3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Tas nav noslēpums, ka Bitcoin ir, kam grūti turot uz tā vērtība naudas izteiksmē pēdējā. Tas samazinājās no vairāk nekā $ 1100 2014. Gada sākumā līdz 270 $ ar 2015. Gada janvāri -, kas ir 75% kritums.

Bet, kamēr lielākā daļa cilvēku ir apsēsti ar Bitcoin ir cenu attiecībā pret dolāru, viņi nespēj saprast, ka tā ir īsta vērtība ir saistīta ar to, ka tas ir atvienots no "Fiat" valūta - to, ko mēs zinām šodien, kā "tradicionālo naudu."

Tā kā ASV nolēma atdalīt dolāru no zelta standarta atpakaļ 1971. Tas būtībā nozīmē, ka viss dolārs ir, ir diezgan meklē IOU. Tas nav stāvēt uz kaut ko, tas nav nodrošināti ar kaut ko, un tas ir tieši tāpēc ASV valdība nav problēmas ar drukāšanu, kā daudzi no šiem, kā viņi vēlas, - jo viņi netiek turēti līdz jebkuram standartam.

Visa pasaule ir tikai drukājot prom papīra gabalus

Globālais debtin sākums 2014. Gadā bija aptuveni $ 100 triljoni. Lūk jauks veids, kā vizualizēt, cik daudz parāda katra valsts atrodas visā pasaulē

Tagad, tikai, lai iegūtu lietas taisni, tu esi kādreiz domājis par sevi, kāda ir atšķirība starp miljoniem, ir miljardiem un triljoni?

Cik daudz jūs domājat, ka ir miljons sekundes? 1 diena? 1 nedēļa? 1 mēnesis?

1 miljons sekundes ir vienādas ar 12 dienām.

Tagad, cik daudz jūs domājat, ka esat miljards sekundes? 1 gads? 10 gadi? Varbūt vairāk?

32 gadus....

Un 1 triljons otrā - 32000 gadiem.

Un kas notiek, kad valsts nevar samaksāt savu parādu? arī daudz var notikt. Viens piemērs, kas notika Kiprā 2013. Izraisīja valdības arestu civiliedzīvotāju bankas kontu, lai "glābtu sevi out". Vēl viena lieta, kas var notikt, ir tas, ka vēl viena valsts būs bail tevi - tieši tāpat, kas noticis Russianot tik sen. Tas, protams, ir tikai vēl viens IOU ko glābjot valsts augšpusē nelaiķis IOU kas sākās viss sanācijas procesu.

Sistēma ir izveidota tā, lai Nespēja

Tātad, kāpēc mēs nevaram samazināt šo globālo parādu? kāpēc ne tikai uz augšu nodokļus, samazināt savus izdevumus un sākt maksāt atpakaļ mūsu rēķinus?

Daži teiks, ka valstis visā pasaulē darbojas kā pusaudžiem, kuri tērē vairāk, nekā viņi dara, nedomājot par sekām. Vēl viens veids, kā paskatīties uz to, ka šī sistēma ir tikai savienoti neveiksmei. Un, kad es saku "rigged sakarā:" Es domāju, ka tur nav veids, kā ellē šīs valstis spēs pat saņemt tuvu nenomaksā parādus.

Šajā amatā es vēlos pateikties Tony Robbins un Iowahawk devāt man iedvesmu rakstīt šo ziņu. Piemērs es esmu gatavojas sniegt, tagad lielā mērā ir balstīta uz Iowahawk sākotnējā post no 2011.gada ar nosaukumu "pabarotu savu ģimeni $ 10 miljardi dienā". Iepazinos ar Iowahawk blogā caur Tony Robbins 'izcilas grāmatas "Money: Master Game", kas runā tieši par šo jautājumu. Tātad sāksim ar mūsu piemērā:

Vai Apvienotās Deklarēto izdzīvotu 2015 finansiāli?

Pirms es sāku - Pat ja es esmu, kas ASV šeit kā piemēru es uzskatu, ka daudzas valstis, jūs salīdzināt arī tas sasniegtu līdzīgu skaitu.

Kopējās izmaksas vai "izdevumi", lai darbojas United paziņoja Amerikas 2014.gadā bija $ 3454000000000. Tātad, lai darbotos ar ASV par vienu gadu vien maksā $ 3400000000000 - kas, ja jūs sadalīt to ar 365 nozīmē, $ 9460000000 katru dienu.

Mēs esam tikko svinēja Jaungada tiesības? Let 's redzēt, kā mēs varam padarīt to caur 2015, ko, iespējams, paaugstinot nodokļus, un pat radot peļņu? ASV, bet apstāties tikai mūsu caurs spainis naudas sauc deficīts.

1 Jan 2015,

Sāksim, ko dodoties pēc lielās šautenes uzreiz. Paņemsim visu peļņu no Amerikas 5. Pelnošāko uzņēmumu. Es runāju par Wal-Mart, Exxon, Chevron, Berkshire Hathaway un Apple. Tikai nodokļu šiem uzņēmumiem 100%. Nu tas būs dod mums kopā 126,531 $ billionand get ir mūs līdz....

Jan 14, 2015,

Vai ne? Tikai 2 nedēļas? hmmm... Es domāju, mums nāksies rakt dziļāk. Kā par peļņu no visiem Fortune 500 uzņēmumiem - tas ir $ 1080000000000! Tam vajadzētu saņemt mums garu ceļu, un tas dod mums visu ceļu līdz...

8. Maijs 2015,

Jūs gotta būt kidding me, mēs neesam pat pusceļā caur gadu, un tas ir pēc tam, kad mēs esam būtībā iznīcināja visu businessesproposal nozari no ASV? Nu, mēs esam beigušies korporatīvās naudas, bet varbūt mēs varam iet pēc filmu nozarē, kā arī?

Iesim pēc top 688 Ekstrapolācijas filmas 2014. Mēs tikai veikt visu savu naudu, kā labi. Tas dod mums garo $ 9715000000, un tagad mēs esam pie

9 maijs 2015,

Nu mēs būtībā iznīcināja filmu nozari un nopelnījis vienu dienu, diezgan vēss. Es domāju, mums ir nepieciešams, lai lielās šautenes. Varbūt mēs iet pēc visiem bagātākajiem cilvēkiem ASV. Let 's izmantot visas top 400 Forbes sarakstā apvienota neto vērtību - tas ir apmēram $ 2 triljoni. Ak jā!! Tas ir tas, ko es runāju par to, tagad mēs esam pie

10. Decembris 2015,

Lieliski, mēs gandrīz tur, tikai vēl 21 dienas, lai iet. Nu, jo tas ir gandrīz Ziemassvētki, garā brīvdienas kāpēc ņemt tikai no bagātajiem? Pieņemsim patērēt visu naudu dota charity- kas ir $ 416.500.000.000, kas pērk mums laiku līdz pat Ziemassvētkiem.

25. Decembris 2015,

Priecīgus Ziemassvētkus visiem! 6 vairāk dienas un $ 56760000000 iet. Es brīnos, kur mēs varam vērsties tagad....Why nevis nojaukt visu valsti, kā arī? Es domāju, ka Urugvaja var fit labi. Ar 3.3 miljoni iedzīvotāju un IKP 57.11billion $ mēs labi, kur mēs vēlamies būt, 1. Janvāris 2016.

Tas ir pietiekami labs iemesls, lai iegādātos kādu Bitcoins

Nu, mēs to izdarījām. Mums izdevās iegūt, izmantojot vienu gadu vēsturē ASV nepalielinot savu deficītu. Pa ceļam mēs esam nojaukta visu uzņēmējdarbības nozari, izklaides industrija, visu valsti, labdarības darbu un jebkādu iespēju turpmākai izaugsmei. Veiksmi pārvaldīt 2016. Gadā.

Tātad, kā jūs varat redzēt, tas ir neiespējami spēli uzvarēt, pat valdības ziņojumi visā gados rāda, ka, lai gan gada deficīts sarūk mēs joprojām uzkrājas vairāk parādu katru gadu. Tātad parāds turpinās pieaugt, kamēr cilvēki būs pietiekami daudz no tā, un tad... Viss elle var nokrist. Līdz brīdim, kad tas notiek es negribētu mana nauda ko bankā gaida valdība tik izmantot to.

Es nesaku jums vajadzētu paniku un sākt slēpjas zelta tīrradņi iekšā savā skapī. Viss, ko es saku, ka kaut kas nopietni fucked up ar sistēmu, un ka Bitcoin šķiet man šodien būtu ļoti labi būvēts un pierādīts atkāpšanās.

Kad cilvēki man jautā, vai es tirgoties Bitcoins es parasti saku, ka man nav - es nopirkt tos ilgtermiņā. Un tas ir tikai iemesls, kāpēc.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti