Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Pēc starta kuģniecības savu pirmo Jupiter ieguves rigsin oktobra sākumam, KnCMiner ir veikts milzīgs naudas summu, kas tikai četras dienas, šajā laikā pagājušajā nedēļā, pārdodot $ 3 miljonus vērtu Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas.

Šis ļoti aktīvs periods pārdošanas notika starp 7. Un 10. Novembrī, saskaņā ar Coindesk. Tas bija šajās dienās, ka Bitcoin cena pieaugusi, izraisot Zviedrijas bāzes ražotājs pārdot no Saturna un Jupiter platformām laikā. Uzņēmums ir arī veikusi maksimālo skaitu pre-pasūtījumiem iespējamiem.

"Lai gan mēs esam redzējuši ievērojamu pieprasījuma pieaugumu mūsu līnijas mašīnu no pēdējā ceturkšņa uz šo vienu, kas noticis [šajā periodā] ir bijusi bezprecedenta mums, varbūt nebijušu jebkur Bitcoin ieguves rūpniecībā", Andreas Kennemar, KnCMiner s izpilddirektors, pastāstīja Coindesk.

Uzņēmējs piebilst, ka "palielināta aktivitāte ap Bitcoin tikai pusi nedēļu neapšaubāmi bija liela ietekme uz mūsu pārdošanu". Kennemar nodrošina uzņēmums tagad ir vērsta uz to, klientu prasības, kas, iespējams, turpinās augt, "jo īpaši Bitcoin popularitāte turpina planēt".CoinMap jau ir reģistrēti vairāk nekā 3000 Bitcoin draudzīgi tirgotājiTiešsaistes karte ļauj mazumtirgotājiem reģistrēt pēc tam, kad viņi sāk pieņemt BTC un biedru skaits ir palielinājies eksponenciāli. Pēc tam, kad reģistrēta novembrī 2013. Gadā cenu maksimuma, CoinMap aizgāja gandrīz no 1000 līdz 2004 tirgotājiem.

Un tagad platforma veica vēl vienu lielu soli, šobrīd uzskaitot 3,003 fiziskās mazumtirgotājiem. Tas nozīmē, ka skaits reģistrēto CoinMap uzņēmumiem pieauga par aptuveni 50 procentiem mazāk nekā diviem mēnešiem.

vieta ar lielāko mazumtirgotāju skaitu joprojām ir Amerikas States- ar 1,294 uzņēmumiem -, bet Eiropa dod Amerikā palaist savu naudu ar vairāk nekā 1200 uzņēmumiem un veikaliem, kas jau pieņem Bitcoin.

Kriptonauda ir vēl klāt vairāk Noslēgti vietās, piemēram, Islandē, vai Sibīrijā, kā jūs varat redzēt mājas lapā.

Saskaņā ar veiktajiem aprēķiniem uz Reddit "LiveBeef", CoinMap nākamais liels ielēkt jānotiek martā, kad platforma varētu sasniegt 4000 tirgotājiem.

Attēli no CoinMap.org


Pateicoties sadarbībai ar BitPay, 3dcart tirgotāji var uzņemt Bitcoin flashVadošais Maksājumu procesors kriptonauda ekosistēmā, BitPay, nesen parakstīts 3dcart, platformu dibināta 1997. Gadā, kas nodrošina, lai tiešsaistes tirgotājiem visus līdzekļus, kas nepieciešami, lai pārdotu, izmantojot internetu, un, lai veicinātu izaugsmi viņu uzņēmumiem. Līdzīgi kā e-veikala palīgu, kas nodrošina saviem klientiem 24/7.

Ar šo partnerību, 3dcart ļauj tās tirgotājiem instalēt un konfigurēt BitPay directlyfrom 3dcart veikalu vadītāji, atvieglojot viņiem pieņemt Bitcoin.

"Es redzu neticami potenciālu Bitcoins kā pašregulējoša, peer-to-peer digitālo valūtā. Arī fakts, ka Bitcoins var nodot visā pasaulē bez nepieciešamības starpposma finanšu iestādes, ir viens aspekts, man ļoti interesanti", saka 3dcart dibinātājs un vadītājs, Gonzalo Gil.

Bet tas, kas lika viņam veikt šo soli? "Pie 3dcart, mēs visi esam par to, lai palīdzētu mūsu tirgotāji augt savu uzņēmējdarbību. Ja viņi veiksmīgi, mēs esam veiksmīgi. Paturot to prātā, es uzskatu, ka, sniedzot tiešsaistes tirgotājiem iespēju pieņemt Bitcoins samaksai par precēm un pakalpojumiem ļaus piesaistīt jaunus pircējiem, kas vēlas izmantot Bitcoinsto iegādāties produktus tiešsaistē, "viņš piebilst.

Saskaņā ar uzņēmēju, tirgotājiem, kuri izmanto 3dcart tagad ir divas iespējas. Pirmkārt, viņi var saņemt maksājumus ASV dolāros un BitPay "garantēs valūtas kursu un pārvaldīt valūtas maiņu, ja nepieciešams". Tad viņi var arī "izvēlēties saglabāt Bitcoins viņi saņem un pārvalda tieši, izmantojot Bitcoin maku. Sniedzot tirgotājiem iespēju, mūsu mērķis ir piesaistīt masu, ne tikai tiem, pazīstami ar Bitcoins / Bitcoin vadība".

Via bitcoinmagazine.com


Kriptogrāfiskā druka: vislabākais no divām pasaulēmJaunā mājas lapa 3DP4BTC pēta opcijas Bitcoin pasaulē, jo tie piedāvā pielāgotus 3D drukāšanu digitālo valūtā. Ziņas no nedēļas: jūs tagad var pasūtīt jebko 3D printeris var radīt, un par to samaksāt ar kriptonauda.

Tas ir, kā jūs pievienoties divas graujošas tehnoloģijas, 3D drukāšanu un Bitcoin, kaut ko sauc Kripto iespiešana. Tas nav, ka pārsteidzoši, jo šie abi tehnoloģiju jauninājumi ir satvert visu uzmanību tur pēdējā. Bet kā tas spēles, kas debesīs darbiem? Kripto Drukāšana vitrīnas savu NFC Bitcoin un Litecoin SIMULAKRS, piemēram, savā tīmekļa vietnē.

Iegādājoties šos produktus, ir diezgan viegli, jo sistēma ir diezgan intuitīvs: vienkārši pievienojiet savu izvēli iepirkumu grozā, ievadiet savu piegādes informāciju un maksāt ar digitālo valūtas izmantojot BitPay. Simulakrs tiek piedāvāti 17 $ par Bitcoin / Litecoin vai $ 30 par pāri.

Kaut arī šie NFC iespējotu simulakrs ir mājas lapā ir vadošā produktiem, viņi nav vienīgie iespējas nāk no Kripto Printing. Patiesībā viņi piedāvā pasūtījuma 3D drukāšanu.

Tātad, tikai ar dažiem Bitcoins Jūsu rīcībā tagad varat drukāt diezgan daudz kaut ko, ka 3D printeris var ražot. Tikai izmantot portāla pasūtījuma pasūtījumu formu, lai sniegtu STL failu un savu kontaktinformāciju. Tie būs nokļūt atpakaļ uz jums ar cenu un jebkuru citu informāciju.

Via cryptojunky.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus