6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Ikreiz, kad jaunā valūta ir pieņemts ar balsu vairākumu, tas vienmēr atver jaunus tirgus un jaunas uzņēmējdarbības iespējas. Tas pats attiecas Bitcoin. Tā kā tas tika plaši tika pieņemts ap savu iedarbību uz lielāku "mainstream" sabiedrībai 2013. Gada aprīlī daudzi pārdevēji redzēja to kā lieliska iespēja paplašināt savu klientu bāzi. Piemēram, Forex uzņēmumi, piemēram, AvaTradehave sāka piedāvāt savus pakalpojumus jaunajā valūtā, tiešsaistes pokera vietnes sākuši pieņemt Bitcoins taču joprojām ir daudz neizmantotu biznesa iespējas, kas var tikt izmantoti, lai pelnītu naudu no Bitcoin.

# 1 - Dizains Bitcoin WordPress tēmas

Kā vārds par Bitcoin izplatās visā net, daudz Blogs par Bitcoin ir popping up (tāpat kā šo vienu). Diemžēl nav Bitcoin WordPress tēmas, kas ir atrodami (ticiet man es esmu izskatījās). Ja esat coder / dizainers, jūs varat veikt vairākas Bitcoin WordPress tēmas un pārdot tos ThemeForest.

# 2 - Pārdod Bitcoin preces

Tā kā cilvēki ir tik silta vieta Bitcoin savā sirdī jūs varat sākt pārdot Bitcoin preces. Tas tiek darīts tīmeklī vairākas drukāšanas pakalpojumus, bet es uzskatu, ka īpaša tīmekļa vietne ar konkrētu Bitcoin T-kreklu, krūzes, plakātu un citu cool stuff, iespējams, strādā diezgan labi. Tas varētu arī sniegt dažādus sanāksmju rīkošanu visā pasaulē ar pasūtījuma tērpiem.

# 3 - Reģistrēties Bitcoin domēna nosaukumu

Daudzi cilvēki meklē Bitcoin domēna nosaukumus savā mājas lapā. Jūs varētu nodrošināt vairāku Bitcoin domēna vārdus, un pēc tam pārdot tos ar peļņu, lai tīmekļa pārziņiem. Acīmredzot tur ir jau viens pakalpojums jau dara.

# 4 - Piedāvāt Bitcoin konsultāciju pakalpojumus

Daudzi cilvēki ir jautājums par Bitcoin jo agri vairākums ir mazāks tech savvy nekā Bitcoin s pirmajiem. Viena ideja, kas ir ieviesta, bet ir daudz, lai izpildītu tās potenciāls sniedz konsultācijas par dažādiem mājas lapām par Bitcoin (piem Fiverr).

# 5 - Izveidojiet Bitcoin Dāvanas

Kas ir labāks veids, lai braukt pieņemšanu, nekā nosūtīt Bitcoins kādam, kurš nekad nav dzirdējis Bitcoins? Izveidot dāvana, deponējot Bitcoin vērā ģenerēto maku. Tad nosūtīt savam draugam saiti uz šo dāvanu. Instrukcijas ir dota, kā piekļūt seifam, atsaukt Bitcoins utt vienlaikus mācot draugam par Bitcoin. (Ideju avots).

# 6 - Atveriet Bitcoin mākoņa ieguves biznesu

Tas ir diezgan jauna biznesa modeli, un kā arvien vairāk cilvēku meklē mīnu Bitcoins tas būs iespējams iegūt vairāk ienesīgs. Ideja ir tāda, ka jums izveidot tīklu kalnračiem un ļaut cilvēkiem iegādāties līgumus no jums, lai pievienotos ieguves procesu. Cloud jaukšanu dara labu darbu, izskaidrot to sīkāku informāciju.

Saistītās ziņas


Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī