2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Tas Bitcoin vēsture: ne tikai pasaulē slavenākajiem kriptonauda tagad sponsorē īpašu sporta notikumu - 2014. Bitcoin Sanktpēterburgas Bowl-, bet Bitcoiners tagad pirmā grupa, kas ir pieejama pirms biļešu pārdošana konkursa.

Bļodiņā A postseason koledžas futbola spēle atbilstošas ​​līdz Atlantijas okeāna piekrastē konference pret amerikāņu Athletic konferencē, kas plānota 26 decembris. Biļetes var iegādāties, izmantojot pasākuma oficiālajā mājas lapā, kurā ir arī informācija par līdzjutējiem, kas dodas uz Sanktpēterburgu, kā arī ziņas par spēli un komandas, kas piedalīsies.

Maksājumu procesors BitPay paziņoja šo trešdien (15), ka biļešu pirms pārdošanas ir "ekskluzīva Bitcoin pirkumus, piešķirot Bitcoin kopienai divu nedēļu galvas sākt saņemt labākos sēdekļus housebefore biļetes ir pieejamas, izmantojot citus maksāšanas metodes". Saskaņā ar uzņēmuma, lielas grupas sastāv no 16 vai vairāk cilvēkiem var rezervēt apartamentus, kas pašlaik ir pieejami iekšpusē stadionā ar pilnu ēdināšanas servisu.

"Mēs ceram uz iepakojuma stendus pie Bitcoin Bowl ar Bitcoiners kuri ir izvirzīti digitālās valūtas informētību un brauc Bitcoin pieņemto", uzņēmums rakstīja paziņojumu publicē savā oficiālajā blogā.

BitPay vienā komandā ar meitasuzņēmuma ESPN Pasākumi atpakaļ jūnijā nolaišanās lielu sponsorēšanu Bitcoin un tādējādi mainot nosaukumu ikgadējā koledžas futbola postseason spēli spēlē Sanktpēterburgā. Darījums ir spēkā līdz beigām 2016. Sezonu.

Bet tas vēl nav viss. BitPay attīstās partnerību ar ceļojumu aģentūru Ceļo monēta paziņot uzsākšanu BitcoinBowlPackages.com "vienīgais oficiālais Bitcoin Bowl ceļa vietā, kur visas paketes var iegādāties ar Bitcoin".

Futbola un digitālās valūtas līdzjutējiem Bowl var izvēlēties no dažādiem viesnīcu zonas, spēļu biļetes, transporta, un notikumiem, izmantojot vietnes, kas tiks pieņem kredītkartes kopā ar Bitcoin maksājumiem. Lietotāji var izvēlēties no gatavus ceļojumu paketes, vai var izveidot un maksāt par savām pasūtījuma maršrutus minūtēs.

Arī Bitcoin Sanktpēterburga Bowl būs iespēja fanu zonu pilnībā veltīta Bitcoin. "Fans pie spēles var izmantot Bitcoin spēlēt spēles un iegādāties preces, valūtas dolārus par digitālo valūtā ar Bitcoin bankomātiem, un uzzināt par novatoriskiem jauniem produktiem un tehnoloģijām, ko būvējuši BitPay, mūsu sponsoriem un partneriem ietvaros Bitcoin telpa", tad uzņēmums arī paziņoja. Jaunie fani, kas vēlas uzzināt vairāk par Bitcoin varat runāt ar kādu no Bitcoin seifa sniedzējiem, kas būs klāt pasākumā.

Tikmēr BitPay ir izveidojusi vēl vienus vārtus, kas saistīti ar sporta notikumu: piereģistrēties 100 vietējos uzņēmumus Pēterburgā (Florida), pirms spēles dienā.

Attēlu avots: 2014. Gada Bitcoin Sanktpēterburgā Bowl tīmekļa vietne 

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība