5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Aptuveni pirms 6 mēnešiem es sāku manu Bitcoin mājas lapā. Toreiz tas bija tikai iegūt popularitāti, un man bija grūti atrast atbilstošus Bitcoin plugins un logrīkus, lai mans vietni vairāk lietotājam draudzīgs. Šodien, kā Bitcoin kļūst arvien vairāk populārs, jūs varat atrast dažas noderīgas WordPress plugins, lai gan joprojām nav pietiekami, manuprāt. Tātad, šeit ir top 5 Bitcoin Spraudņi es atklāju, kas palīdzēs jums ar jūsu WordPress mājas lapā vai blogā.

# 1 Bitcoin Maksājumi WooCommerce

Iespējams populārākais spraudnis-komercijas WordPress vietnes šodien, šis spraudnis ļaus jums pieņemt Bitcoin kā papildu maksājumu metodi. Ar vairāk nekā 3000 lejupielādes tas ir vadošais Bitcoin spraudnis WordPress.org līdz šim.

Ja jūs meklējat citu alternatīvu šim WooCmmerce spraudnis jūs varat arī pārbaudīt CryptoWoo. CryptoWoonatively atbalsta pieņemšanu 3 valūtās (Bitcoin, Litecoin un dogecoin) tieši tirgotāja saldētavu. Integrācija ar shapeshift.io pieņemsim tirgotājiem pieņemt 35 citas digitālās valūtas un saņemt samaksāts kādā no dabiski atbalstīto monētām.

# 2 Bitcoin Biržas Widget

Lai gan es nevaru būt pilnīgi objektīvs par šo spraudni, jo tā autors manā vietā, es uzskatu, ka Bitcoin Biržas Widget bija kaut kas bija pazudis no Bitcoin Visumu. Es atceros, ka es nevarēju atrast vienu spraudnis, kas parāda dažādas BTC cenas ar grafisku jaunākajām cenām. Tātad šis spraudnis parādīs cenas no Mt.Gox, BTC-E un Bitstamp. Tas arī dos jums grafiskā cenu svārstības pēdējo 24 stundu laikā.

# 3 CoinWidget BTC / LTC ziedojums widget

Šī vienkāršā widget ļaus jums, lai pieprasītu ziedojumus, lai jūsu mājas lapā, vai nu Bitcoin vai LiteCoin. Ieviešanas ļoti labi darīts, un, kad jūs noklikšķiniet uz ziedot pogu parādīsies uznirstošais parādot maku ziedot. Tas arī automātiski nosūtīt adresi jūsu tiešsaistes maku, ja savietojami.

# 4 Coinbase Bitcoin maksājumi spraudnis

Ja jūs tikai vēlaties pieņemt Bitcoins par samaksu, bet ne citus maksājumu veidus varat izmantot Coinbase s spraudnis. Lai gan tas ir ļoti agrīnā stadijā spraudnis, šķiet, darīt darbu labi. Coinbase ir starptautiska digitālo maku, kas ļauj droši iegādāties, pieņemt un izmantot Bitcoins. Mans padoms jums, ir tas, ka, ja jūs neatrodaties ASV neizmanto Coinbase, jo tas ir pašlaik tikai pilnībā saderīgs ar ASV iedzīvotājiem.

# 5 Reddit Bitcoin Widget

Ja jūs vēlaties aizpildīt jūsu mājas lapā ar jauniem Bitcoin saistīti stāstus jūs varat izmantot šo Reddit Bitcoin logrīku. Lai gan tas nav WordPress veltīta tas joprojām ir labs resurss, lai iegūtu svaigu un interesantu saturu, lai jūsu mājas lapā.

Es ceru, ka jūs atradis spraudnis vai divas, jūs varat izmantot, lai jūsu mājas lapā. Ja jums ir interesanta Bitcoin spraudnis esat izveidojis un gribi to atjaunināt uz manu blogu, lūdzu sūtīt man.

Saistītās ziņas


Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin