5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Internets ir lielisks avots pārsteidzošu stāstu, un Reddit s r / Bitcoin nav izņēmums. Pēdējo gadu laikā vairāki Redditors un Bitcoiners devās uz sociālo platformu, lai dalītos ar saviem stāstiem un pieredzi par atklājot, pērkot un pārdodot kriptonauda. Dažas no tām uzvarēja liela, daži no viņiem zaudēja daudz, bet tie visi iemācījušies kaut ko.

1. Bitcoin kā izārstēt depresiju un trauksmi

Pirms dažiem gadiem, Reddit Daurgothoth bija nomākts, noraizējies un robeža paranoiķis. "Smags interese par politiku un ekonomiku apvienojumā ar sabiedrības izglītošanas būs darīt, lai cilvēki šajās dienās. Visi ar valsts izglītības mašīna es prātoju... Kāpēc viņi dara lietas, šādā veidā? Es domāju, ka ir 21. Gadsimts, un mēs dzīvojam bagātākā valsts pasaulē. "

Tad Bitcoin dzimis, bet Daurgothoth nav īsti saprast kriptonauda potenciālu brīdī. Tomēr Bitcoin beidzot iekaroja šo Reddit: "Ja tu patiesi tici pamatprincipiem Bitcoin tad brīvais tirgus ir diezgan darn svarīgi, lai jums, ja jūs uzskatāt, ka, piemēram, man, ka brīvais tirgus ir visspēcīgākais, nekā nebūs. Nepieciešams vardarbību jebkāda veida. Mūsu produkts ir ievērojami pārāka par kaut ko citu, tirgū šodien, un to var pielāgot, kā ātri, kā mums to vajag, lai mēs uzvarētu. "

Tas Bitcoiner tad atklājās, viņš plāno kļūt fiat brīvu līdz 2015. Gada 1. Janvārim "Ir pienācis laiks, lai man, lai aptvertu plānu B. Vakar man paziņoja savu nodomu pilnībā samazināt sevi off no fiat naudas sistēmas 1. Janvāra līdz 2015. Gada es get samaksāts Bitcoins, man būs jāmaksā manu rēķinus Bitcoins. Es ieguldīt Bitcoins un es nodrošināt pats savus Bitcoin investīcijas. "

Mēs brīnums, ja viņš to darīja!

"es pirmo got, lai Bitcoin 2012. One Bitcoin bija vērts $ 4 brīdī. Es uzreiz saņēmu līks un zināja Bitcoin būtu milzīgs vienu dienu. Diemžēl es biju arī ļoti slikta. Visvairāk es varētu atļauties pirkt bija 400 $ vērtībā (100 BTC). " Tas ir veids, kā SuperDuperDerp stāsts sākas-off par Reddit.

"Cena nav pārvietoties daudz, tāpēc es apstājos pārbaudi pēc pāris nedēļām. Kad es atgriezos mēnesi vēlāk, cena bija stabili pieaudzis par vienu monētu 8 $. Pārsteigts par manu mazo negaidīts, un domādams, ka tas ir pārāk ātri par Bitcoin tiešām pacelties, es pārdevu visu 100BTC par 800 $, un plāno iegādāties vēlreiz, kad cena samazinājās. " Tomēr viņš nekad to darīja. "Es noskatījos to kāpt un kāpt, līdz es beidzot nopirku atpakaļ ap $ 100, sieti man 8 BTC.

"Es let manas jūtas iegūt labāko no manis un panikas pārdeva / nopircis dažas reizes 2013. Satricinājuma laikā, un lielākā daļa nesen nācās pārdot dažus BTC, kā es biju šausmīgs straight, par" Reddit piebilst viņa vai viņas stāstu.

"Tagad man ir nedaudz vairāk nekā 2BTC un esmu nedaudz labāk nekā es biju 2012. Es gribētu ticēt, ka, ja man būtu bijis finansiāli ērti 2012.gadā es būtu nopircis rieciens BTC saglabāt ilgtermiņā, un nebūtu tik ātri pārdot. Bet kas zina? Tā ņem naudu, lai pelnītu naudu. "

Reddit sovereignlife dalījās stāstu Reddit, kad viņš bija 65. Dažus gadus agrāk, viņš iegādājās savu pirmo BTC, kad tie bija tikai $ 6 un pilnībā padevās pilnvaras kriptonauda.

"Es uzskatu, ka šī [Bitcoin], ir nākotne. Es arī zinu, tas ir lielākais brīvība izstrādātas tehnoloģijas manā mūžā, un es esmu saviļņots redzēt progresu un attīstību šajā telpā."

Tas viss pastiprina idejas grāmatu es izlasīju 2000. Gadā, Sic Itur Ad Astra (Tas ir veids, kā zvaigznēm), kuru astrofiziķis Andrew Galambos. Viņš apgalvoja, ka brīvība nekad ierasties ar vēlēšanu urnām, izmantojot revolūciju, protestējot vai vardarbību, bet, izmantojot tehnoloģiju un brīvajā tirgū.

Viņš prognozēja, ka brīvība būtu produkts, ka cilvēki gribētu, un ka brīvība tiks piegādāti - nevis politiķi un citi sociopathic krāpnieki, bet talantīgi cilvēki, kas ražo produktus un pakalpojumus, kas uzlabo šo brīvību.

Tagad, tikai 14 gadus vēlāk, es redzu patiesība Galambos vārdiem, ka tehnoloģija un brīvais tirgus ir nodrošināt to, kas iepriekš bija neiespējami - brīvība cilvēcei.

Tas Reddit apgalvoja, viņš bija "saviļņots dzīvot šādā laika vēsturē, liecinieks transformāciju, kā jaunieši domā -., Un, cerams, lai redzētu lielu brīvību par to, kas palicis pāri no manā dzīvē"

2010.gadā itāļu Reddit Rengade - kas identificēts sevi kā Guido - uzzināja par Bitcoin un iegūst maz. Tomēr, jo viņš nebija gaidījis kriptonauda augt tik daudz, viņš veida aizmirsa savu digitālo monētas un beidzās zaudēt viņiem, kad viņš nopirka jaunu datoru un jaunu cieto disku.

Tomēr 2014. Gadā Guido pamanījuši pieaugošo cenu Bitcoin un atcerējās par savu kriptonauda. "Es biju satriekts, cik maza virtuālā monētu jāizrok ar datoru varētu sasniedzis šo naudas summu. Man bija daži Bitcoins un meklēja pa visu, bet nekas, ne viena,000000001." Pēc tam viņš mēģināja ieguldīt naudu, bet bez panākumiem vai lielu peļņu.

"Kopš šī diena es nožēloju katru minūti manā dzīvē, es varētu būt mainīt to uz visiem laikiem, lai palīdzētu savai ģimenei un maniem draugiem es nekad domāja par to miljonārs, un es negribu, bet -. Damn - 20 € 2010 un tagad mana dzīve varētu būt bijis atšķirīgs. Es nevaru gulēt (...), un tagad es redzu, ka psihologs man palīdzēt, bet nekas. Es glabāt nožēlu katru brīdi. "

Šajā brīdī, lietas sāk iegūt vēl tumšāka par Guido. "Es esmu tik slikti lēmumu pieņemšanā, ka es nevaru pat beigt savu dzīvi."

"Es esmu atkarīgi no šiem numuriem maku. (...) Neviens, šķiet, lai saprastu mani, viņi vienkārši man pateikt, ka" dzīve turpinās ", taču tā nav taisnība. Kā mana dzīve turpinās ar šāda veida ciešanas? Es pat nezinu, kāpēc es esmu rakstot šeit svešiniekiem, bet man, iespējams, ir nepieciešams kāds, kas var pārliecināt mani, ka dzīve tiešām iet uz to, ka trūkst [Bitcoin] apmācītu varētu būt pazīme kaut ko citu. Man nav īsti zinu, es neesmu šeit, ubagot Bitcoins, es cenšos atrast kādu emocionālu palīdzību, jo es nevaru īsti turēt uz dzīvi. "

Reddit cryptocomicon ņēma Reddit pavisam nesen, lai dalītos savu veiksmes stāstu. "Pirms vairākiem gadiem es noskatījos Bitcoin kāpt no $ 20 līdz $ 256, un tad crash. Es gribēju nopirkt laikā palaist uz augšu, bet nevarēja pull sprūda. Pēc avārijas es gaidīju, lai redzētu, vai Bitcoin nomirtu, bet tā nav, tāpēc Es izlasīju tehnisko dokumentu un bija uzreiz līks. "

Tas Bitcoiner tad sāka uzkrāt kad BTC bija ap $ 95, apstājoties pie katra kriptotehnoloģijā monētu šķērsoja virs 330 $. Cryptocomicon thensold apmēram 1/4 no savas vietas atsitiens pie apmēram $ 1020, pēc tam, kad $ 1200 smaile. "Tajā brīdī man pieder apmēram 220 BTC brīvu un skaidrs."

"Es esmu uzkrāšanai, galvenokārt 220 -... 280 diapazons šajā pagarinātajā korekcijas laikā Bitcoin ir 2,6 procenti no manas tīro vērtību Home kapitāla ir 70 procenti, zelta 16 procentiem, un sudraba monētas ir septiņi procenti no šiem redzu mājas kapitāla, kā līdz šim visvairāk riskants. "

Un tas ir, ja cryptocomicon maina savu toni no stāsta savu stāstu veicināt Bitcoin kā uzticamu ieguldījumu. "Lai tie, kuri ir skeptiski Bitcoin es vienkārši parādīt viņiem diagrammas un teikt: kāpēc ir Bitcoin nav miris man bija viens no pirmajiem sarunas par Andreas A. Viņš teica, ka Bitcoin būs vai nu vērts neko, vai vērts daudz man. Piekrītu. "

Tagad šis Reddit redz Bitcoin mainstream ziņas katru dienu, un viņš zina, ka lielākā daļa no bagātības, kas ir ilūzija. "Kad nākamā finanšu krīze hits, cilvēki būs jāsaskaras ar kritisku nepieciešamību šķirot, kāda bagātība ir ilūzija un kāda bagātība ir īsta. Es ceru, ka Bitcoin nākt ārā no šī haosa kā milzīgs uzvarētāju."

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība