5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Ja esat bijis pievērst uzmanību Bitcoin ir cena pēdējā laikā, tad jūs esat droši vien pamanījuši milzīgu kritumu tā cenu, kas pēdējo pāris dienu laikā. Bet, pat ja cena ir samazinājusies zem $ 200, dažos gadījumos nav nepieciešams paniku.

Apmēram pirms gada es esmu uzrakstījis ziņu par dažādām rakstzīmēm Bitcoin Visumu. Lūk, kā katrs no tiem var gūt peļņu no pašreizējās situācijas.

Ieguldītājs - Pirkt vairāk Bitcoins mazāk

Pirmais Pašsaprotama priekšrocība šajā situācijā ir tas, ka jūs varat iegūt Bitcoins par netīrumi lēts cenām. Pēdējo reizi Bitcoin bija šī zems bija apmēram 2013. Gada oktobrī - pirms gandrīz 14 mēnešus. Ir sens teiciens, ko barona Rothschild, kas iet uz "Pirkt kad tur asinis uz ielām..., pat tad, ja tas ir jūsu pašu". Šis ir viens no labākajiem iespējas pagājušajā gadā iegādāties vairāk Bitcoins.

The Traders - Short pārdot Bitcoin

Cilvēki bieži šķiet, aizmirst, vai arī tie ir pilnīgi neapzinās, ka tas ir iespējams, īsu pārdot Bitcoinand peļņu no cenu pilieni. Īsās pozīcijas pārdošana parasti tiek veikta, izmantojot uzņēmumu, piemēram, Plus500or AvaTradewho ļauj tirgoties līgumi par starpību.

Attiecībā uz tiem no jums, kas ir svešs ar šo īso pārdošanu būtībā nozīmē aizņemoties aktīvu, piemēram, Bitcoins, pārdot faktiskajās cenās. Tad vēlāk varat iegādāties Bitcoins atmaksāt personai vai organizācijai esat aizņēmies viņiem, kad pārdodot pirmo reizi apkārt. Cerams, ka tad, kad jūs apmeklējat atpirkt Bitcoins, cenas ir kritušās, tāpēc tas būs lētāk iegādāties aktīvus, kas ir nepieciešams, lai tiktu atmaksāts.

The Skeptiķi - Smejies entuziasts

Nav lielāka prieka kā gloating :) Ja jūs absolūti ienīst Bitcoin tas ir jūsu laiks teikt: "Es tev teicu", lai tik daudz Bitcoin ehnthusiastics jūs varat atrast. Iespējams, daži no lielākajiem haters piemēram Warren Buffetand Mark Williamswho ticu, ka Bitcoin crash nākotnē meklē, piemēram, šādi:

The Tirgotājiem - iegūt vairāk Bitcoins

Ja saņemat samaksāts Bitcoins kā komersants, tad tas varētu būt laba iespēja jums. Es nedomāju, ja jūs pieņemt Bitcoins izmantojot Bitpay vai kādu citu pakalpojumu, piemēram, kas apmaiņas Bitcoins nekavējoties dolāru. Drīzāk, ja jūs tiešām uzlādes cilvēki Bitcoin, ka jūs saņemsiet, lai saglabātu.

Es redzu to kā priekšrocību, jo jūs saņemat daudz vairāk monētas par katru pārdošanu tagad. Piemēram - es saņemšu naudu $ 15 vērtu Bitcoins ja kāds pērk kaut ko no manis, tāpēc šodien es veicu apmēram 0.075BTC kur kā pirms pāris nedēļām es būtu veikts tikai 0.038BTC. Protams, tas ir galvenokārt spēkā, ja jums ir kāda fiat valūtu kā rezerves.

Evaņģēlisti - (padarīt piezīmi) smieties pie nīdējs

Ja jūs esat liels ticīgais Bitcoin (tāpat kā es), tad šis ir īstais laiks izņemt savu kameru un dokumentu visi dubļi, kas ir to izmet apkārt Bitcoin. Tieši tāpēc jūs varētu saņemt cilvēki ēd savas cepures vēlāk. Piemēram…

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā