260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Tagad Jūs varat ceļot pasaulē un maksāt par jūsu lidmašīnu biļetes ar BTC. Jauna partnerība starp Bitcoin kompānijas Bitnetand Universal Air Travel plānu (UATP) ir atvērusi 260 aviosabiedrību pieņemt pasaules slavenāko kriptonauda kā maksājumu iespēju. 

UATP ir globāla maksājumu platforma pieder un grupa vadošo aviokompāniju un Bitnet izdevās - labi zināms digitālo komercijas platforma ar birojiem Sanfrancisko un Belfāstu - vienkārši kļuva par tās pēdējo maksājumu apstrādes partneri.

Jaunu Bitcoin draudzīgu aviosabiedrību saraksts ietver Aeromexico, Air New Zealand, American Airlines, Austrian Airlines, China Eastern Airlines, Delta Air Lines, El Al Israel Airlines, Etihad Airways, GOL Linhas AEREAS inteligentes SA, Hahn Air, Japan Airlines, Luhfthansa vācu Airlines, Malaizija Airlines, Qantas Airways, Shandong Airlines, United Airlines un US Airways.

Bez lidmašīnu biļetes, ceļotāji var izmantot arī Bitcoin iegādāties vilcienu ticketsfrom Amtrak, valsts dzelzceļš Pasažieru Corporation, kas darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā. Pasažieri var ceļot līdz 500 plus galamērķiem šajās divās valstīs ar vairāk nekā 30 vilcienu maršrutus.

Pēc paziņojuma, izpilddirektors UATP saidthe grupa bija "ļoti laimīgs būt sadarbība ar Bitnet", lai pievienotu Bitcoin to maksājumu platformu. "Mēs vienmēr meklējam kvalificētiem partneriem, lai panāktu papildu maksājumu veidus, lai UATP apstrādes platformu un Bitnet fits rēķinu labi," teica Ralfs Kaiser.

Bitnet nav gluži iesācējs, kad runa ir par masveida partnerību. Uzņēmums jau iepriekš strādājis ar CyberSource un Visa un ir ilga pieredze maksājumu apstrādi un krāpšanas vadību aviosabiedrībām.

"Sadarbība ar UATP bija acīmredzama izvēle Bitnet," sacīja Akif Khan. Saskaņā ar Bitnet viceprezidents Solutions stratēģijas, šī "partnerība ļaus vieglāk UATP s dalībvalstu aviosabiedrībām akceptēt maksājumus Bitcoin izmantojot vieglu integrāciju, kas nepieļauj ietekmi uz pakārtoto sistēmu un piesaista esošo UATP ziņošanas un atmaksāšanas saskarnes. Bitnet un UATP vienādas misija samazinot darījumu izmaksas un krāpšanas risku saviem klientiem. "

Khan uzskata, ka "tas ir ļoti daudz lidsabiedrību intereses, lai patērētājam jāmaksā, ar Bitcoin ņemot vērā, ka aviokompānija būs lētākas maksas, un viņi zina, ka naudu nevar ņemt līdzi krāpnieciskā darījumā," viņš pastāstīja Coindesk.

Tomēr neviena no šīm aviosabiedrībām tieši pieņems BTC brīdī. UATP būs apstrādāt kriptotehnoloģijas maksājumus (bez jebkādas pievienotās maksas), kas pēc tam tiks konvertēti uz fiat valūtā.

Tomēr Khan cer partnerība veicinās aviosabiedrībām veikt nākamo soli. "Tas ir liekot pamatu vietā, kas ļauj šo globālo tīklu aviosabiedrībām, ir daudz zemāka šķēršļus iekļūšanai ja viņi vēlas pieņemt Bitcoin," viņš teica.

Lai patērētāji iepriekš bija iespēja iegādāties avio biļetes ar Bitcoin caur mājas BtcTrip šī partnerība pilnībā revolutionises procesu, jo klienti tagad spēj tikt galā tieši ar UATP.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību