10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info | Latvian.globalsciencecollaboration.org

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Nesen man bija dziļāk izpētīt, kas ir aprīkots ar blockchain.info vietne nodrošina un konstatēja dažus prettty cool stuff.

Vai Bitcoin ekonomika faktiski pieaug vai tas ir burbulis?

Blockchain.info piegādā daudz chartsand statisticsabout ar Bitcoin tīklā. Bet dažreiz tie diagramma ir grūti saprast. Viens no vairāk interesantu kartēm jūs varat atrast ir Tirdzniecības apjoms Vs. Darījuma apjoms diagramma. Šī diagramma ir rezultāts, ņemot faktisko Bitcoin darījumu apjomu un dalot to ar Bitcoin tirdzniecības apjoma. Jo zemāks skaitlis, jo vairāk tirdzniecības tiek veikta.

Ja vairāk, tirdzniecība tiek veikta par faktiskajiem darījumiem tas varētu nozīmēt burbulis. Ja esat lietojis tuvāk apskatīt jūs varēsiet redzēt, ka tad, kad attiecība tendences lejupvērstā Bitcoin ir cenu kāpuma, jo tur ir daudz spekulācijas.

Supercool Visualisaztion no Bitcoin mezglu un biedrība

Lai gan nav īsti noderīgs šis nākamais elements ir diezgan vēss. Tas parāda Bitcoin mezglu un kalnračiem visā pasaulē izplatīšanu. Jūs varat spēlēt aptuveni ar 3D modeli Zemes, lai uzzinātu, kur ir datori, kas atbildīgas par atvieglotu Bitcoin transactionsare atrodas.

100 Populārākā adreses

Blockchain.info ļauj apskatīt Bitcoin adreses, kuras saņēmušas visvairāk paymentsup līdz mūsdienām. Nav pārsteidzoši, ka vadītāji ir adreses, SatoshiDice un Betcoin - gan lieliem Bitcoin azartspēļu vietnēm.

Hashrate sadalījums Mining baseinos

Viena no galvenajām problēmām, lai no Bitcoin tīkla drošību, kā decentrilized ir Bitcoin miningefforts. Ja ieguves baseins kontrolē lielu summu hashrate tā teorētiski var izraisīt 51% uzbrukumu. Šī diagramma no Blockchain.info ļauj apskatīt no hashrate sadalījumu starp dažādām kalnrūpniecības baseinu.

Lielākie Bitcoin Darījumi

Ever prātoju, kas ir lielākie darījumi, kas tiek darīts ar Bitcoin? Blockchain.info ļauj apskatīt lielākais Bitcoin transactionsfrom pēdējo 50,000 darījumu.

Nosūtīt Bitcoins uz vairākām adresēm vienā darījumā

Ne tik sen es saņēmu e-pastu no lietotāja rāda man, kā nosūtīt Bitcoins uz vairākām adresēm tikai vienā darījumā. To var izmantot, lai veiktu izsūtot monētas efektīvāku, kā arī samazināt maksu par vairākiem darījumiem. Tā kā mēs izsūtīt daudz mikro darījumu mūsu jaunajiem abonentiem, mēs atrast šo iespēju ir ļoti vērtīgi. Šī funkcija ir pieejama sadaļā "Send Money" -> "Custom"

Pārbaudīt Ieejas un izejas

Ja jūs esat vairāk pieredzējis lietotājs var ieslēgt "Advanced" režīmā Blockchain.info bloks Explorer (atrodas mājas lapas kājenē). Šajā režīmā jūs varēsiet redzēt, kas bija ieejas un outputsof katru darījumu un to skriptus.

Slēpt savu Bitcoin Darījuma Tracks

Tā blockchain būtībā ļauj cilvēkiem izsekot darījumiem diezgan viegli tas nākamā iespēja ir tiem, kam nepieciešams vairāk anonimitāti. SharedCoin ir veids, kā miksēt savu darījumu ar citiem darījumiem, tāpēc tas būs grūtāk izsekot (kopš grūtībām analizēt avota pieaugumu).

Nosūtīt Bitcoins ar SMS vai e-pastu

Ja vēlaties izsūtīt Bitcoins cilvēkiem, kuriem nav ar Bitcoin maku to var izdarīt viegli, izmantojot sūtīt pa e-pastu / SMS funkcija iekšā "Mans maku". Saņēmējs saņems e-pasta paziņojumu par to, ka tās Bitcoins tika nosūtīti. Pēc tam viņš var atvērt jaunu maku šiem Bitcoins.

Keep Your Bitcoins Cold Storage

Viens no labākajiem veidiem, kā nodrošināt savu Bitcoinsis izmantot saldētavu - tas nozīmē saglabāt savu Bitcoin bezsaistes uz papīra, kas ir TREZOR Device flash drive. Blockchain.info ļauj viegli izveidot papīra walletwhich būs jūsu valsts un privātā atslēga pieejami drukāšanai. Paturiet prātā, ka, ja jūs nodot Bitcoins uz šo maku un jums nav drukāt privāto atslēgu jūsu Bitcoins tiks zaudēts, tāpēc jābūt uzmanīgiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām