60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Lūk, kas notika šonedēļ Bitcoin 60 sekundēs.

Bitcoin cena samazinājās zem $ 10,000 līmeni. Visi pārējie altcoins cieta masveida pilienus, un tagad tirgū pamazām atgūstas no šī milzīgā panikas pārdot.

Dienvidkorejas valsts amatpersonas tika iesaistītas iekšējās tradingby ņemot kriptogrāfijas tirgus pozīcijas pirms ar paziņojumu aizliegt Korejas kriptogrāfijas tirgos. Vairāk nekā 250000 sašutumu iedzīvotāji ir parakstījuši petitionin protestu pret šiem augsta līmeņa tirgus manipulatoriem.

Regulatori ir izdevusi vērstu darbību pārtraukšanas rīkojumus pret BitConnect, ir aizdomas par Ponzi shēmu. Atbildot uz to, BitConnect announcedthat viņi ir beidzot visi kreditēšanu un tirdzniecības aktivitāti savu platformu. No Bitconnect marķiera vērtība samazinājās no augšas $ 400 zem $ 6.

Visbeidzot, lai gan Lightning tīkls joprojām ir testēšanas fāzē, gandrīz 30 mezgli pašreiz pārbaudām tīklu ar reāliem bitcoins. Tas liecina, ka šis ļoti gaidītais tehnoloģija, iespējams, ieradīsies ātrāk, nekā gaidīts.

Tas, kas notika šonedēļ Bitcoin. Tiksimies nākamnedēļ.



6:00 Izsoļu beigu laiks



Šodien 6pm USMS izsole par daļu no Zīda ceļa aizturētas Bitcoins tiks pabeigta.

Izsolē, kas ir notikusi pilnīgā slepenībā līdz šim par 29,656.51306529 varētu nezināmus ietekme uz tirgu.

Kā tas pašlaik stāv mums neapzinās pašreizējās izsoļu cenas, mēs neapzināmies, kas pretendentiem ir faktiski piedalās, un mēs esam informēti, ja USMS gatavojas izlaist informāciju par uzvarētāju izsolē.

Pie 6pm solīšana tiks apturēta, un ir iespējams, ka vairāk nekā nedēļas nogalē, ka personas cena tiks pārbaudīti kopā ar vairākām citām augstākā solītāja nodrošināt, ka pretendenti ir nekādā veidā saistīts ar Silk Road un ka pretendents patiešām ir nepieciešamā līdzekļi, lai segtu visus ar pirkumu.

Cenas tiek veikti, izmantojot e-pastu, pilnīgā slepenībā bez solītājiem zinot bez tiem cenu, zinot, kas ir cenu palielināšana.

Tas ir zināms, šajā laikā, ja USMS sniegs publisku paziņojumu pirmdien, kad drošības pārbaude ir pabeigta, par galīgo cenu vai gala solītājam izsoles, jo tās nav veicis paziņojumus saistībā ar šo procesa beigās. Tas ir ļoti iespējams, balstās uz procedūras dokumentos, ka viņi neveic publisku paziņojumu.

Šopēcpusdien Bitcoin ir redzējis trauksmains tirdzniecību ar cenām šūpošanos desmit vai vairāk dolāru konsekventi šodien un pašreizējais ieguvums no 7 $.

Tas loģiski, ka nav pretendenti būs cenu virs pašreizējās tirgus cenās un ka pēkšņa potenciāls izskats tik daudziem Bitcoins tirgū varētu būt negatīva ietekme -, bet atkarībā no galīgajiem rezultātiem cena varētu arī rallijā. Mums būs saglabāt acu par tirgiem papildus jaunāko informāciju par izsoles rezultātiem.

Ja un kad uzvarētājs vai informācija ir izlaists vai noplūda mēs pēc tās uzreiz un sākt darbu pie vet paziņojumiem.

Ir svarīgi atzīmēt, ka USMS visticamāk neizpauž nosaukumu uzvarējušā pretendenta jebkuru ātrāk nekā pirmdien. Viņi prasīs papildu laiku, lai pārbaudītu uzvarējušo cenu un pretendentus.


Džeika izrāda savu pieredzi, izmantojot Butterfly Labs Bitcoin Miner



Atcerieties, kad pāris dienas atpakaļ, mēs runājām par Bitcoin Miner, kas izveidota ar Butterfly Labs? Tātad, šodien mēs lasām vadu s "Fanātiķu dienasgrāmata", raksta Stefan Antonowicz, un nolēma nodot savu pieredzi, izmantojot vienu no šiem mazajiem Bitcoin ģeneratoru.

Viņš saņēma melno kasti no saviem redaktoriem un izsekot plānu, lai izmantotu to, bet viņš izvēlējās kur viņš gatavojas pavadīt visu savu digitālo miljoniem. Vēlāk viņš pieslēgts mašīnu un ieguva dažas aparatūru.

"Es atcerējos Asus Aspire Revo man bija savākt putekļus no brīža, kad man bija mēģinājis izveidot XBMC mašīna sen, sen atpakaļ. Pēc XBMC sagrāves man bija instalēta Ubuntu 11.04 Asus kastē, lai es varētu spēlēt ar CouchDB serveri", viņš saka. Viņš ielauzies sistēmu un tad modernizētas to.

Viņš sekoja septiņus vienkāršus soļus: saņēmu Eclipse Mining Consortium (pēc Butterfly ieteicams); izveidojis kontu; ilga dažas komandas; saņēmu darba Bitcoin kalnraču šajā direktorijā; pieslēgts vienību vērā datorā; ran./bfgminer un piepilda nepieciešamos laukus; pārbaudīt pašreizējo ātrumu, un, visbeidzot, sāka ražot dažas Bitcoins.

Tas bija pamatā to, kā Stefan Antonowicz stāsta. Tagad viņš gaida, lai saņemtu bagāts...

Via wired.com


Lielākais tiešsaistes veikals, kas pieņem tikai Bitcoin? Tas ir BitcoinShop.us



Tas joprojām darbojas tās beta versiju, bet tas jau ir padarīt satraukums šajā Bitcoin pasaulē. Mēs runājam par jaunajiem BitcoinShop.us, vistuvāk lieta Bitcoiners pašlaik ir milzu Amazon, piemēram. Visbeidzot, kriptonauda lietotāji var apmainīties ar savu virtuālās monētas kvalitātes produktus, izmantojot platformu, kas tika izveidota, domājot par tiem.

Projekts tika izstrādāts ar uzņēmējiem Michal Handerhan un Tims Sidie, kurš sāka BitcoinShop.us palielināt piedāvājumu praktisku produktu, kas var iegādāties ar Bitcoin telpā tikai veltīta kriptonauda.

"Mēs ticam Bitcoins ir šeit palikt, un tas ir iemesls, kāpēc mēs nolēmām izveidot tirgus, kur Bitcoin īpašnieki var apmainīt savus Bitcoins plašam preču. Mēs uzskatām, Bitcoins būt likumīga valūta, valūtas ar matemātisko stingri kontrolēta un brīvā tirgus principiem, nevis ar politiskiem vai ģeogrāfisko faktoru, "dibinātāji rakstīja tīmekļa vietnē.

Platforma jau ir milzīgs bāzi vienību ar vairāk nekā 55000 produktus izplata caur 19 departamentiem, kas ietver grāmatas, elektronika, rotaļlietas vai ierīces, tikai nosaukt dažus piemērus.

Bez galvenā ideja pagaidām lieliski, divi dibinātāji izdevies radīt patīkamu mājas lapā, ar ļoti vienkāršu un intuitīvu saskarni. Tur pat sadaļa sauc par "Top Rekomendācijas no mēneša", kas izceļ daži no labākajiem vienumus, kas pieejami. Šeit jūs varēsiet atrast gandrīz visu, sākot no augstas klases produktu ikdienas lietām.

Via sfgate.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību