1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl | Latvian.globalsciencecollaboration.org

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Ja jūs domāja Bitcoin Melnā piektdiena bija liels 2013. Gadā, šī gada online notikums būs iespējams trieciens jūsu prātā. Aptuveni 1200 tirgotāji būs daļa no nākamās Bitcoin Melnā piektdiena, rīko vietnes BitcoinBlackFriday.com, kur visas pārdošanas tiks uzskaitīti.

Lai gan pasākums bija tikai izveidota pirms diviem gadiem, tas ātri aizgāja tikai no 50 līdz 1200 tirgotājiem. Un, saskaņā ar pasākuma dibinātājs ir pārsteigumi gaida pircējiem par 28. Novembrī. "Mums ir divas lietas, plānots Pirmkārt, ir iespēja uzreiz iegādāties Bitcoin ar savu kredītkarti.. Nelielu summu, piemēram, $ 25 vērtībā Lielākajai daļai cilvēku, tas nav pārāk daudz risku Un mēs arī nāksies sadaļa. [vietnes], kur jūs varat iegādāties kaut nelielu naudas summu, "Jon Holmquist teica CNBC.

Bez tam, šogad Holmquist nebūs viens. Dibinātājs paziņoja, ka 2014. Gadā šis pasākums pārvaldīs maza komanda, pateicoties apbrīnojamo pieaugumu pircējiem.

maksājumu procesors BitPay atklāja, ka pagājušā gada Bitcoin Melnā piektdiena uzkrāt vairāk nekā 100000 apmeklētāju, kuri pavadīja gandrīz $ 6 miljoniem BTC. Ņemot vērā pastāvīgu pieaugumu pēdējo divu gadu laikā, tad prognozes par 2014. Gada notikumu ir ievērojami lielāks, jo īpaši tagad, kad vairāk mainstream mazumtirgotājiem, piemēram, Newegg un lieks pievienojās Bitcoin ekosistēmu.

Patiesībā, Newegg ir viens no tirgotājiem, kas būs daļa no šī gada Bitcoin Melnā piektdiena, kopā ar citiem pazīstamiem nosaukumiem, piemēram, Amagi Metails, Gyft vai NameCheap.

Un, saskaņā ar Holmquist, reālais skaits tirgotāju varētu pārsniegt aprēķināto 1200. Tā kā saraksts ir bez maksas jebkuram uzņēmumam, kas pieņem Bitcoin kā maksāšanas veidu, skaits varētu pieaugt līdz piektdienai.

Liela problēma mums ir tā, ka lielākā daļa tirgotājiem nevēlas plānot uz priekšu. Tas ir daudz mazākiem tirgotājiem, lai viņi ielieciet to off, līdz dienai vai dienu iepriekš.

Lieks ir viens no uzņēmumiem, kas nav pievienosies notikumu. Nu, vismaz ne ar BitcoinBlackFriday.com. Uzņēmuma pārstāvis teica lieks ir Melnā piektdiena piedāvājumi būs pieejami mazumtirgotāja vietā. Labā ziņa ir tā, ka jūs joprojām varat maksāt ar digitālo valūtu.

Featured attēls: BitcoinBlackFriday.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai