61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos | Latvian.globalsciencecollaboration.org

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Ziņojums par Ontario bāzētā kompānija Rogers komunikāciju sagatavots noskaidrots, ka 61 procenti no Kanādas gaidīt, lai pārveidotu savu pašreizējo fizisko maku uz digitālo oneby 2019. Gadam. 

Dokumentā arī apgalvo, ka tā ir atklājis jaunu demogrāfiskā grupa, Generation D. "Šī grupa dzīvo un elpo dzīvi, izmantojot mobilās ierīces, un akcijas optimistisku viedokli par to, kas ir blakus," norāda pētījumu, citē Parunāsim maksājumu. Ziņojumā ietver atbildes no vairāk nekā 1000 dalībnieku vecākas par 16 gadiem, kas tika aptaujāti Harris-Decima starp novembra beigās un decembra sākumā.

Rogers norāda, ka lielākā daļa kanādieši - 61 procenti - gaidīt, lai mainītu no fiziskās uz virtuālo maki, kas ietver debetkartes un kredītkartes un personas identifikācijas datiem, līdz 2019. Gadam tehnoloģija, ka Bitcoin kopiena ir izstrādājusi un izmanto gandrīz kopš izveidošanas kriptonauda.

Ziņojumā arī atklāja, ka 52 procenti no viedtālruņa īpašnieki tērē vidēji 70 procentiem no to dienu ar savu tālruni laikā sasniedzot attālumu. Bet ir daudz vērtīgas secinājumi:

  • 28 procenti respondentu ir gatavi izlaist rīta kafiju apmaiņā jebkurā laikā, jebkurā vietā internetā. Astoņi procenti ir gatavi atdot savas automašīnas pašu.
  • 50 procenti cilvēku, šķiet, domā, ka sejas-pret-aci mijiedarbība, kas pilnībā aizstāt ar virtuālo komunikāciju ar 2019. Gadam.
  • 25 procenti no kanādieši atzīst Facebook tūlītējo ziņojumapmaiņu vai tweeting kāds, bet tajā pašā telpā; 52 procenti Gen Y materializēt vērā šo tendenci. Populārākais lietotne facebook (74 procenti), lai vairumam kanādiešiem un Snapchat par Gen Y (46 procenti).
  • 49 procenti no televīzijas skatītāju apgalvoja, ka viņiem būtu nepieciešams, lai sociālo mediju ar nolūku mainīt šovs ir gabals, balsojot reālajā laikā.
  • 84 procenti uzskata, ka automašīnas sniegs laika brīdinājumus un paredzēt negadījumus.
  • 25 procenti no kanādiešiem envision paši, izmantojot vismaz divas savienotas piederumi nākamo piecu gadu laikā.

Infographic ar Rogersvia Newswire

Bez tam, šī paaudze D citē Rogers pētījums paredz, ka viedtālrunis ir 2019, kas ir aprīkots ar tīklenes skeneri, prāta e-lasītājs un paplašināto realitāti. Mazāk nekā sešus gadus, šīs ierīces ir arī 3D ekrāniem.

Hyun-Hee Pyun, viceprezidents mārketinga pie Rogers Communications, saka "uzlabotā tīkli rezultātā pieaugtu interneta izmantošana Kanādā, veidojot" Generation D ": grupu, kas dzīvo un elpo dzīvi tiešsaistē un kas akcijas optimistisku skatu par to, kas ir blakus. Tuvāko dažu gadu laikā, tehnoloģijas turpinās novirzīt augstas rīkiem, piedāvājot patērētājiem pilnībā personalizētu pievienoto pieredzi jebkurā laikā, jebkurā vietā. "

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma