10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos | Latvian.globalsciencecollaboration.org

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Cik daudz lietas, mēs esam dzirdējuši par Bitcoin, kas nav taisnība tik tālu? Daudz! Tātad, mēs atklājām sarakstu Bitcoin mythsthat ir gatava iznīcina vareno virtuālo patiesību. Pievienojieties mums šajā ceļojumā zināšanu caur kriptonauda intricacies.

1. Bitcoins ko noziedznieki izmanto tikai

Protams, ņemot vērā neseno Liberty Reserve gadījumā, tas viens bija pirmajā vietā. Tas, protams, nav taisnība, jo miljoniem normāliem cilvēku zina, jo visbīstamākais lieta, ko viņi darījuši ar Bitcoin līdz šim bija nopirkt Alpakas zeķes.

Let 's redzēt, kas Bitcoin lietotājam Jason Williams ir ko teikt par šo: ". Ja paskatās tirgus vāciņu Bitcoin, kas (būtu) šausmīgi daudz nelegālo aktivitāšu Silk Road liecina, ka ir tirgus, bet tad atkal, lai paveic narkotiku tirgotājs uz stūra pieņem naudu ". Vēl viens līdzīgs viedoklis pievienojas šo vienu, jo Silbert no BitPremier teikts, ka "Bitcoin kopiena vēlas ievērot noteikumus. Krāsojam tos ar šo plašo suku naudas atmazgāšana anarhisti nav godīgi".

2. Bitcoins nav patiesa vērtība

Tas ir ļoti apspriests temats: ja digitālais valūta ir kāda reāla vērtība ārpus to izmantošanu kā maiņas līdzekli. Ir argumenti no abām pusēm, bet vērtību nosaka piedāvājums un pieprasījums. Mēs domājam, ka diezgan daudz izskaidro mītu pati: Bitcoin vienmēr būs vērtība, kamēr izmantošana aug.

3. Bitcoin ir nelikumīgs, jo tas nav forma likumīgs maksāšanas līdzeklis

Lai sniegtu piemēru, ASV, likumīgs maksāšanas līdzeklis sastāv monētas un rēķinus, kas ir kaltas un izsniegti valdība. Bet, ja šī pati valdība klasificē Bitcoin kā virtuāla valūta, kā tā var būt nelikumīga? Kaut virtuālā nevar kaļ! Tagad, Bitcoin varētu būt trūkst daži definētiem juridiskiem jēdzieniem, bet tas noteikti nav nelikumīga.

4. Bitcoins tiek dota par brīvu

Ko mēs varam pat teikt par šo ?! Vienīgie izskaidrojumi ir šāda: izpratne raktuvju process nav viegli, kas liek daudziem cilvēkiem domāt Bitcoins tiek atdota bez maksas. Tomēr daudzi cilvēki jau zina, ko tagad, ka kriptonauda faktiski iegūst, risinot virkni sarežģītu algoritmu. Par tiem, kas joprojām tic šis mīts, jūs vienmēr varat izlasīt šo.

5. Bitcoin ļauj nodokļu nemaksāšanu

Kas padara cilvēki domā, tas ir fakts, ka Bitcoin darījumi ir anonīmi (pagaidām), kas nenozīmē, ka tie netiek aplikti ar nodokli. Tas vienmēr ir atkarīgs no tā, kurš to izmanto: problēma nav Bitcoin, tas ir cilvēki.

6. Bitcoin ir Ponzi shēma

Sadalot šo mītu ir kā, ņemot konfektes no bērnu. Ja jūs domājat, ka Ponzi shēma ir krāpšana, kas maksā investori atgriežas ar naudu no vēlāk investoriem, jūs redzēsiet, ka ir iespējams darīt ar kriptonauda. Bitcoin ir peer-to-peer un atvērtā koda valūta, tāpēc nav centrālā iestāde, dzīvot Ponzi shēmu.

7. Punkts pārdošanas nav iespējams ar Bitcoins

Kad jums ir darīšana, un pērk ar Bitcoins, procesu nodrošināt, ka monētas netiek tērēti divreiz var veikt uz augšu par stundu, tāpēc darījums ir apstiprināts. Tomēr lielākā daļa cilvēku, kas pavada daudz Bitcoin vienu vienību neiebilstat gaidīt. Mazākās pārdošanas ātrāk, jo risks ir super zems.

8. Kvantu datori pārtraukums Bitcoin drošību

Attiecībā uz vienu reizi, mēs sakām vārdu "patieso" šajā rakstā. Tomēr vārds "būtu", ir arī svarīgi, jo kvantu datori vēl neeksistē.

9. Bitcoin ir uzlauzts

Bitcoin ir daudz trūkumi, kas ir patiess, bet tas nav tik tālu uzlauzts. Tas ir svarīgs punkts! Par blockchains nav uzbruka un nauda netika nozagts.

10. Neviens radīs jaunus blokus pēc 21 miljonu bitcoins limitu

Kā jūs zināt, ne vairāk Bitcoins var ģenerēt vienreiz 21000000 monētas ir jāizrok, jo tas kriptonauda ir limits. Tomēr tīkls joprojām ir jānodrošina, lai nodrošinātu virsgrāmatā darījumu. Protams, procentu ieguves samazināsies, bet kalnrači joprojām varēs pārvērst peļņu no transakcijas maksu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus