ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote | Latvian.globalsciencecollaboration.org

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Organizatori Cryptolina Bitcoin Expoannounced šodien, ka godājamais Edmunds C. Moy būs pamattonis runātājs pie sestdienas vakara vakariņām 16.augustā. Ed Moy kalpoja kā 38. Direktors ASV Mint no 2006-2011, un tā ir augstākā līmeņa bijušās valdības amatpersonu vidū nosvērt labvēlīgi Bitcoin.

"Šī ir spēle-mainītājs," teica Faruk Okcetin, notikums organizators un uzņēmējs. "Ed Moy plaši ievērota starp finanšu un apmaiņas nozarē, un tā ir viena no visaugstākajām amatpersonām vēl atpazīt gan nākotni un neizbēgamību kriptonauda. Carolinas ir saviļņots hosting Mr moy pirmā parādīšanās uz Bitcoin konferencē. "

Prezidents Džordžs Bušs Edmunds C. Moy tika iecelts par 38. Direktors ASV Mint 2006. Apstiprināts vienbalsīgi ASV Senāts direktors Moy oficiāli tika zvērestu viņa piecu gadu pilnvaru gada 5. Septembrī, 2006. Mint direktors kalpo kā galvenais virsnieks ASV naudas kaltuvē, un iesaka ASV sekretārs kases, partneri ar Federālo rezervju prognozēšanas pieprasījumu, cieši sadarbojas ar Kongresu, un analizē maksājumu sistēmu un tendences izdevumiem.

"Bitcoin, un idejas aiz tā, būs bojātājvielas tradicionālajām jēdzieniem valūtu," sacīja Ed Moy. "Galu galā, nauda būs labāk par to."
No 2001-2006, Moy bija īpašais palīgs prezidentam Baltajā namā. Pirms viņa sabiedrisko pakalpojumu, Moy pavadīja astoņus gadus strādājot privātajā sektorā ar riska kapitāla uzņēmumiem un uzņēmējiem. Viņš bija arī uz dēļiem vairāku uzņēmumu un bezpeļņas organizācijām.

Raleigh spēlē uzņēmējas uz Carolinas pirmais Bitcoin Expo 15. Augustā un 16., 2014. Nedēļas nogalē pasākums tiek jāmaksā kā "Cryptolina", un notiks Raleigh Convention Center. No Expo mērķis ir veicināt izpratni un kalpo kā Bitcoin vārti uz simtiem jaunu ieinteresēto uzņēmumu, crowdfunders, investoriem, studentiem un entuziastiem.

Paredzams, ka vairāk nekā 500 jaunas sejas topošā Bitcoin sabiedrību piedalīties, tīklu un apspriest šo augošo nozari aiz digitālo valūtu.

Lai iegūtu papildu informāciju par plānošanu, biļešu cenas, studentu cenu, sponsorēšanu un demonstrācijas iespējām, lūdzu, apmeklējiet: http://www.cryptolina.com/

Image pieklājīgi Brad Headland

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai