiek nosūtīti klientiem. Tad tie tiks iestatīts uz dēļiem, ko lietotāji vai uzņēmumi, piemēram, Burnin.

Pēc pasūtījuma skaidas aprīlī ierīces ņēma 99 dienas, lai nonāktu. Saskaņā ar Zefir, ar Reddit lietotājs, kas izplata ASICS, tas ir pirmais no kopējiem septiņiem partijās, kas ieradīsies ar 10000 žetoniem katrs. Ierīce bija oriģināls individuālu cena 0,078 BTC, bet Zefir pievienoja maksu 9,9 procentiem viņa dienesta un vēl 10 procentiem maksu par nodokļiem, kas būtu pacelt cenu, par 0,1 BTC vienā mikroshēmā.

Ja ir izpildīti cerības atklātās Zefir, mikroshēmas tika iedzīti Vācijā kuģniecības, un tagad būtu ceļā uz klientiem. Laimīgu ieguves!

Via thegenesisblock.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai