4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Es prātoju, kādi ir visvairāk skatītie un apspriesti pavedieni bija BitcoinTalk. Tāpēc es devos pār forumā un filtrē galveno sadaļu "Bitcoin diskusiju" par "Skatījumi" un "Atbildes". Rezultāts ir daži no vairāk episkā stāstos Bitcoin evolūcijas.

# 4 - Hal Finney Story

Hal Finney, varbūt pirmā persona bez Satoshi tiešām mest savu svaru aiz Bitcoin. Viņš ir arī viens no tiem nedaudzajiem nelaimīgajiem cilvēkiem, kuri cieš no ALS, vai tas ir vairāk pazīstams, Lū Gērigs slimība. Viņa stāsts par Bitcoin, kā jūs varētu būt guessed, viens gan traģēdiju un triumfu.

Mr Finney ir cryptographer un, lai gan daudzi no viņa vienaudžiem noraidīja Bitcoin, kad tas pirmo reizi sāka riņķo ap web, viņš ātri kļuva satraukti. Patiešām, tas tiek uzskatīts, ka Hal bija pirmais cilvēks piedalīties Bitcoin darījumā, kad Satoshi nosūtīja viņam desmit Bitcoins izmēģināt sistēmu.

Interesanti, Hal tikai skrēja Bitcoin uz dažām dienām, izmantojot savu datoru, lai mine tos. Viņš konstatēja, ka ieguves process padarīt savu datoru palaist pārāk karsts, tāpēc viņš izslēdziet programmu un vairāk vai mazāk aizmirsu par monētām. Viņš nebija atmest monētas, bet gan ļaut viņiem sēdēt uz viņa cietā diska.

2009. Hal, tad piecdesmitie vidū, bija labākais forma savu dzīvi. Viņa Bitcoins bija nogulsnējušies uz viņa cietā diska, bet Hal gatavojās maratonam, darbojas divdesmit plus jūdzes dienā. Un tas ir tad, kad viņš uzzināja par viņa stāvokli. Lū Gērigs slimība izraisa cilvēkus būtībā zaudēt kontroli pār saviem muskuļiem un pilnīgi paralizē tos.

Hal nedomāja daudz par viņa Bitcoin līdz 2010. Gada beigām, kad viņš uzzināja, ka Bitcoin ir vērts naudu, viņš izvilka savu monētas bezsaistes maku un nolēma turēt uz tiem, lai sniegtu saviem mantiniekiem vienu dienu.

Diemžēl, Hal tagad paralizēts, izmantojot motorizētu riteņa krēsls un acu kontrolē ierīces, lai saņemtu apkārt. Viņš arī ir jāizmanto balss sintezators. Bet kur daudzi no mums varētu kreka, Hal ir palikusi pozitīvu perspektīvu uz dzīvi. Viņš joprojām turot uz viņa Bitcoins, un viņš joprojām iesaistīti plānošanas un citām lietām.

BitcoinTalk lasītāji bija patiesi iedvesmoja stāstu un daži pat uzskata, ka Hal var būt Satoshi pats. Lasīt pilnu pavedienu.

# 3 - čalītis, kurš nopirka 250,000BTC par 3000 $ (2 visskatītākais)

Viens no populārākajiem Bitcoin foruma pavedienā ir tiesības: "Es esmu Kevin, šeit ir mana pusē." Tā kā intriģējoša kā nosaukums ir, beigu sauklis varētu būt vēl labāk: "* liesmas uzvalks uz *". Kā jūs droši vien jau uzminējāt, tas ir diezgan interesants un pretrunīgs pavediens.

Jūs esat nāksies segt ar mums, jo stāsts pats par sevi ir diezgan sarežģīta. Tātad sprādze up! Pavediens sākās ar sava veida publiskās versijas izskaidrot incidentu uz Mt. Gox kurā cilvēks, Kevin, bija iespēja iegūt miljoniem dolāru vērtu Bitcoins par daļu no cenas.

Atpakaļ jūnijā 20thof 2011 kāds par nezināmu iemeslu dēļ nolēma izpārdot nekā 250,000 Bitcoins uz Mt. Gox un nav noteikts minimālais pārdot. Tiek uzskatīts, ka Bitcoins tiek pārdots nozagusi hakeris, kurš viņus bija guvuši, un pēc tam pārdeva tos izslēgt masveidā. Kāpēc un kādā nolūkā joprojām noslēpums šai dienai.

Kad kāds uzlika sell rīkojumu par Mt. Gox, sistēma varētu iet cauri katru pirkt pasūtījumu un apmierina, sākot ar augstāko piedāvāto cenu un virzās uz leju, līdz tiek sasniegta minimālā cena. Tādā gadījumā pārdot rīkojums bija simtiem tūkstošu Bitcoin un nebija minimālo cenu.

Ņemot vērā pārdot pasūtījuma masveida izmēru, tas ātri tikās visu pieprasījumu pēc augstākas klases pirkt pasūtījumus. Nozīme ikvienam, kas vēlējās iegādāties Bitcoins vai tuvu tirgus kurss bija viņu pasūtījumi izpildīti. Gudrs uzņēmējs, "Kevins", pamanīju, ka tur bija milzīgs daudzums Bitcoin pirkt pasūtījumus 1 centu. Tāpēc viņš būtībā maksātu 1,1 centiem, un piedāvāja iegādāties tik daudz Bitcoins, cik vien iespējams.

Kad pārdot pasūtījumu sasniedza Kevins ir piedāvājuma cena, viņš varēja nopirkt gandrīz 260.000 Bitcoins, visi par mazāk nekā $ 3000 dolāru. Tas bija tikai neliela daļa no tirgus cenu pirms masveida pārdot pasūtījums tika veikts, un Kevin nodrošināti miljoniem dolāru vērtu Bitcoin tikai dažiem tūkstošiem dolāru.

Kevin tad atsauca aptuveni 650 bitcoins un atstāja pārējo viņa Mt. Gox kontu. Tas nekavējoties ieskaitīt vētru. Daži cilvēki domāja, Kevins bija hakeris, kurš nozaga Bitcoins pirmajā vietā. Citi domāja, viņš bija tikai pareizajā vietā pareizajā laikā. Lielākā daļa ticēja viņš bija nevainīgs, bet arī rīcībā zagtu preču un jāatgriežas tos.

Galu galā, Mt. Gox tur lielāko daļu Bitcoins un mainīja darījumus. Kaitējums, kas bija diezgan ierobežota, un kapāt piespieda Bitcoin kopienai vairāk koncentrēties uz drošību. Lasīt sākotnējo foruma pavedienu.

# 2 - pirmais ziņoja lielāko zādzību Bitcoins (1 visskatītākais)

Atpakaļ jūnijā 2011. Bitcoin forums lietotājam Allinvain pamodos, lai atklātu, ka kāds ir ielauzies 25000 Bitcoins, tad ir vērts aptuveni $ 500,000 dolāru, tagad vērts aptuveni 16 miljoni! Prāts putu daļa ir tā, ka Allinvain pamanīju, ka viņa šķidrā Baseins konts tika uzlauzts, un pat tad nolēma mēģināt pārvietot vai nodrošināt viņa Bitcoins.

Allinvain ātri vērsās pie Bitcoin sabiedrībā, bet uzzināju, ko lielākā daļa no mums jau zina a Bitcoin Stolen ir Bitcoin zaudēta, un tur nav daudz varat darīt, lai saņemtu to atpakaļ. Allinvain atzina, ka tā bija viņa paša neuzmanības, kas izraisīja traģisko zādzību, bet zaudēt ar pusi miljonu dolāru, ir grūts veids, kā mācīties mācība.

Tas, šķiet, ir pirmais gadījums Bitcoins tiek nozagts. Foruma lietotājiem sāka idejas veidus, kā aizsargāt Bitcoins, piemēram, šifrēšanas metodes, uzglabāšanas Bitcoins par īpašu operētājsistēmām (piemēram, Linux uz zibatmiņas disks), un citas lietas. Daudzi līdzīgas idejas vēlāk tiks izmantoti, lai atrodami daudzi no piedāvātajiem šai dienai aizsardzības dienestu.

Heist, bet briesmīgi Allinvain, tomēr ir dažas pozitīva ietekme uz Bitcoin. Attiecībā uz vienu, cilvēki sāka lietot drošību nopietni. Jā, tas ir prātā putu, ka cilvēki varētu glabāt tūkstošiem dolāru nenodrošinātiem datoriem, bet viņi darīja pēc tam, un daudzi, iespējams, vēl tagad darīt. Divi, tas uzkrāt valūta lielu uzmanību, un, kā viņi saka, nē publicitāte ir slikti publicitāte.

Kā daudzi komentētāji par forumā norādīja, stāsts bija pienākums atkārtot sevi vairāk un vairāk. Un diemžēl tā ir. Kāda iemesla dēļ, cilvēki ir lēni audzēkņiem un joprojām turpina saglabāt milzīgu daudzumu Bitcoins vienvietīgās maki, bieži vien datoros savienots ar internetu. Mt. Gox pati arī izmantoju pavirši drošību, kad tas got hacked. Lasīt pilnu pavedienu.

# 1 - mīkla, kas saņems jums 3.5BTC (1. Vairums atbildēja)

Pārsteidzoši pietiekami, visvairāk atbildēja pavediens par BitcoinTalk tika publicēta tikai pirms 3 nedēļām (jūnijs 22 2014). Pavediens ir ARG puzzlewhich tur laikā, tas ir atbildēt uz privāto atslēgu uz 3.5BTC balvu (tajā laikā norīkošanu vērts ap 2100 $). Tikai 15 dienas, šis pavediens ir guvuši vairāk nekā 2200 komentārus cilvēki izmisīgi mēģina atrisināt mīklu.

Ideja ir tāda, ka puzzle sākas ar galveno attēlu (publicēta zemāk), un pēc tam mājieni tiek izlīdzina dažādu interneta nesējiem (Twitter hash tagus, Reddit ziņas uc). Pagāja 2200 komentārus atrisināt mīklu, un uzvarētājs bija BitcoinTalk lietotājs ar nosaukumu "kontrolējošo". Oriģināls plakāts (OP) ievietojis zem viltus lietotājvārdu un palikt anonīms. Lūk, saite uz pilnīgu risinājumu, puzzle (tas ir 32 lappuses).

Lasīt sākotnējo pavedienu

Saistītās ziņas


Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija