100 000 Dogecoin radio raidītāju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

100 000 Dogecoin radio raidītāju

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Ķēdes Radiowill var veikt, lai radioviļņos šovakar paziņot, ka tie būs dodot prom 100,000 Ðogecoins izmantojot jaunu giveaway uz stacijai 9pm Austrumeiropā mēs esam iemācījušies šeit monētu Fire.

Dodžu DIG 100K GIVEAWAYis tiek likts uz ko ķēdes Radio un katru dienu pēc pulksten 11 Austrumu (08:00 Pacific, 4pmUTC) informāciju par to, kā ievadīt šajā dienā tiks dots.

Oficiālās giveaway notiks 28. Augustā pēc tam, kad visi ieraksti ir apkopota, un uzvarētājs tiks izvēlēts pēc nejaušības principa, lai uzvarētu.

Ceļi ievadot giveaway būs nejauši katru dienu ar dažas dienas ir tik vienkārši, kā ievadot burvju atslēgvārdu uz Chain Radio mājas lapā un citās dienās skatoties īpašu čivināt, izmantojot @ChainRadioaccount.

Pāreja kas ir pārliecināts pārsūdzēt Doge sabiedrībā mēs esam teicis veiks unikālu aspektus Doge sabiedrību, tajā skaitā piedāvājot veidus, kā iekļūt caur Doge subreddit, pāris dažādās Doge saistītās vietās un caur ierakstiem pāri dažiem Doge saistīti IRC kanāliem.

Lai gan informācija ir maz šajā laikā mēs esam apstiprinājuši, ka grafiks uz Chain Radio mājas lapā rāda paziņojumu, kas notiks pie 9pm EDT.

Ar neseno cenu pazemināšanās dogecoin tas nav šokējoši staciju spēj atdot tik daudz monētu, bet to skaits ir vēl nekas šķaudīt pie kopienā, ko virza noglabāšana nelielu līmeņus valūtā citiem brīvi.13% amerikāņu dod priekšroku Bitcoin pret zeltu, lai gan cenas plunge Weekly News UpdateIRS ir pieņēmusi lēmumu par Bitcoin, un daži ir pārliecināts, ka vīlušies. IRS ir lēmusi, ka Bitcoin ir jāuzskata īpašums, nevis valūta, kas nozīmē, ka Bitcoin peļņa tiks pakļauts augstākiem nodokļiem. IRS norāda, ka Bitcoin nav juridiska statusa jebkurā jurisdikcijā, un tādējādi nav uzskatāma par valūtu. Neatkarīgi no tā, IRS klasificējot Bitcoin kā īpašumu var atļauties Bitcoin lietotājiem zināmu tiesisko aizsardzību nākotnē, jo valūta ir, vismaz, ir oficiāli atzīta.


Gandrīz 150 BTC nozagta no Kanādas apmaiņas, pateicoties aizmirstajam atbalsta darbiniekamGandrīz 150 BTC tika nozagta no Ottawa balstītas Bitcoin apmaiņa Kanādas Bitcoinsin ļoti zema tech Heist. Gadījums notika 2013. Gada oktobrī, un pašlaik notiek izmeklēšana.

Saskaņā ar Otavas Citizen, zaglis uzsāka garu tērzēšanas sesiju ar Granite Networks, uzņēmuma hosting Kanādas Bitcoins "servera, bet apgalvo, ka apmaiņā īpašnieks, James Grant. Viņš pastāstīja, ka pavadonis, viņš bija radušās problēmas, izmantojot šo pakalpojumu, un pieprasīja atsāknēšana sistēmas atkopšanas režīmā, kas ļāva viņam viegli pārvarēt visas apmaiņai drošības barjeras.

Pavadonis, kurš nekad lūdza krāpnieku, lai pārbaudītu viņa identitāti, piešķir piekļuvi Granta bloķēta servera pildspalvu, pieslēgts klēpjdatoru un tad manuāli "atver durvis" uz apmaiņu serveriem. Kad iekšā, aizdomās paņēma 149.94 BTC no digitālo maku, ap 89000 $, saskaņā ar pašreizējo valūtas kursu.

"Tas ir pilnīgi smieklīgi. Viss, ko viņi darīja, bija doties uz tērzēšanas sesijas un teikt:" Sveiki, es esmu Džeimss Grant, un man ir serveris ar jums ", un datu centra teica:" Jā, jūs, ko mēs varam darīt, lai jūs ? "," teica reālais īpašnieks Kanādas Bitcoins.

Rogers Communications, uzņēmums, kas pieder Granīta Networks izdeva paziņojumu, pēc negadījuma. "Situācija ap šo klientu ir unikāls šim klientam, un neattiecas uz jebkuru citu klientu Rogers datu centriem. Rogers ir pilnībā sadarboties ar iestādēm izmeklēšanas", firma paskaidroja.

Paziņojumā arī teikts, ka Rogers Datu centri pārskatīja savas drošības procesus pēc strīdīgs Heist.


1911 Apvienotā PAC ir pirmā, kas atbalsta kriptvulāņu un Bitcoin draudzīgus kandidātus1911 Unitedsuper PAC, pirmais afroamerikānis Politiskās rīcības komiteja (PAC), lai atbalstītu prezidentu Obama 2012. Gadā, ir nolēmusi soli uz priekšu un kļūt par pirmo grupu, šāda veida, lai novāktu atbalstu, ko komiteja aicina "Bitcoin kandidāti". Citiem vārdiem sakot, demokrātiskās politiskās kandidātiem, kuri atbalsta kriptonauda.

Bez dublēšanu Bitcoin, 1911 Apvienoto arī pieņemot Bitcoin ar "unikālu programmu". Sistēma ļauj ziedotājiem palīdzēt Bitcoin kandidātu ar PAC atbalstīts ar Bitcoin draudzīgas kopfinansējuma mājas lapā. Šādā gadījumā komiteja strādā ar Coinfunder.

"Mūsu programma demokratizē apstiprināšanas procesā," paziņoja PAC pārstāvis, Frederick Butler, uz paziņojumu.

"Mūsu organizācijas mērķis ir atbalstīt kandidātus, kas veicina sociālo un ekonomisko brīvību tās iedzīvotājiem, un šī programma ir tikai paplašinājums, kas. Mēs ne tikai mēģina mainīt politiku, mēs gribam mainīt kultūru politiskās iesaistīšanās ", viņš pievienoja.

1911 United lapa Coinfunder tika izveidota 23.decembrī, un vēlas, lai savāktu 77.26 BTC. Projekta lapa ir vērsta uz gaidāmo vēlēšanu ciklu. "Mēs gribam, lai mest savu atbalstu aiz progresīva kandidātu birojā, kas atbalsta Bitcoin (...) Mēs gribam piedāvāt ikdienas cilvēkiem iespēju apvienot un ietekmēt politisko ainavu tādā veidā, kas ļauj Bitcoin jāskata, kas tas ir - valūta brīvība ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai