20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Sociālo mediju ir lielisks līdzeklis, lai uzzinātu vairāk par Bitcoin un citiem cryptocurrencies, bet jums ir jāzina, kur meklēt. Neraizējieties, mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Šeit ir saraksts ar 20 Bitcoin ekspertu Jums jābūt šādiem Twitter.

1. Roger Ver

Pazīstams arī kā "Bitcoin Jēzus", Roger Ver ir labi knwon Bitcoin angel investors un kriptonauda popularizētājs. Drīz pēc tam, kad Bitcoin izveides, Ver ieguldījis vairāk nekā miljons dolāru jaunos Bitcoin jaunizveidotiem piemēram Blockchain, Ripple un BitPay.

2. Erik Voorhees

Erik Voorhees galvenokārt pazīstama kā viņš dibinātājs un daļēju īpašnieka Bitcoin azartspēļu tīmekļa Satoshi Dice. Tomēr Panamas uzņēmējs ir darījis daudz vairāk, piemēram, dibinot Bitcoin uzņēmuma Coinapult.

3. Jinyoung Lee Englund

Jinyoung Lee Englund ir viceprezidents stratēģijas pie Digital Valūtas padome, kas ir riska atbalstīto uzņēmuma galvenā mītne atrodas New York City. Viņa bija agrāk direktors komunikāciju un biznesa attīstības pie Bitcoin Foundation.

4. Dan Morehead

Meet dibinātājs un CEO no San Francisco balstītas Pantera Capital ieguldījumu sabiedrība koncentrējas uz Bitcoin un citu digitālo valūtām. Dan Morehead nodibināja savu investīciju kompāniju 2003. Gadā, sākotnēji koncentrējoties uz globāliem makro dzīvžogu fondu ieguldījumiem.

5. Jeff Garzik

Jeff Garzik bija Bitcoin galvenais attīstītājs pie BitPay no 2013. Maija līdz 2014. Gada decembrim, bet Garzik arī aizņemts ar savu projektu: Dunvegan Space Systems, kas ir fizisko, virtuālo un finanšu infrastruktūra ļauj kosmosa izpētes un kosmosa norēķinu.

6. Elizabeth Ploshay

Ploshay ir aizņemta sieviete. Konta vadītājs BitPay ir arī konsultants BitGive Foundation un valdes loceklis Bitcoin Foundation.

7. Bobby Lee

Bez tam ir loceklis Bitcoin fonda Bobby Lee ir arī izpilddirektors Shanghai balstītas Bitcoin apmaiņas BTC Ķīna, pasaules otrā lielākā kriptonauda tirdzniecības platformu.

8. Catheryne Nicholson

Nicholson ir izpilddirektors un līdzdibinātājs BlockCypher, platformu, kas ļauj izstrādātājiem viegli izveidot, uzraudzīt un nodrošināt visiem blockchain pieteikumus.

9. Tony Gallippi

Gallippi ir līdzdibinātājs un pašreizējais priekšsēdētājs Bitcoin maksājumu procesoru BitPay, pasaules lielākā kriptonauda kases procesoru.

10. Perianne Urbšanas

0

Perianne Boring ir dibinātājs un prezidents palātas Digital Tirdzniecības tirdzniecības asociācija, kas pārstāv digitālo aktīvu sabiedrību, kas atrodas Vašingtonā, DC. Viņa ir arī dibinātājs Kongresa Bitcoin izglītības diena.

11. Ofir Beigel

1

Bitcoin uzņēmējs Ofir Beigel ir dibinātājs 99Bitcoins un viņš nesen sarakstu 150 Bitcoin ekspertu sekot par čivināt.

12. Viktorija van Eyk

2

Viktorija van Eyk ir ne tikai ieguldījumu CoinDesk un Bitcoin Magazine, bet arī VP Kopienas attīstības jautājumos ChangeTip.

13. Jon Matonis

3

Matonis ir ne tikai dibinātājs direktors Bitcoin Foundation, bet arī digitālo naudu eksperts, atzina cryptoeconomist un valsts valoda.

14. Connie Gallippi

4

Connie Gallippi, māsa BitPay dibinātājs Tonijs Gallippi, ir dibinātājs BitGive fonda un kriptonauda atbalstītājs ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi bezpeļņas sektorā.

15. Gavin Andresen

5

Šī "viss apkārt geek", ir faktiski galvenais zinātnieks Bitcoin Foundation. Masačūsetsas balstīta kriptonauda eksperts ir arī galvenais kodols Bitcoin attīstītājs pie TruCoin.

16. Emily Spaven

6

Spaven ir viens no visvairāk atzītajiem Bitcoin žurnālistiem, kas tur. Bez tam CoinDesk ir vadošais redaktors, viņa arī raksta Forbes, un pēc tam, kad strādāja par Google.

17. Andreas M Antonopoulos

7

Antonopoulos ir neapšaubāmi viens no visvairāk ievērotas Bitcoin eksperti jebkad. California balstīta informācijas drošības eksperts, tech-uzņēmējs un autors ceļo apkārt pasaulei koplietošanas zināšanas par Bitcoin un kriptonauda pasaulē.

18. Brian Forde

8

Bijusī Baltā nama vecākais padomnieks mobilo un datu inovācijas tagad ir direktors digitālo valūtu MIT Media Lab.

19. Brian Armstrong

9

Līdzdibinātājs un vadītājs Bitcoin apmaiņas Coinbase ir zināt koplietošanai viņa treknrakstā prognozes par sociālo mediju.

Patrick Byrne

0

Par pasaules tiešsaistes mazumtirgotāja Overstock.com CEO ir arī labi zināms personisko brīvību aizstāvis un Bitcoin atbalstītājs.

Vai mēs aizmirst kādu svarīgu? Ļaujiet mums zināt!

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu