5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Ideja par pilnībā decentralizētas finanšu sistēmas joprojām izklausās utopija. Vai varbūt ne vairs, saskaņā ar Spānijas otrās lielākās bankas, BBVA. Iestāde, šķiet, ir gatavi, lai aptvertu finanšu disruptionand uzskata, ka "pašreizējā sistēma, kad finanšu iestādes ierakstīt indivīdu konti centralizētā veidā, un banku rezerves tiek glabātas centrālā banka" varētu aizstāt ar "pilnībā decentralizētu finanšu sistēmu. "

Spānijas banka, rezultāts apvienošanu starp Banco Bilbao Vizcaya un Argentaria 1999.gadā, publicēja ziņojumu ar nosaukumu Blockchain Technology: ". Interneta Finanšu" The Ultimate traucējumus finanšu sistēmā, analizējot izveidot par "interneta naudas", vai

Pēc BBVA, jau ir veikti pirmie soļi. "Pirmie līmeņi traucējumu šķiet ticamāk maksājumu telpā, kur tradicionālās darījumus, piemēram, naudas pārvedumu, kredītkaršu un debetkaršu maksājumiem, pārskaitījumiem, ārvalstu valūtas un tiešsaistes maksājumu, nepieciešams starpnieks, piemēram, mijieskaita iestāde vai finanšu iestāde. Šajos gadījumos darījums notiek tieši starp pircēju un pārdevēju, bez starpnieku un validācijas darījuma notiktu decentralizēti vai "dalīto virsgrāmatā". "

[Tweet_box dizains = "default"] Ideja par pilnībā decentralizētas finanšu sistēmas joprojām izklausās utopija. Vai varbūt ne vairs, pateicoties blockchain. [/ Tweet_box]

Tomēr, tas nav pārraušana inovāciju atļauj blockchain. Banka uzskata, ka "lielākā iespējamā ietekme publiska virsgrāmatu var pārsniegt maksājumu sistēmā."

"Ņemot vērā, ka lielākā daļa finanšu līdzekļu, piemēram, obligācijas, akcijas, atvasinātie instrumenti un kredītu jau ir elektronisko tas var būt iespējams, ka kādu dienu visa sistēma tiek aizstāta ar decentralizētu struktūru."

Kaut arī atbalstītāju skaits joprojām ir mazs, BBVA tagad pašā blockchain darbināms laivu, kā citām lielākajām banku nosaukumiem, piemēram, Deutsche Bank un Barclays. Pat Spānijas banka atzīst, ka "finanšu nozares iestādēm bija lēns atzīt potenciālu blockchain tehnoloģiju." Tomēr šī grupa blockchain atbalstītājiem veido daži lielie vārdi ir dažas labas iemesli - šeit aprakstītās ko BBVA - apsvērt pieņemšana Bitcoin kodols tehnoloģiju.

Uzticība

"The blockchain piedāvā raksturīga uzticēšanās līmeni, lai lietotājs, novēršot nepieciešamību starpnieks un mazināt risku cilvēka kļūdas."

Drošība

"Šajā publiskajā virsgrāmatu, dati tiek aizsargāti pret viltojumiem un pārskatīšanai, kā arī privātpersonas nevar aizstāt daļas blockchain kā izmaksas darīt ir ievērojams - hipotētiski viens būtu nepieciešams, lai kontrolētu vairāk nekā pusi no" mezglu ", lai slepeni mainīt blockchain. Tas nodrošina ne dubulto izdevumus. "

Potenciāls

"Kaut Bitcoin pati ir saņēmusi daudz kritikas, tad blockchain tehnoloģija ir domājams, ir liels potenciāls, piesaistot uzmanību valdību, uzņēmumiem un riska kapitālu strauji." Saskaņā ar BBVA, tad blockchain tehnoloģiju varētu piemērot dažādiem aspektiem mūsu sabiedrības, no mūzikas industrijas, lai demokrātiskā balsošanas procesu. "Vairumā gadījumu, šīs iespējas ir doma piedāvāt lielāku drošību, ātrumu un uzticamību par daļu no costof tradicionālo infrastruktūru", bankas prasību.

Efektivitāte

Starp citām iespējām, BBVA piemin smart līgumus un tās "self-izpildes īpašības, kas padara līgumu" neatsavināmas. "" Banka turpina runāt par jaunākajām inovācijām, ka "kas izmanto žetonus, lai uzglabātu un tirdzniecības aktīviem, piemēram, akciju, obligāciju, automašīnas, mājas un precēm. Šīs tā dēvētās" krāsainas monētas "pievienot papildu informāciju par aktīvu, radot" smart īpašums " vai spēju ierakstīt un darījumus šos aktīvus, izmantojot "viedos līgumus", kas tiek realizētas ar sarežģītu algoritmu, izmantojot izplata platformas bez centralizētu reģistru, tādējādi palielinot efektivitāti. "

Izmaksu samazināšana

"Desmitiem lielo banku tagad ieguldījuši ievērojamas naudas summas, kas šīs tehnoloģijas [blockchain]. Uzmanība ir iespējams rezultāts, cik graujošas šī tehnoloģija ir finanšu sektorā, jo īpaši, ja tas ļauj masveida vienkāršošanu banku procesu un ievērojami samazina izmaksas. " BBVA piebilst, ka, pieņemot Bitcoin kodols tehnoloģija ", radīs nozīmīgu infrastruktūras ietaupīt bankām, ļaujot apiet maksājumu networksthat ir nereti lēni, apgrūtinoša un dārga."

Iemesli vs izaicinājumiem

Neskatoties ticēt potenciālu blockchain, BBVA arī atzīst, ka ir dažas problēmas, kas jāpārvar, pirms pilnībā apņemoties Bitcoin novatorisko virsgrāmatas tehnoloģiju.

"Par decentralizētas sistēmas kļūtu ierastu iespējamība nav skaidrs, kā tas būtu, lai piedāvātu tādu pašu vai augstāka līmeņa uzticību un aizsardzību nekā pašreizējais. Lai tas notiktu, sistēma būtu piemīt milzīga apjoma datora jaudas un efektīvi tikt galā ar milzīgo enerģijas patēriņu kas nepieciešams, lai atbalstītu to, "banka saka. Pirms apsver ieviešanu revolucionāru "interneta naudas", pasaule ir nepieciešama lielāka un labāka "lietisko internetu".

"Sistēma būtu piemīt milzīga apjoma datora jaudas un efektīvi tikt galā ar milzīgo enerģijas patēriņu kas nepieciešams, lai atbalstītu to."

Regula varētu būt arī problēma

Saskaņā ar BBVA, "tas nav skaidrs, kā šī sistēma varētu tikt galā ar juridisko un regulējošo problēmas, kā arī ar valsts drošības intereses, piemēram, naudas atmazgāšanu, krāpšanu, nodokļu nemaksāšanu vai terorismu. Turklāt digitālās valūtas nebūtu atbrīvoti no potenciālie avārijām. "

Tomēr Spānijas banka - tāpat kā daudzi citi - uzskata visi šie šķēršļi var sasmalcināt. "Uzlabojumi un izmaiņas, kas blockchain tehnoloģija varētu pārvarēt dažus no šiem šķēršļiem, un radīt plašāku pieņemšanu." Tas nozīmē, ka tas nav jautājums par to, kā to darīt vairs, bet vienkārši jautājums kad.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin