5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Sešus gadus Bitcoin ir darījis labi izaugsmes ziņā. Tomēr, ņemot vērā to potenciālu, to varētu darīt daudz labāk, ja tas nav par dažiem factorsobstructing tā norisi.

Saskaņā ar jaunāko ziņojumu, Bitcoin pieaug par 25 procentiem ātrāk nekā internetā agrīnā stadijā, kas ir diezgan iespaidīgs feat pats par sevi. Bet kaut kas ir ražots tādu ažiotāžu tik īsā laika sprīdī var droši uzlabot.

Risinājums šādām piecām problēmām var novest pie Bitcoin triumfs un mainstream pieņemšanai.

[Tweet_box dizains = "default"] Sešus gadus Bitcoin ir darījis labi izaugsmes ziņā. Tomēr, ņemot vērā to potenciālu, tas varētu būt darīt daudz labāk, ja tas nav par dažiem faktoriem, kas apgrūtina tā norisi. [/ Tweet_box]

1. Bad reputācija

Daudzi politiķi un Fiat valūtas atbalstītāji izmanto šo argumentu noraidīt Bitcoin: digitālais valūtu majorly tiek izmantoti nelikumīgām darbībām. Tas ir taisnība, lai lielā mērā. Tomēr galvenais jautājums, kas rodas, ir "kā tas, kas padara Bitcoin -? Valūtu, slikti".

Naudas izmanto, lai darīt visu veida lietām. Narkotiku tirgotāji izmantot, lai pirkt un pārdot narkotikas, laupītāji nozagt, un cilvēki pat nogalināt to. Tas nepadara naudas raksturīga slikta, jo tas tiek izmantots šādā veidā.

Šie pretinieki jāredz Bitcoin, jo viņi redz naudu: kā instrumentu un resursu. Mums ir nepieciešams, lai dotu to pašu perspektīvu Bitcoin un sniegt tai veida brīvības, ko mēs piešķiram fiat valūtām. Bitcoin ir tikai resurss, un to, kā cilvēki izmanto tam nav nekāda sakara ar pašas valūtas. Kad cilvēki saprastu, Bitcoin izaugsme ziņā pieņemšanai tiks noteikti pieaugs, un ir jābūt proaktīvu pūles no mūsu puses, lai palīdzētu nodot šo ideju cilvēkiem.

2. Izpratnes trūkums

Es saprotu Bitcoin nav gluži viegls jēdziens, lai wrap galvu ap. Tā ir savu daļu no sarežģījumiem, kas pārvēršas par mīkla apvienojumā ar sarežģītiem tehnoloģiskiem nosacījumiem. Sakarā ar to, kāda lajs var uzskatīt to par ļoti tehnisku jēdzienu tikai pieejama ar tech-savvy, ir fakts, ka pārvēršas par lēnāku pieņemšanas kriptonauda.

Tomēr šī pieeja nav pilnīgi pareizs, jo ir desmitiem tīmekļa vietnes veltīta, lai palīdzētu Bitcoin newbies. Faktiski, tas ir viens no 99Bitcoins "mērķiem: ja jūs kāds cīnās, lai saprastu Bitcoin un kā tā darbojas, un pēc tam justies brīvi, lai noskatītos mūsu rokasgrāmatu par to, kā iegūt savu pirmo Bitcoin.

Mums ir arī YouTube channelwhere jūs varat atrast dažādām Bitcoin jautājumiem saistībā ar atbildi. Manuprāt, ir jābūt vairāk interaktīvs saturs tiešsaistē veltīta izglītojot jaunpienācējiem kriptogrāfiskā pasaulē.

3. Cenu nestabilitāte

Daudzi cilvēki uzzināja par Bitcoin kad kriptonauda salauza $ 1200 barjeru novembrī 2013. Folks vēlējās iekļūt valūtā, lai tās varētu tirgot, un pelnīt naudu uz pusi. Bet šī ideja ātri izkliedētas, kad cilvēki sāka saprast Bitcoin nestabilitātes brīdī. Tas izgatavots investori baidās ieguldīt Bitcoin, marķēšanu to nedrošu investīciju nolūkos.

Labā ziņa ir tā, ka pagājušajā gadā, cena svārstīgums ir samazinājies. Tomēr, Bitcoin ir iet garu ceļu, lai sasniegtu veida stabilitātes investoru var uzticēties.

"Jums ir nepieciešams, tas [Bitcoin], lai būtu pieejams, jums tas ir nepieciešams, lai būtu lietojams, un jums ir nepieciešams, lai būtu relatīvi stabils."

Jonathan Chester, izpilddirektors Bitwage

Par Bitcoin stabilitāte radīs vairāk ātri pieņemt valūtā un ļaus, lai to varētu izmantot kā regulāru maksāšanas.

4. Blockchain izmērs

Pašlaik blockchain apstrādā gandrīz 100,000 darījumus dienā. Darījumu skaits ir dubultojies apjoms kopš pagājušā gada, iezīmētu milzīgu pieauguma līkni. Bet tas decentralizēta virsgrāmata ir saistīts pieaugs vēl vairāk, un problēma ir tā, ka, tieši tagad, tad blockchain var apstrādāt tikai mazimum trīs darījumu sekundē. Šis ierobežojums ir radījis daudzus jautājumus par mērogojamību un izaugsmi Bitcoin.

Blockchain lielums jautājums ir jāatrisina pirms liela mēroga pieņemšanu var uzskatīt. Daudzi cilvēki ir teikuši risinājumus problēmai, taču to īstenošana no risinājumiem ir vēl notiks.

5. Drošības problēmas

Daži pagātnes notikumi ir sabojāta Bitcoin tēlu un tā drošības līmeni. Mt. Gox izskatīšanā bija 70 procenti no visiem darījumiem 2013. Gadā, un pēc tam, 2014. Gadā sākumā, tā iesniedza maksātnespējas pieteikumu, un paziņoja 850,000 BTC pazuda sakarā ar ārēju uzbrukumu.

Tomēr vienmēr ir bijuši tiešsaistes baumas, apgalvojot, ka BTC varētu būt faktiski manipulē un nozagts bijušais CEO, Mark Karpeles. Tas viss skandāls ieguva milzīgu publicitāti un uzstājām prom daudz cilvēku domāšana pieņemot jauno kriptonauda.

Ideālā gadījumā es uzskatu, ka cilvēkiem nevajadzētu saglabāt savu BTC tiešsaistes maki. Bitcoin tika izstrādāta, lai būtu decentralizēta; tai nav vietas starpniekiem vai uzņēmumiem. Cilvēkiem ir nepieciešams, lai izglītotu sevi un saglabāt digitālās monētas droša bezsaistē makā vai saldētavu, lai tās varētu viegli izvairīties no hacks un krāpšanu.

Tomēr bažas par drošību, kas iesaistītas ar lietošanu Bitcoins tagad tiek risināti drošības eksperti. Vairāk caurspīdīgas un drošāki risinājumi tiek piedāvāti, bet iespējamība no šiem risinājumiem tiks pierādīts tikai nākotnē.

Par sešu gadus vecā kriptonauda, ​​Bitcoin ir nostabilizējies diezgan labi, un daži no iepriekš minētās problēmas tiks gandrīz automātiski disappearwith laiku.

Taču, ko nevar teikt par visiem no tiem. Par drošības apsvērumi un blockchain lielums jautājums ir pienācīgi jārisina ar ekspertiem. Tikai nosakot šādas problēmas, mēs redzam Bitcoin izpildīt savu potenciālu.

Atruna: izteikti Šajā rakstā viedoklis ir tās autors, un tie ne vienmēr atspoguļo viedokli, un to nevajadzētu attiecināt uz, 99Bitcoins.

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi